FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
بچه ها این بازی بد جوری رفته رو مخم با این باگ ها ومشکلات تموم نشدنیش. یعنی هرچی باگ و بد بختیه من تو این بازی دیدم! از غیب بودن کل تیمم در طول بازی تا غیب بودن علامت بالای بازیکن ها و بازیکن 2 کله آرنا و .... . حالا اینا هیچی... نمیشه مثل آدم آنلاین زد هر دفعه یه ارور میده یه دفعه میگه اسکوادت آپدیتش نمیخوره به اون یکی یه دفعه بارسا بر میدارم یهو آرسنال میشه. یه دفعه میری تو بازی میبینی نمیتونی تعویض کنی و ....

میدونم احتمالا بقیه دوستان هم از این مشکلات رنج میبرن و این مسائل احتمالا قبلا هم مطرح شده ولی من دلم واقعا از دست این فیفا پر بود نتونستم جلوی خودم رو بگیرم. در ضمن در موارد بالا اصلا بزرگنمایی نکردم و همش برام پیش اومده؟ یعنی واقعا برای کانکشن هست؟ یا مشکل از ea هست و خودشون قبول دارند؟

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
آقا ناداوری داره تو بازی بیداد میکنه !

واقعا برای نسخه بعدی کل EA باید بشینه فقط مورد داوری رو اوکی کنه ! تکل های صحیح رو خطا میگیره خطا رو نمیگیره ! پنالتی میگیره در حد لیگ 3 خودمون !

کلا اگر میشد داور رو از بازی برداشت عالی میشد تا این داوری هایی که انجام میده :d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
بچه ها این بازی بد جوری رفته رو مخم با این باگ ها ومشکلات تموم نشدنیش. یعنی هرچی باگ و بد بختیه من تو این بازی دیدم! از غیب بودن کل تیمم در طول بازی تا غیب بودن علامت بالای بازیکن ها و بازیکن 2 کله آرنا و .... . حالا اینا هیچی... نمیشه مثل آدم آنلاین زد هر دفعه یه ارور میده یه دفعه میگه اسکوادت آپدیتش نمیخوره به اون یکی یه دفعه بارسا بر میدارم یهو آرسنال میشه. یه دفعه میری تو بازی میبینی نمیتونی تعویض کنی و ....

میدونم احتمالا بقیه دوستان هم از این مشکلات رنج میبرن و این مسائل احتمالا قبلا هم مطرح شده ولی من دلم واقعا از دست این فیفا پر بود نتونستم جلوی خودم رو بگیرم. در ضمن در موارد بالا اصلا بزرگنمایی نکردم و همش برام پیش اومده؟ یعنی واقعا برای کانکشن هست؟ یا مشکل از ea هست و خودشون قبول دارند؟

در مورد غیب شدن تیمت و علامت بالای بازیکنانت و دو کله بودن بازیکنت باید بگم من که کلی فیفا بازی کردم تا حالا از این مشکلات ندیدم که شما میگید البته بعضی از دوستان میگفتن بازیکنشون و توپ بازی غیب میشه اما دو کله بودنو نشنیده بودم.احتمال زیاد مشکل از خود بازیتونه یعنی اطلاعات دیسکتون ناقصه چون من که مشکلی نداشتم و تو هیچ جای دنیا به این مورد اشاره نشده که چیزی غیب میشه یا بازیکنت دوتا سر داره .
در مورد قسمت آنلاین همه مشکل دارن که فکر کنم مشکل از اینترنت ما باشه چون این مشکلاتی در مورد آنلاین بازی کردن گفتی خیلی ها دارن. و فکرم نکنم حل بشه.
اما تو بقیه قسمت ها هیچ مشکلی ندارم. خودم یه فیفا گرفته بودم برنرمکسم بود اما وسط بازی ارور میدادو میپرید بیرون اما رفتم یه فیفای دیگه خریدم مشکلم کامل رفع شد.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
تو باشگاهی معمولا قبل از شروع فصل 3 تا دوستانه میزنی و بعد لیگ شروع میشه ولی تو تیم ملی قبل از جام های اروپا یا جام جهانی چند تا بازی دوستانه میزاره برات

منظورم از دوستانه بازی دونفره هست مثلا من با برادرم می تونم از تیم سیو شده لیگ که بازیکن خریدم وسیو کردم انتخاب کنم برا بازی کردن؟

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سوپر باگ فیفا 13 !

فصل 2015 بازی با سوانسی در روزهای نقل و انتقالات بعد از بازی قفل میکنه و راهی غیر از خاموش کردن کنسول نیست !

را های مختلف تست کردم !

1. از طریق تقویم رفتم جلو هنگید !
2. از طریق گزینه Semi game که نتیجه رو میزنه ! بعد از اعلام نتیجه هنگ میکنه !
3. خودم بازی کردم بعد بازی که تموم شد خیلی هم خوشحالی که بازی رو بردی بعد از زدن گزینه ادونس بازی هنگ میکنه !

دوستان اگر راهی بلدین که ما تست نکردیم لطفا رو کنید :D

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
بچه هایی که برنر مکس دارن اگه میشه لطف کنن بگن تو کریر مود مشکل نداره تو حالت آفلاین؟چون نسخه عادی تو کریر مود مشکل داره و بعد از چند دقیقه ارور میده

برنر مکس هیچ مشکلی نداره.تازه پچ رو هم ریختم که دیگه اصلا مشکل نداره

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
سوپر باگ فیفا 13 !

فصل 2015 بازی با سوانسی در روزهای نقل و انتقالات بعد از بازی قفل میکنه و راهی غیر از خاموش کردن کنسول نیست !

را های مختلف تست کردم !

1. از طریق تقویم رفتم جلو هنگید !
2. از طریق گزینه Semi game که نتیجه رو میزنه ! بعد از اعلام نتیجه هنگ میکنه !
3. خودم بازی کردم بعد بازی که تموم شد خیلی هم خوشحالی که بازی رو بردی بعد از زدن گزینه ادونس بازی هنگ میکنه !

دوستان اگر راهی بلدین که ما تست نکردیم لطفا رو کنید :D

پچی که جدید اومده ریختی؟اگه نریختی،بریز

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
از غیب بودن کل تیمم در طول بازی تا غیب بودن علامت بالای بازیکن ها و بازیکن 2 کله آرنا و .... . حالا اینا هیچی... نمیشه مثل آدم آنلاین زد هر دفعه یه ارور میده یه دفعه میگه اسکوادت آپدیتش نمیخوره به اون یکی یه دفعه بارسا بر میدارم یهو آرسنال میشه. یه دفعه میری تو بازی میبینی نمیتونی تعویض کنی و ....
اخر الزمان شده ایا؟؟؟:d

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید

اقا این دو کله بودنشونو تا حالا نشنیدم تو زندگیم یادش بخیر قدیما تو فیفا 2000 یه چیت داشت که میزدی سفینه فضایی میومد و رونالدو برزیلیرو با خودش میبرد شاید اینم چیزی تو اون مایه اس
ولی مشکلات افلاینتون 90 درصد مربوط به دیسکتون هست و مشکلات انلاین 80% مربوط به اینترنتتون ولی خوده سرورها هم کمی مشکل دارن اما باور کنید از اون 20% تجاوز نمیکنه مثلا چند روز قبل خریدو فروش بازیکن تو fut برا یه 3 4 ساعتی قطع شده بود اما خودش ÷یغام میداد که فعلا امکانش نیست و مشکل بعد از مدتی حل میشه که شد.
ولی مشکلایی که شما و خیلی از بچه ها میگینو من خودم چند بار بیشتر نداشتم تو این حدود 1ماهی که اومده اونم ساعتی بود که اینترنتم اوضاعش خراب بود

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
من از برنر استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداره نه توپ غیب میشه نه دو کله کلا هیچی ! کلی هم باهاش حال میکنم. اگه مشکلی دارید پیشنهاد میکنم از این نسخه استفاده کنید احتماله زیاد مشکلتون حل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر