FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
من تا به حال یه نوع هنگ داشتم!!!
تو بازی وقتی میرم داخل منو یا بعد بازی داخل منو یهو هنگ می کنه و به اینصورته که موسیقی بازی پخش میشه دکمه home دسته کار می کنه و دکمه های دیگه کار نمی کنن
این اتفاق تا به حال دوبار برام افتاده
یه بار تو یه بازی حساس جلو بودم اومد فرمیشن رو تغییر بدم هنگ کرد که فقط مجبور شدم از بازی بیام بیرن بوسیله دکمه هوم
برای منم هست.اگر ائوتو سیو روشنه که مشکلی نیست.اگرم نیست که خودت هر 5-6 بازی سیو کن.یه راهه خیلی خوبم برای کمتر گیر کردن اینه که اصلاسریع دکمه نزنی!یعنی اگر تو صفحه تقویم ،دکمه B رو بزنی،خب خوداگاه میدونی که باید دکمه A رو بزنی تا پیش بره...ولی سریع این کارو نکن.صبر کن که صفحه کامل لود شد بعد بزن.

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام
دوستان من قبلا pes باز بودم ولی این ورژن فیفا شاهکاره منو جذب کرد
راستش به یه مشکل بر خوردم
تو Manager رو word class بازی میکنم خیلی سخته ولی رو pro خیلی اسون میشه برام
نمیشه تنضیماتشو طوری دست کاری کرد حد وسط این 2 بشه؟
خسته شدم همش رو word class بازی میکنم مفت مفت گل میخورم اصلا یه پاس هایی میده و گل هایی میزنه رویایی
yahoo_21.gif
و فقط با شوت از پشت 18 میتونم گل بزنم
yahoo_22.gif

اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشه
yahoo_8.gif

آخرین ویرایش:

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
ببخشید دوستان من هم اولین باره که میخوام این بازی رو انجام بدم و دو تا سوال داشتم
1:چه جوری میشه پنالتی رو مهار کرد ؟
2: چرا سرعت بازی اینقدر کمه چه جوری میشه زیادش کرد؟
ممنون

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
ببخشید دوستان من هم اولین باره که میخوام این بازی رو انجام بدم و دو تا سوال داشتم
1:چه جوری میشه پنالتی رو مهار کرد ؟
2: چرا سرعت بازی اینقدر کمه چه جوری میشه زیادش کرد؟
ممنون
پنالتی با RS دسته یا همون انالوگ سمت راست باید بگیری
سرعتشو هم تو قسمت تنضیمات بزار رو fast هم تو user setting قسمت game speed ببر بالا
کلا اگه pes باز بودی سرعت fifaواست پایینه!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
کسی جواب اینا رو میدونه اینجا؟ :d (همه اینا رو تو آنلاین دیدم که میکنن برای همین میپرسم)
1- چطور میشه تعداد افراد توی دیوار دفاعی رو مشخص کرد؟
2- چطور میشه پرتاب کننده توپ (موقع رفتن به اوت) رو عوض کرد؟
3- چطور میشه با دروازه بان یا بازکنی که توپ رو پرتاب میکنه با دست به بازیکنای دیگه علامت داد؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم ولی اونجا پشه هم پر نمیزنه :|:d ممنون میشم جواب بدید :|

اقایون من یه مشت بازیکن خوب متناسب با خودم خریداری کردم ولی الان با بستن ترکیب براشون بشدت به مشکل برخوردم :d واقعا خیلی لطف میکنید اگه یه ترکیب درست و حسابی برای این بازیکن ها بگید تا بنده از این کلم پاچه وضعی در بیام :d

اینم لیست بازیکن هام :

K.Walker ( RB)

N.Vidic

Pique

J.Alba

Bender

Walcott

S.Kagawa

Nani

Valencia

Aguero

Van .Persie

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
من اگه این ترکیب رو داشتم بصورت ۴-۲-۲-۲ بازی میکردم . که ۴ تا دفاع داره . دوتا هافبک دفاعی دوتا بال گوشه و دو حمله .
فقط اینجور مواقع یه تغییری تو ترکیب میدم . یکی از اون دو هاقبک دفاعی رو میارم جلوتر که تا حدودی قش دفاع وسط رو داشته باشه .
۴تا دفاعت که مشخصه . هافبک دفاعیت هم بندر هست . جلوش کاگاوا . Rb ت والکات و Lb نانی ( تو Lb هم خوب بازی میکنه ) حملت هم که آگرو راست بازی میکنه و فنپرسی چپ .
البته خود ترکیب دیفالت منچستر هم باید جواب بده با این ترکیب . من خودم والنسیا رو تو ترکیب اصلی قرار نمیدم .

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من اگه این ترکیب رو داشتم بصورت ۴-۲-۲-۲ بازی میکردم . که ۴ تا دفاع داره . دوتا هافبک دفاعی دوتا بال گوشه و دو حمله .
فقط اینجور مواقع یه تغییری تو ترکیب میدم . یکی از اون دو هاقبک دفاعی رو میارم جلوتر که تا حدودی قش دفاع وسط رو داشته باشه .
۴تا دفاعت که مشخصه . هافبک دفاعیت هم بندر هست . جلوش کاگاوا . Rb ت والکات و Lb نانی ( تو Lb هم خوب بازی میکنه ) حملت هم که آگرو راست بازی میکنه و فنپرسی چپ .
البته خود ترکیب دیفالت منچستر هم باید جواب بده با این ترکیب . من خودم والنسیا رو تو ترکیب اصلی قرار نمیدم .
فکر کنم منظورت RM و LM باشه. :d
شایان جواب سوالای منو نمیدونی؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

خیلی ممنون شایان جان .

والا شایان جان این ترکیب دیفالت منچستر یکم زیادی اذیت میکنه و بازیکن هایی که خرید کردم زیاد جواب نمیدن و مورد دوم هم اینه که یخورده این ترکیب زیادی استفاده شده بود تو فصل و دیگه تقریبا یه ترکیب شناخته شده بود و بازی هایی که SIM میکردم معمولا نتیجه خوبی نمیگرفتم .

حالا مشکل والنسیا نیست دارم بازیکن های اکادمی که جاش بزارم و بازیکن های خوبی هم هستند ولی خب میخواستم یه فرم کلی از بازیکن های بهتون بدم وگرنه Fletcher رو هم دارم .

بازم ممنون ترکیب جالی هم گفتی خودم بین این و 4-4-2 Diamond میخواستم یکی رو انتخاب کنم ولی شک داشتم .

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فکر کنم منظورت RM و LM باشه. :d
شایان جواب سوالای منو نمیدونی؟
خود نامردش منظورم بود :D
نه والا هادی !‌من فقط با ایرانیا بازی میکنم با خارجیا بازی نکردم تا حالا خیلی لگ دار میشم !‌ کسی رو ندیدم از این کارا کنه :D
دیوار دفاعی رو فقط اضافه کردنش رو بلدم که خودتم بلدی . مورد دوم رو اصلا ندیدم تا حالا !‌:D
سومی رو هم متوجه نشدم درست هادی :D
Red V :
کاری نکردیم که :D
فقط اگه میخوای هاقبک دفاعیه دوم رو یکم بیاری جلو باید خیالت از بندر راحت باشه :D من باهاش بازی نکردم تا حالا . ولی این ترکیب اگه یه هافبک دفاعیه خوب داشته باشی خفن جواب میده .

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
کسی جواب اینا رو میدونه اینجا؟ :d (همه اینا رو تو آنلاین دیدم که میکنن برای همین میپرسم)
1- چطور میشه تعداد افراد توی دیوار دفاعی رو مشخص کرد؟
3- چطور میشه با دروازه بان یا بازکنی که توپ رو پرتاب میکنه با دست به بازیکنای دیگه علامت داد؟
فکر کنم فقط بشه اضافه کرد:d
اینقدر نزن تا به یکی دیگه بده:d(الکی گفتم:d)
مطمئن نیستم ولی اگه تاکتیک هجومی از طریق جهت ها انتخاب کنی علامت میده.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم ولی اونجا پشه هم پر نمیزنه :|:d ممنون میشم جواب بدید :|
اگر از اگوئرو و فن پرسی با هم استفاده کنی،ترکیب خوبی میشه میشه مثل من سیتی!
4-4-2 برای این که همشون بازی کنن خوبه.
البته ادیتش کن،بعد یکی از اون 4 تای وسط رو بذار پشت سر 2تا مهاجمت که اگوئرو و پرسی باشن.بعد کاگاوارو بذار اون جا.بعد فاصله بین 3 تا هفبکت رو زیاد کن.جوری که نانی و والکات بشن کناری.
راه دیگشم 4 2 2 2 که خیلی خوبه به شرطی که هاف دفاعی داشته باشی که نداری:d این فصل والنسیا رو حسابی بازی بده،تو ترنسفر مارکت بعدی یمتونی با قیمت خوب میتونی بفروشی یا با یهیا توره یا خوان ماتا عوض کنی.
===
اقا ترنسفرش عالی شده...همینطور روند پیشرفتش...هزارد رو 4 فصله گرفتم از چلسی اورالش شد 93 تو 27 سالگی،بارسا بم 88تا داد:|چرا 103 قبول نکردن؟حدقال 100 قبول میکردن خب:| پیشنهاد میکنم گوتزه رو تا وارد بازی میشین بخرین که همش سوده!3-4 سال بازی اورالش تا 94 هم میره
تست نکردم ولی یحتمل از این راه بشه:
توپ که اوت شد طرف اومد پرتاب کنه،بری squad و جای بازیکنی که داره پرتاب میکنه رو با بازیکن دلخواهت عوض کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر