FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
باید بری توی manager office و بعدش اگه اشتباه نکنم باید بری توی my jobs.

همونجا رفتم ولی تیم رو وقتی انتخاب کردم ، قبول نکردن نامردا!!!:d)xجدا اینطوری خیلی مسخره شده ، فیفای قبلی این قسمتش چه اشکالی داشت که اینطوریش کردن ؟

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
متاسفانه هنوز باگ سرورا رفع نشده و بعد یک دست بازی کردن دیگه dis میشه یا ترکیب یه تیم دیگرو بر میداره :((

باگ زیاد داره اکثرشم نوبتیه.من وسط بازی نمیتونم سیستم بدم یا تعویض کنم.اوایل فکر میکردم از دیسکمه دیروز عوضش کردم دیدم نه مال خود سروراس
تو این چند سال من فلسفه ea رو نفهمیدم یعنی چی که هر کی بیشتر بازی کنه توی رنک بالاتره؟برد و باخت و مساوی باید تاثیر میداشت طرف 100 برد 70 باخت اون بالاس هر چند ما ایرانیا با این نتامون واقعا شاهکار میکنیم

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
باگ زیاد داره اکثرشم نوبتیه.من وسط بازی نمیتونم سیستم بدم یا تعویض کنم.اوایل فکر میکردم از دیسکمه دیروز عوضش کردم دیدم نه مال خود سروراس
تو این چند سال من فلسفه ea رو نفهمیدم یعنی چی که هر کی بیشتر بازی کنه توی رنک بالاتره؟برد و باخت و مساوی باید تاثیر میداشت طرف 100 برد 70 باخت اون بالاس هر چند ما ایرانیا با این نتامون واقعا شاهکار میکنیم
خیالت از بابت دیسک راحت باشه چون من رفتم با هزار بدبختی اورجینالشو خریدم هنوز هم این باگ توی آنلاینش وجود داره حتی این اواخر قیل از اینکه فیفا 13 بیاد دقیقا همین باگ توی فیفا 12 وجود داشت بارسا رو برمیداشتم ترکیب چلسی میومد خیلی مسسسسخرس هر کاری کردم هنوز هم این مشکل برام وجود داره امیدوارم رفع بشه چون دارم از آنلاین بازی کردن زده میشم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من یه مشکلی پیدا کردم متاسفانه.
یه فصل با ارسنال بازی کردم الان فصل دوم شروع شده و میخوام یه سری بازیکن بفروشم یا قرض بدم یا بخرم نمیتونم! یعنی روی بازیکن که میرم و A رو میزنم هنک میکنه!! کسی این مشکلو داشته؟

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
دوستای گلم نمیمیرین اگه جواب بدین ( شوخی کردم قاطی نکن ) ضربه کاشته که سه نفر میان پشت توپ رو چطوری برای یارم اماده کنن یعنی سه نفر رو میارم پشت توپ بعدش رو نمیدونم و یه حرکت بود که مسی پاس رو نشون میداد بعد از چند لحظه پاس میداد اون رو هم نمیدونم

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من یه مشکلی پیدا کردم متاسفانه.
یه فصل با ارسنال بازی کردم الان فصل دوم شروع شده و میخوام یه سری بازیکن بفروشم یا قرض بدم یا بخرم نمیتونم! یعنی روی بازیکن که میرم و A رو میزنم هنک میکنه!! کسی این مشکلو داشته؟
از دیسکه بازی ـه متاسفانه ...
لامصب این فیفا چه مشکلات عجیب غریبی داره :|
دوستانی هم که تو بخش آنلاین به مشکل خوردن اون باگا به خاطر افتظاح بودن اینترنت ما هست ... جایی نخوندم تو فروم های خارجی از این باگا داشته باشه بازی هاشون !

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستانی هم که تو بخش آنلاین به مشکل خوردن اون باگا به خاطر افتظاح بودن اینترنت ما هست ... جایی نخوندم تو فروم های خارجی از این باگا داشته باشه بازی هاشون !
من برنر مکس گرفتم! هرچند رو سیو یوونتوس همچین مشکلی ندارم و تو فصل دوم دارم براحتی ترنسفر میکنم! این مشکل رو سیو ارسنالم بوجود اومده.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
من برنر مکس گرفتم! هرچند رو سیو یوونتوس همچین مشکلی ندارم و تو فصل دوم دارم براحتی ترنسفر میکنم! این مشکل رو سیو ارسنالم بوجود اومده.
منم این مشکلو داشتم دقیقاً. تو فصل دوم نقل و انتقالات نمیتوسنتم هیچ بازیکنی رو بخرم یا بفروشم یا قرض بدم. از اول رفتم Career Mode رو درست شد. باید مدارا کرد ظاهراً...

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
اخه من قبلا این مشکلو تو آنلاین بازی کردن نداشتم و جدیدا این مسخره بازی سرم در آمده :(

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستای گلم نمیمیرین اگه جواب بدین ( شوخی کردم قاطی نکن ) ضربه کاشته که سه نفر میان پشت توپ رو چطوری برای یارم اماده کنن یعنی سه نفر رو میارم پشت توپ بعدش رو نمیدونم و یه حرکت بود که مسی پاس رو نشون میداد بعد از چند لحظه پاس میداد اون رو هم نمیدونم
Rb رو بگیر (نگه دار) و A رو بزن!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین

نه ربطی به اینترنت ما نداره. یه سری به پیج EA Sports FiFA نو چیزبوک! بزنید میبینید که بازیکنای خارجی هم همین مشکلات رو دارن. (کمااینکه ما تو 12 با همین وصع اینترنتمون این مشکلات رو نداشتیم.)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
نه ربطی به اینترنت ما نداره. یه سری به پیج EA Sports FiFA نو چیزبوک! بزنید میبینید که بازیکنای خارجی هم همین مشکلات رو دارن. (کمااینکه ما تو 12 با همین وصع اینترنتمون این مشکلات رو نداشتیم.)
خوب احتمالا وقتی با ماها بازی میکنن این مشکلات واسشون اتفاق میوفته هر چند برا خوده منم اینطوری شده چند دفعه ولی تعدادش کم بوده واقعا در ضمن لگم تو بازی از 12 کمتر شده مثله 11 شده کلا من با 12 مشکل داشتم

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
این رونالدو تو کریرمود دو سال دیگه قرار داد داشت
بعد پاشو کرد تو یک کفش که میخوام برم
بعدش م سیتی پیشنهاد داد بهش .بعد بدون اجازه من که قبول کنم یا نکنم فروخته شد به من سیتی
مگه من نباید اجازه بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر