FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سیستم داوری واقعا مسخرست.
هر وقت توپو میگیرم خطا میگیره !! بعضی وقت ها هم الکی سوت میزنه تا تعویض انجام بشه.یعنی اصلا برای تیم من خطا نمیگیره!!بالوتلی ما رو همچینی زدنش که الان یه چند ماهی میشه که اصلا حالش نغییر نمیکنه!!:D

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
فکر کنم بشه با دانلود از پی سی و استفاده از نرم افزار وارد ایکس باکس کنی.ولی راهش رو نمیدونم بخدا.

---------- نوشته در 10:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:04 AM ارسال شده بود ----------

منم مشکلم همینه که دنباله همون آپدیته هستم.

kako

کاربر سایت
Jul 3, 2007
4
داور بازي رو از منو آپشن ميتوني عوض كني. سعي كن از داورهاي linient استفاده كني كه سهل ميگيرن و كلا سخت كارت ميدن و خطا ميگيرن. مگر از پشت اونم با موقعيت گل تكل كني كه اخراج كنه :d

hell boy2

کاربر سایت
May 8, 2011
96
سلام خدمت همگی. من اصلا لایو نمیرم فقط سالی 1 بار واسه نقل و انتقالات و تغییر اورآل بازیکنا میرم. الان که لایو مشکلی نداره برم آپدیت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوس تان عزیز ...
میگم من بازی رو داخل دستگاه قرار میدم
اولش رو هم رد میکنم و تیم انتخاب میکنم
تا میخواد اول بازی بیاد میگه گیم ارور و اوکی میزنم
و از بازی میاد بیرون چرا ؟؟
ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام خدمت همگی. من اصلا لایو نمیرم فقط سالی 1 بار واسه نقل و انتقالات و تغییر اورآل بازیکنا میرم. الان که لایو مشکلی نداره برم آپدیت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

نه مشکلی نیست میتونین راحت برین اگه LT3 دارین .

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
هوش مصنوعی تو این بازی تعطیله
اونقدا هم دیگه کلا تعطیل نیست دوست عزیز .
البته ایشون منظورش از هوش مصنوعی (و مشکلش با اون) اینه که وقتی پاس میده پاسش نمیرسه (مثل PES که هرجور پاس بدی میرسه). :D
خدا لعنت کنه PES رو که با اون سیستم مسخره و ساده ش ملت رو بدعادت کرده. :D
ناگفته نماند که رفیق ـه خودمه و خیلی هم دوسش دارم. :x
دوستان قدرت Kicking که برای دروازه بان هست به چه معناست؟ :D
قدرت ضربه با پای دروازه بان هست.

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
خیلی خوبه وقتی به قدرت بازیکن ها تو فیفا نگاه میکنیم کاراییشون رو بدونیم و اینکه بدونیم چقدر اون قدرت مهم هست و روی بازیکن تاثیر میگذاره.. حالا میخوام در مورد قدرت دروازه بان ها بگم:
چون رو این قضیه زیاد تحقیق کردم، پرسیدم و الآن به نتیجه درست رسیدم اینجا این پست رو مینویسم که دوستانی که اطلاع ندارن مطلع بشن :D

برعکس اون چیزی که خیلی ها تصور میکنند دروازه بان های فیفا 6 قدرت اصلی دارن. به ترتیب از مهمترین مینویسم:
1. GK Diving
2. GK Reflexes
3. GK Positions
4. GK Handling
5. Reactions
6. GK Kicking

اینو همه میدونیم که نهایت قدرت بازیکنان توی فیفا 99 هست. حالا تاثر گذاری و سهم کامل هر قدرت از 99تایی که به اورال تعلق میگیره:

24 = GK Diving
22 = GK Reflexes
22 = GK Positions
22 = GK Handling
6 = Reactions
4 = GK Kicking
Overall = 99
(اینها بدین معناست که وقتی قدرت دایوینگ دروازه بان 99 باشه 24 تا به اورال اضافه میشه و ...)

حتما" میپرسین از کجا فهمیدم.. خب میتونید امتحان کنید. یک بازیکن بسازید با قدرت 1. بعد به ترتیب هر کدوم از قدرت های بالا رو روی 99 قرار بدید و ببینید چقدر به اورال بازیکن اضافه میشه.

حالا علاوه بر این.. من با تک تک قدرت ها دروازه بان رو سنجیدم و دقیقا" کارایی هر قدرت رو میتونم بگم:

GK Diving:
قدرت شیرجه دروازه بان: رو بعضی از توپ های نزدیک و تقریبا" همه ی توپ های از راه دور که نیاز به شیرجه دارن کارایی داره. پس وقتی توپی داره به گوشه بالا یا پایین دروازه میره علاوه بر قد، شیرجه زدن مهمترین فاکتور هست.

GK Reflexes:
سرعت واکنش دروازه بان: این ویژگی بیشترین تاثیر رو روی ضربه های از راه نزدیک داره، بخصوص ضربات سر. وقتی مهاجم از فاصله 5متری توپ رو به سمت دروازه میزنه ریفلکس مهمترین فاکتور برای دروازه بان هست. دروازه بانی که ریفلکس ضعیفی داره دیرتر واکنش نشون میده.

GK Positions:
جایگیری دروازه بان: این چیزی نیست که بشه براش یک مثال زد، تقریبا" همیشه کارایی داره و مهم هست. خروج صحیح از دروازه و نداشتن خروج اشتباه از ویژگی های این قدرت هست.

GK Handling:
قدرت دست: این قدرت دست هیچ تاثیری روی پرتاب توپ نداره برعکس اون چیزی که خیلی ها تصور میکنن. در حقیقت کارایی این قدرت همون چیزی هست که دوستمون گفت. چسبناکی دست دروازه بان و یک ضرب گرفتن توپ ها. دروازه بانی که هندلینگ ضعیفی داره شوت های محکم رو نمیتونه یک ضرب بگیره، توپ هایی که گرفتنشون ساده هست رو به کرنر میفرسته و گاها" توپ پس از برخورد با دستش داخل دروازه میره!

Reactions:
واکنش مجدد: این قدرت برای وقتی هست که دروازه بان یک توپ رو دفع کرده و نیاز داره به اینکه سریع از روی زمین بلند بشه.. همچنین وقتی توپ رو توی دست داره و روی زمین افتاده چقدر سریع از روی زمین بلند بشه.

GK Kicking:
شوت دروازه بان: دقت شوت دروازه بان وقتی توپ رو در دست گرفته یا ضربه کاشته کنار دروازه رو میخواد بزنه. در ضمن این قدرت هیچ ربطی به مشت کردن و پرتاب توپ با دست نداره.

اگه جایی رو کم توضیح دادم ببخشید اما مطمئنم اشتباهی تو چیزهایی که نوشتم نیست :)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستانی که معتقدن هوش مصنوعی تو بازی تعطیله برای تست کردن هوش مصنوعی یه تیم ضعیف رو بردارید و با بارسا روی لول لجندری بازی کنید تا به قدرت هوش مصنوعی بازی پی ببرید.

پ.ن:اینکه دروازه بان روی سانتر از جناحین بیرون نمیاد و توپ رو جمع نمیکنه واقعا رو اعصابه! باید یه فکری به حال این مسئله بکنن داوری بازی هم بطور جدی نیاز به تغییر داره.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من پینگم خیلی افتضاحه تو season match همیشه لگ دارم.ولی یک تنظیم هست matmaking setting بعد opponet quit میزارم رو match mine اصلا دیگه لگ ندارم کسی نمیدونه دلیلشه چیه

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من پینگم خیلی افتضاحه تو season match همیشه لگ دارم.ولی یک تنظیم هست matmaking setting بعد opponet quit میزارم رو match mine اصلا دیگه لگ ندارم کسی نمیدونه دلیلشه چیه
خوب میگرده نزدیکترین ادم که بهترین پینگ رو با شما داره پیدا میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر