FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
منظورتون چیه ؟
مگه میشه دو نفر از یه آنلاین پس استفاده کنن ؟

مگه میشه ؟!

منم پایه ام برا خرید...

بله

به صورت یک پروفایل و یک دستگاه

مثلا شما پروفایل خودت رو میفرستی واسم من با پروفایل شما و دستگاه خودم میرم محیط لایو آنلاین کد بازی رو خریداری میکنم... به این طریق این کد هم تو دستگاه من set میشه و هم تو پروفایل شما.

این روش رو تا حالا خیلی زیاد تست کردیم و موردی نداشته هرکی پایه هست زود بهم پ.خ بده :d

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام بچه ها من خیلی وقته میخوام این مطلبو بنویسم ولی وقت نمیکردم
یه روزی EA میاد فکر میکنه چطوری میشه یه بازی رو به گند کشید و بازی Fifa13 رو میده بیرون
فیفا13 بازی بدی نیست ولی یکم که بخوای به بازی نگاه کنی میبینی چرا باید گیم پلی عالی شماره 12 با این گیم پلی که وقتی تو زمین خودت توپو استپ میکنی میره تو محوطه جریمه حریف عوض بشه ؟ من یه عادتی دارم که هر سال 10 12 فصل از فیفا رو بازی میکنم انقد بازی میکنم که تیمم منتخب جهان میشه انقد بازیکن میخرم ولی وقتی تو این بازی میرم از بلونیا 6 تا گل میخورم اونم گل های تخیلی... یکیش که شاهکار بازی بود مهاجم حریف تک به تکو خراب کرد به جای این که دروازه بان بره توپو جمع کنه رفت جلو مدافعه منو گرفت نه اون توپو گرفت نه مدافع مهاجم پاشود اومد زد تو گل !!! آخه یکی نیست به اینا بگه یه سال بجا تغییر بشینید باگای بازی رو بگیرید تو 12 هم مشکل گیر کردن بازی کن ها به هم بود که 13 به جای برطرف شدن بدتر شده
بعد تو درجه لنجدری وقتی یه تیم بخواد پاس کاری بکنه شما هیچ جوره نمیتونی توپو ازش بگیری یا باید تکل کنی که 3 حالت داره1-مدافع هوا رو میزنه 2-بازیکن رو میزنه 3- توپو میزنه ولی چون رو زمینه تا پاشه یه بازکن دیگه از حریف میاد توپو میگیره یا این که A رو بگیری که مثل اردک فقط دنبال توپ میدوند
گرافیک بازی هم که خدارو شکر تا نسل عوض نشه نمیخوان دست به موتورش بزنن
در کل از شما دوستان یه خواهشی دارم
1-راهنماییم کنید چطوری دفاع کنم
2-چطوری استپ کنم
3-اگه همه کاپارم ببرم سالی 60 ملیون دلار بهم میده... با این 60 تا اخه چه بازیکنی میشه خرید؟!!! این چه وضشه آخه..
اگر هم باید از تنظیمات CPU یا Player رو عوض کنم بگید تا به 12 نزدیک تر بشه چون بدون فیفا من میمیرم با این وضعیت هم انقد اعصابمو خورد کرده زدم شیشه میزمو شکستم... :D :|

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
سلام بچه ها من خیلی وقته میخوام این مطلبو بنویسم ولی وقت نمیکردم
یه روزی EA میاد فکر میکنه چطوری میشه یه بازی رو به گند کشید و بازی Fifa13 رو میده بیرون
نظر شما بسی جالب و البته برای ما محترمه! :)

فیفا13 بازی بدی نیست ولی یکم که بخوای به بازی نگاه کنی میبینی چرا باید گیم پلی عالی شماره 12 با این گیم پلی که وقتی تو زمین خودت توپو استپ میکنی میره تو محوطه جریمه حریف عوض بشه ؟
شما اگه فوتبال واقعی نگاه کرده باشی قطعا" دیدی بازیکنان بزرگ از جمله رونالدو و مسی هم تو استپ هاشون اشتباه دارن. اگه شما هم مثل بقیه از فیفا انتظار واقعی تر شدن داری اینم یکی از ویژگی هایی که فیفا رو به واقعیت نزدیک کرده.
در ضمن، استپ کردن توی فیفا 13 روش داره.

من یه عادتی دارم که هر سال 10 12 فصل از فیفا رو بازی میکنم انقد بازی میکنم که تیمم منتخب جهان میشه انقد بازیکن میخرم ولی وقتی تو این بازی میرم از بلونیا 6 تا گل میخورم اونم گل های تخیلی...
بسیار هم خوب.

یکیش که شاهکار بازی بود مهاجم حریف تک به تکو خراب کرد به جای این که دروازه بان بره توپو جمع کنه رفت جلو مدافعه منو گرفت نه اون توپو گرفت نه مدافع مهاجم پاشود اومد زد تو گل !!!
شما فیفاتو آپدیت کن مشکلت حل میشه. تو تغییرات آپدیت TU 5 اگه اشتباه نکنم مشکل برخورد بازیکنان برطرف شد. البته انتظار نداشته باش 100% درست بشه.. اما خب بهبود پیدا کرده.

آخه یکی نیست به اینا بگه یه سال بجا تغییر بشینید باگای بازی رو بگیرید تو 12 هم مشکل گیر کردن بازی کن ها به هم بود که 13 به جای برطرف شدن بدتر شده
این حرفتو یه جورایی قبول دارم.. فیفا باگ هاش یه کمی زیاده.. مخصوصا" وقتی آدم بخاطر باگ میبازه شدت حال گیریش خیلی بیشتر میشه اما خب از بازی که انجینش اینقدر وسعت داره نباید بازی بدون باگی رو انتظار داشت.

بعد تو درجه لنجدری وقتی یه تیم بخواد پاس کاری بکنه شما هیچ جوره نمیتونی توپو ازش بگیری یا باید تکل کنی که 3 حالت داره1-مدافع هوا رو میزنه 2-بازیکن رو میزنه 3- توپو میزنه ولی چون رو زمینه تا پاشه یه بازکن دیگه از حریف میاد توپو میگیره یا این که A رو بگیری که مثل اردک فقط دنبال توپ میدوند
ببین وقتی در مقابل تیمی با درجه لجندری بازی میکنی اگه بری تو دفاع قطعا" باختی.. وقتی هم پاسکاری میکنن نباید انتظار داشته باشی دو دستی توپو بهت تحویل بدن.
سعی کن بازی رو در دست بگیری. مالکیت توپت بیشتر از حریف باشه. موقع دفاع اگه تاکتیکال دفاع میکنی که درستشم همینه سعی کن Jockey پوشش بدی. با کلید LT + حرکت دادن بازیکن توسط خودت، اگر هم نمیتونی با A این کار رو کن یعنی LT + A.
تکل فقط برای وقتی هست که احتمال زیادی میدی بازیکنت برای زدن یا گرفتن توپ میتونه موفق باشه.
همچنین سعی کن با RB جاهایی که نیاز هست یار اضافه کنی.

گرافیک بازی هم که خدارو شکر تا نسل عوض نشه نمیخوان دست به موتورش بزنن
شما به کنسول بگو با همین گرافیک تیک نزنه، افت فریم نداشته باشه اون موقع EA خوب بلده گرافیکو ارتقا بده

1-راهنماییم کنید چطوری دفاع کنم
دفاعو فکر کنم کامل بهت گفتم.
با اون روشی که گفتم مشکلی داشتی بیا بازم راهنماییت کنم.

2-چطوری استپ کنم
استپ کردن تو فیفا به چند عامل بستگی داره:
1. دقت و نحوه پاسی که برات فرستاده شده
2. سرعت توپ
3. قدرت کنترل توپ توسط بازیکنت (مدافعین و دروازه بان بیشترین ضعف رو تو این مورد از خودشون نشون میدن.)
4. جهت حرکت بازیکن نسبت به توپ دریافتی

بسته به شرایط بالا کنترل توپ توسط بازیکنت متفاوت خواهد بود.
اگه همه چیز ردیف بود با خیال راحت طبق حالت همیشگی توپ رو استپ کن.
اما اگه یکی از عوامل بالا دیدی میتونه تاثیر منفی تو استپت داشته باشه باید به این روش استپ کنی:
اگه جای بازیکن خوب نیست جاشو تغییر بدی و اگه جاش خوبه همونجا بایستی و LT رو نگه داری تا توپ رو استپ کنه.

باز هم ممکنه خیلی کم استپ اشتباه داشته باشی که اون یه کمش دیگه عادیه ;)

3-اگه همه کاپارم ببرم سالی 60 ملیون دلار بهم میده... با این 60 تا اخه چه بازیکنی میشه خرید؟!!! این چه وضشه آخه..
شرمنده دیگه پولو نمیتونم بهت بدم!

اگر هم باید از تنظیمات CPU یا Player رو عوض کنم بگید تا به 12 نزدیک تر بشه چون بدون فیفا من میمیرم با این وضعیت هم انقد اعصابمو خورد کرده زدم شیشه میزمو شکستم...
وقتی کار برات سخت میشه سعی کن صورت مساله رو پاک نکنی.. الآن همه دارن با تنظیمات دیفالت فیفا بازی میکنن، همه هم عادت کردن، شما هم عادت کن ;)
یادمه یکی از دوستام به این بهانه که فیفا 12 نسبت به 11 کند شده بود، 12 رو بازی نمیکرد.. بخاطر همین کارشم هیچکس حاضر نبود باهاش فیفا بازی کنه :)

آخرین ویرایش:

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
نظر شما بسی جالب و البته برای ما محترمه! :)

شما اگه فوتبال واقعی نگاه کرده باشی قطعا" دیدی بازیکنان بزرگ از جمله رونالدو و مسی هم تو استپ هاشون اشتباه دارن. اگه شما هم مثل بقیه از فیفا انتظار واقعی تر شدن داری اینم یکی از ویژگی هایی که فیفا رو به واقعیت نزدیک کرده.
در ضمن، استپ کردن توی فیفا 13 روش داره.

بسیار هم خوب.

شما فیفاتو آپدیت کن مشکلت حل میشه. تو تغییرات آپدیت TU 5 اگه اشتباه نکنم مشکل برخورد بازیکنان برطرف شد. البته انتظار نداشته باش 100% درست بشه.. اما خب بهبود پیدا کرده.

این حرفتو یه جورایی قبول دارم.. فیفا باگ هاش یه کمی زیاده.. مخصوصا" وقتی آدم بخاطر باگ میبازه شدت حال گیریش خیلی بیشتر میشه اما خب از بازی که انجینش اینقدر وسعت داره نباید بازی بدون باگی رو انتظار داشت.

ببین وقتی در مقابل تیمی با درجه لجندری بازی میکنی اگه بری تو دفاع قطعا" باختی.. وقتی هم پاسکاری میکنن نباید انتظار داشته باشی دو دستی توپو بهت تحویل بدن.
سعی کن بازی رو در دست بگیری. مالکیت توپت بیشتر از حریف باشه. موقع دفاع اگه تاکتیکال دفاع میکنی که درستشم همینه سعی کن Jockey پوشش بدی. با کلید LT + حرکت دادن بازیکن توسط خودت، اگر هم نمیتونی با A این کار رو کن یعنی LT + A.
تکل فقط برای وقتی هست که احتمال زیادی میدی بازیکنت برای زدن یا گرفتن توپ میتونه موفق باشه.
همچنین سعی کن با RB جاهایی که نیاز هست یار اضافه کنی.

شما به کنسول بگو با همین گرافیک تیک نزنه، افت فریم نداشته باشه اون موقع EA خوب بلده گرافیکو ارتقا بده

دفاعو فکر کنم کامل بهت گفتم.
با اون روشی که گفتم مشکلی داشتی بیا بازم راهنماییت کنم.

استپ کردن تو فیفا به چند عامل بستگی داره:
1. دقت و نحوه پاسی که برات فرستاده شده
2. سرعت توپ
3. قدرت کنترل توپ توسط بازیکنت (مدافعین و دروازه بان بیشترین ضعف رو تو این مورد از خودشون نشون میدن.)
4. جهت حرکت بازیکن نسبت به توپ دریافتی

بسته به شرایط بالا کنترل توپ توسط بازیکنت متفاوت خواهد بود.
اگه همه چیز ردیف بود با خیال راحت طبق حالت همیشگی توپ رو استپ کن.
اما اگه یکی از عوامل بالا دیدی میتونه تاثیر منفی تو استپت داشته باشه باید به این روش استپ کنی:
اگه جای بازیکن خوب نیست جاشو تغییر بدی و اگه جاش خوبه همونجا بایستی و LT رو نگه داری تا توپ رو استپ کنه.

باز هم ممکنه خیلی کم استپ اشتباه داشته باشی که اون یه کمش دیگه عادیه ;)

شرمنده دیگه پولو نمیتونم بهت بدم!

وقتی کار برات سخت میشه سعی کن صورت مساله رو پاک نکنی.. الآن همه دارن با تنظیمات دیفالت فیفا بازی میکنن، همه هم عادت کردن، شما هم عادت کن ;)
یادمه یکی از دوستام به این بهانه که فیفا 12 نسبت به 11 کند شده بود، 12 رو بازی نمیکرد.. بخاطر همین کارشم هیچکس حاضر نبود باهاش فیفا بازی کنه :)

راهنمایی هات عالی بود
ولی بازم در مورد پول جدی میگم بخصوص که من فقط با اینتر بازی میکنم که اون بعد 2 فصل 6.7 تا از از بازیکناش دیگه یا میرن زیر 80 یا کلا خداحافظی میکنن
راستی برا این که بازیکنت افت نکنه راهی هست ؟ من با میلیتو 55 تا گل زدم تو یه فصل ولی همین که رفت فصل بعد 2تا از امتیازش کم شد :|
بعد در مورد تیک زدن به نظرم مشکل از کنسول ها نیست از موتور بازیه.. چون گرافیک بازی های دیگه هم بیشتره هم محیط بزرگتری داره ولی این افت فریم رو نداره

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
برای پول قبول دارم کم میده...اون چیزیم که اضافه کردن که حداقل هیئت مدیره 15 درصد پول فروش بازیکنارو میبره هرچند واقعیه و طبیعیش کرده بازی رو ولی کاش نبود:|:dبرای پول شما سعی کن بازیکن بذاری رو پولت.یعنی مثلا میخوای به بازیکن اورال 88 رو بخری، قیمتش 80 ملیونه،شما 40 یا 50 تا(بسته به اینکه تیمت محبوبه یا نه؟مثلا شاید طرف با 200 تا هم نیاد ستاره سرخ بلگراد ولی با 50 تا بیاد رئال)به علاوه یه بازیکن با اورال 80-84 با سن خوب بهش بده...بعضی موقع لازم به هیچ پولی نیست.من یه بار بی هیچ پولی(یا همون 500 تا تک تومنی بود یا صفر بود :d ) یه بازیکن خوب رو خریدم،ولی بازیکن خیلی خوبی جاش دادم.
فروش بازیکن های مازاد هم خیلی راه خوبیه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من الان 2017 ـم :d
اکثر بازیکنام سن ـشون رفته بالا شدن 34 36 ساله :d
میخوام تو پنجره نقل انتقالاتی که میاد یه سری بازیکن بخرم کلا میخوام نسل عوض کنم :d
تو این فیفا 13 تاحالا بازیکن نخریدم هرچی بود با همونا تاحالا سوختم ساختم و حال دادم به مالک :d
امسال میخوام یه 5 تا بازیکن بخرم یه 400 میلیون میخوام خرج کنم !:d
چیزی سراغ دارین که تو 2017 خوب باشه ؟:-/

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
راستی بچه 3تا مشکل دیگه اگه راه حل داره بگید :d
1- این قضیه پیرهن کشیدن تو همه جا خطاس بجز بازی های کامپیوتری... یارو از وسط زمین بازیکن منو میگیره تا دم 18 قدم... چطوری میتونم خودمو جدا کنم
2- هوش مصنوعی یار های خودی خیلی بده اصلا تا من کنترلشون نکنم نه دفاع میکنن نه درست حسابی حرکت میکنن این قضیه باعث میشه همیشه افساید پر بشه و مهاجم های حریف تک به تک بشن سریع.. اگه این راهی برا بهتر شدنش هست بگید
3-تو جدول بازی ها یه بار 6تا بازی تو 2هفته افتاده بود ولی 2هفته کلا هیچ بازیی برگذار نمیشد... آخه این کجاش طبیعیه :-s

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
من الان 2017 ـم :d
اکثر بازیکنام سن ـشون رفته بالا شدن 34 36 ساله :d
میخوام تو پنجره نقل انتقالاتی که میاد یه سری بازیکن بخرم کلا میخوام نسل عوض کنم :d
تو این فیفا 13 تاحالا بازیکن نخریدم هرچی بود با همونا تاحالا سوختم ساختم و حال دادم به مالک :d
امسال میخوام یه 5 تا بازیکن بخرم یه 400 میلیون میخوام خرج کنم !:d
چیزی سراغ دارین که تو 2017 خوب باشه ؟:-/
کریستین اتریکسونه کیه؟:d بازیکن آژاکس...اون خوبه.تو کلا برو تو ترنسفر بزن سرچ،سنشونم بذار زیر 25-6 خودش کار میکنه :d
هزارد یادت نره :d نیمارم خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر