FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
قابلیت های جدیدی که تو fifa 14 اضافه میشه
beb34df7e961.jpg
8ecbabae151a.jpg
cff3f632fd16.jpg
71c75ee6643a.jpg
822951732be4.jpg
1cacbb44ce8b.jpg
430a7300689d.jpg
3ad3e314e2a2.jpg

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
وای گفتی من نمیدونم چرا دلپیرو نیست اما مثلا مایکل اوون که انتقالش دیرتر از دلپیرو بود هست. ضد حال بدی بود به خدا . با اینکه طرفدار دو آتیشه منچسترسیتی هستم اما از دلپیرو خوشم میاد میخواستم واسه تیمم بخرمش تا از تجربیاتش استفاده کنم
اما فکر کنم تو آپدیت زمستانی درست بشه.
این پچی هم که تازگی اومده ربطی به ترکیب تیمها نداره و ترکیبو به روز نمیکنه

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
وای گفتی من نمیدونم چرا دلپیرو نیست اما مثلا مایکل اوون که انتقالش دیرتر از دلپیرو بود هست. ضد حال بدی بود به خدا . با اینکه طرفدار دو آتیشه منچسترسیتی هستم اما از دلپیرو خوشم میاد میخواستم واسه تیمم بخرمش تا از تجربیاتش استفاده کنم
اما فکر کنم تو آپدیت زمستانی درست بشه.
این پچی هم که تازگی اومده ربطی به ترکیب تیمها نداره و ترکیبو به روز نمیکنه

بیبن مایکل اوون تو کدم تیم بازی میکنه یه جا خوندم تو استوک بازی میکنه ولی تو بازی پیداش نکردم سرچ هم کردم نشد بعدش جالبه که امیل هسکی هم تو نیوکاسل استرالیا نیستش بسی ضد حال خوردیم

یک مورد هم تو فیفا با همه خوبییش به شدت ضایع است بارونشه که اصلا من نمیدوم اینو کی وبا چه عقلی این همه ضایع طراحی کرده مگه بالا سر استادیموم ابپاش گرفتن که اینقدر قطره هاش گندست:-o:-o

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
بیبن مایکل اوون تو کدم تیم بازی میکنه یه جا خوندم تو استوک بازی میکنه ولی تو بازی پیداش نکردم سرچ هم کردم نشد بعدش جالبه که امیل هسکی هم تو نیوکاسل استرالیا نیستش بسی ضد حال خوردیم

یک مورد هم تو فیفا با همه خوبییش به شدت ضایع است بارونشه که اصلا من نمیدوم اینو کی وبا چه عقلی این همه ضایع طراحی کرده مگه بالا سر استادیموم ابپاش گرفتن که اینقدر قطره هاش گندست:-o:-o

خوب شما احتمالا آپدیت نقل و انتقالات که همون اوایل اومد انجام ندادی با انجام این آپدیت مایکل اوون رو در استوک سیتی پیدا میکنی .در مورد امیل هسکی هم ندیدم ببینم هست یا نه.
در مورد بارون هم به نظرم مشکلی نداره و عالیه اگر بارون دونه هاش ریز بود که تو اصلا نمیدیدی که داره بارون میاد یا نه:d

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

دقت شوت بازیکن کدوم یکی میشه؟؟؟بعدش انتقال قرضی به چه صورتیه حتما باید تو لیست فروش قرضی باشه تابتونی بخریش ؟؟؟

در مورد دقت شوت به خودت بستگی داره دکمه خاصی نداره.
برای انتقال قرضی هم حتما لازم نیست بازیکن تو لیست قرضی باشه حتی اگه نه در لیست فروش باشه و نه قرضی میتونی بهش پیشنهاد بدی و بصورت قرضی و یا بطور کامل بخریش.

ahmad6970

کاربر سایت
Oct 3, 2012
33
خوب شما احتمالا آپدیت نقل و انتقالات که همون اوایل اومد انجام ندادی با انجام این آپدیت مایکل اوون رو در استوک سیتی پیدا میکنی .در مورد امیل هسکی هم ندیدم ببینم هست یا نه.
در مورد بارون هم به نظرم مشکلی نداره و عالیه اگر بارون دونه هاش ریز بود که تو اصلا نمیدیدی که داره بارون میاد یا نه:d

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

در مورد دقت شوت به خودت بستگی داره دکمه خاصی نداره.
برای انتقال قرضی هم حتما لازم نیست بازیکن تو لیست قرضی باشه حتی اگه نه در لیست فروش باشه و نه قرضی میتونی بهش پیشنهاد بدی و بصورت قرضی و یا بطور کامل بخریش.
اون رو میدونم که دقت دسته خودمونه منظور قدرت هایی که هربازیکن داره گزینه ای ماله دقت شوت هست رو میگم یه سوال دیگه در موقع سانتر یا کرنرهمون xرو بگیرم کافیه یا قلق دیگه ای هم داره واسه بهتر سانتر کردن؟

xbox360-1

کاربر سایت
Oct 25, 2012
1
سلام دوستان
من چند روزه آپدیت فیفا رو دانلود کردم و روی فلش ریختم ولی نمیدونم چطوری با استفاده از فلش آپدیت بازیو رو کنسول بریزم. خواهشا یکی از دوستان مراحل رو به طور کامل توضیح بده. یه دنیا ممنون میشم.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اون رو میدونم که دقت دسته خودمونه منظور قدرت هایی که هربازیکن داره گزینه ای ماله دقت شوت هست رو میگم یه سوال دیگه در موقع سانتر یا کرنرهمون xرو بگیرم کافیه یا قلق دیگه ای هم داره واسه بهتر سانتر کردن؟
دقت شوت نه اما گزینه ای واسه دید بازیکن (vision) داره که نسبت به موقعیتی که توش قرار میگیره کاربرد داره مثلا وقتی توپو بهش پاس میدی بتونه با قدرت دیدی که داره چارچوب دروازه رو پیدا کنه و توپو گل کنه. البته vision مربوط به سانتر , پاس و...... هم میشه.گزینه های مثل long shots که توانایی شوت از راه دور و shot power که قدرت شوتو نشون میده هم هست.
بهترین حالت واسه سانتر کردن همون استفاده از x هستش اما مثلا میتونی از x+rb هم استفاده کنی که من تا حالا ازش استفاده نکردم فکر کنم سانتر فنی یا کات دار بکنه البته واسه کات دادن از جهت هم میشه استفاده کرد اما بهترین حالت همون استفاده از x هستش که بسته به مهارت خودت داره که چطوری سانتر کنی.

آخرین ویرایش:

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام دوستان
من چند روزه آپدیت فیفا رو دانلود کردم و روی فلش ریختم ولی نمیدونم چطوری با استفاده از فلش آپدیت بازیو رو کنسول بریزم. خواهشا یکی از دوستان مراحل رو به طور کامل توضیح بده. یه دنیا ممنون میشم.
من هم همین سوال رو دارم
لطفا یکی جواب بده

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یک سوال داشتم!
یک نفر که فقط ضد حمله بازی میکنه مرد نیست حمله کنه بهش میگی چرا اینطوری بازی میکنی میگه ضد حمله هم جزو بازی هست باید حواست به ضد حمله باشه باید چه کار کنی دقیقا!
من دیشب اکرینگتن(تیم دسته 3 انگلیس با قدرت حدود 60)رو هم برداشتم بازم حمله نمیکرد اعصابم داغون شد آخر هم روی ضد حمله به همین تیم زاغارت گل زد و یک هیچ بازی رو برد((من اکرینگتن ایشون بایرمونیخ!))
حالا دقیقا من چی باید بگم نباید بگم این بازی ضد فوتبال هست!اصلا اینطوری بازی کردن چه حالی میده!
نود دقیقه دفاع کنی بعد توپ که بهت رسید بلافاصله سریع یه ضد حمله و خوشحالم باشی که بازی رو بردی!
واقعا که!

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 PM ارسال شده بود ----------

من هم همین سوال رو دارم
لطفا یکی جواب بده
دقیقا برای چی میخواین آپدیت بازی رو بریزین روی کنسول!
این آپدیت نه حاوی match day هست نه بازی کن ها رو آپدیت میکنه!به هیچ دردی نمیخوره فقط به درد آنلاین بازی کردن میخوره!
با horizon میتونین بریزین یکم سرچ کنین تو اینترنت خودتون میفهمید!

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
یک سوال داشتم!<br />
یک نفر که فقط ضد حمله بازی میکنه مرد نیست حمله کنه بهش میگی چرا اینطوری بازی میکنی میگه ضد حمله هم جزو بازی هست باید حواست به ضد حمله باشه باید چه کار کنی دقیقا!<br />
من دیشب اکرینگتن(تیم دسته 3 انگلیس با قدرت حدود 60)رو هم برداشتم بازم حمله نمیکرد اعصابم داغون شد آخر هم روی ضد حمله به همین تیم زاغارت گل زد و یک هیچ بازی رو برد((من اکرینگتن ایشون بایرمونیخ!))<br />
حالا دقیقا من چی باید بگم نباید بگم این بازی ضد فوتبال هست!اصلا اینطوری بازی کردن چه حالی میده!<br />
نود دقیقه دفاع کنی بعد توپ که بهت رسید بلافاصله سریع یه ضد حمله و خوشحالم باشی که بازی رو بردی!<br />
واقعا که!<font color="Silver"><br />
<br />
---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 PM ارسال شده بود ----------<br />
<br />
</font>
نوشته شده توسط rezahtc2<br />
من هم همین سوال رو دارم<br />
لطفا یکی جواب بده
<br />
دقیقا برای چی میخواین آپدیت بازی رو بریزین روی کنسول!<br />
این آپدیت نه حاوی match day هست نه بازی کن ها رو آپدیت میکنه!به هیچ دردی نمیخوره فقط به درد آنلاین بازی کردن میخوره!<br />
با horizon میتونین بریزین یکم سرچ کنین تو اینترنت خودتون میفهمید!
اتفاقا خیلی هم حال میده ضد فوتبال هم نیست :D
200% مشکل دفاعی داری :D باید زمین رو نگاه کنی ببینی کجا خالی شده خودت با بازیکنت پرش کنی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اتفاقا خیلی هم حال میده ضد فوتبال هم نیست :D
200% مشکل دفاعی داری :D باید زمین رو نگاه کنی ببینی کجا خالی شده خودت با بازیکنت پرش کنی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
به نظر من که اصلا حال نمیده!
اسمش رو بازی گزاشتن برد به هر قیمتی چه ارزشی داره!
دفاعم هم ضعیف نیست اگه بود در 5 تا بازی که با هم کردیم حداقل باید یه گل روی حمله میخوردم یا با اکرینگتن بیشتر از یک گل میخوردم!
بازی که مصغره بازی میشه من ضد حمله کنم تو هم ضد حمله اون موقع فکر کن بازی چی میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر