FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
آره دقیقا منم همین مشکلو دارم وقتی چلسیو برمیدارم با آرسنال بازی میکنه بارسارو میگیرم با ریال مادرید این خیلی بده
Match making setup رو ریست کن درست میشه
البته 3 4 روزه اول منم فقط جلوم بازسا و مادرید بود ولی الان چند روزه تنوع خوب شده منچستر المان بایرن بارسا مادرید اس÷انیا منسیتی جلوم میوفتن
ساله قبل که خیلی ها میلان ور میداشتن ولی امسال ترکیده گویی و کسی بر نمیداره خودمم چند سال بود چلسی تیمه دومم بود ولی امسال از نظره من خراب شده نه اسین نه دروگبا و لم÷ارد هم ضعیف تر ساختن کسی هم تاحال جلوم چلسی ور نداشته اما تعداد منچستریها واقعا رشد کرده امسال تا حالا

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
ضربه کاشته که سه نفر میان پشت توپ رو چطوری برای یارم اماده کنن یعنی سه نفر رو میارم پشت توپ بعدش رو نمیدونم و یه حرکت بود که مسی پاس رو نشون میداد بعد از چند لحظه پاس میداد اون رو هم نمیدونم

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
توی career mode من فصل رو که تموم میکنم لیگ و دو تا جام دیگه رو هم میگیرم ولی چرا آخر فصل از هیچ تیمی پیشنهاد دریافت نمیکنم ؟!(( فیفا های قبلی خیلی واضح آخر فصل پیشنهادات تیم های جدید رو نشون میداد)) و دوباره فصل جدید رو با همون تیم شروع میکنه ؟؟ (( که این مورد بدجوری رفته رو اعصابم ! دو فصل زوری تو یه تیم موندم!! )) توی قسمت my job فرصت شغلی در تیمهای دیگه رو نشون میده ولی یکیش رو خواستم انتخاب کنم ، نوشت شما جزو کاندیدای ما نیستی !!!(( یه چیزی تو این مایه ها !! )) ... من الان چیکار کنم از این تیم چیز! خسته شدم ! ...
و دوم اینکه وقتی پیشنهاد تیم های ملی رو قبول میکنیم ، چرا همزمان باید هم توی باشگاه مربیگری کرد هم تو تیم ملی ؟؟! آخه کجای دنیا اینطوریه واقعا ؟!! بعدشم فقط میشه از تیم ملی استعفاد داد ، در صورتی که این گزینه برای تیم باشگاهی واجب تره ! ...

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من مشکلی با این قضیه ندارم اتفاقآ بازی طبیعی تر میشد اگه طبیعی درست میشد,میگم خیلی غیر طبیعی این مسئله رو گنجوندن تو بازی آخه از نظر فیزیکی هیچ توجیهی نداره پاس به این آرومی 4متر بره رو هوا اشکال از فیزیک بازی هست.
ربطی به سبک بازی هم نداره شما وقتی پاس تو عمق میدی برا بازیکنی که از آفساید فرار کرده دستت رو از سرعت برمیداری؟حتماشما سبک بازیت اینجوریه .من کسی رو ندیدم همچین کاری بکنه! من پاس تو عمق میدیم 10 متر جلوتر بازیکن میفته بازیکن که بهش میرسه بجای اینکه حفظش کنه بره تک به تک بشه با دروازه بان یه کاری میکنه که من خودم درحالت عادی نمیتونم بکنم,توپ رو تازه دومتر از رو سر خودش رد میکنه میفته پشتش.
البته احتمالآ شما بیشتر با بارسلونا بازی میکنی به عمق فاجعه پی نبردی یه بار با شرزبوری تاون تو انپاور لیگ 1 بازی کن خودت از شدت غیر طبیعی بودنش خنده ات میگیره.
منم به هر حال خیلی ساله دارم فیفا بازی میکنم اما میام اینجا ایرادش رو میگم متاسفانه یه توهم ایجاد شده که فیفا هیچ مشکلی نداره و هرکی بیاد ایراد بگیره فکر میکنن میخواد فیفا رو ترول کنه در جوابش جوابیه صادر میکنید از خودتون!
من با تیمهای لیگ عربستان هم بازی کردم و مشکل نداشتم. همونطور که گفتم فقط باید عادت کرد. بعد شما دقت نکردی چی گفتم:
1- وقتی توپ داره به شما میرسه و نزدیکتون بازیکن حریف هستش از رو دکمه سرعت دستتونو بردارید.
2- از دکمه LT موقع استپ کردن استفاده کنید.
اگه نزدیکتون بازیکن باشه که تقریبا باید از رو سرعت دستتونو بردارید تا بتونید از توپ خوب استفاده بکنید. وقتی هم که فرار میکنید اگه دستتونو از سرعت برندارید ممکنه تپ از دست بره و همیشه از دست نمیره. دوما لازم نیست که دستتونو برای 2 دقیقه از رو سرعت بردارید. فقط اون لحظه ای که توپ داره به بازیکن میرسه. برای یه لحظه.
اگرم نمیخواید از این روش استفاده بکنید گفتم که میتونید از LT هم استفاده بکنید.
من خودم با بعضی موراد بازی مشکل دارم (مثل داوری) ولی قطعا FTC جز این موارد نیستش. اگه یکمی بازیتونو اصلاح بکنید میبینید اصلا زیاده روی روش نشده. (حتی نسبت به دمو هم کمتر شده اثرش)
همچنین من منظورم شما نبودی. کلی گفتم. چون تو این چند روزه کلی کامنت در این مورد دیده بودم لازم دونستم که در این مورد پست بدم.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
داوری واسه من هم خیلی مشکل ایجاد کرده . کارت دادن های الکی ! یعنی یه خطای ساده رو کارت زرد میده .
خیلی وقتا هم میشه با تکلی که میزنم اصلا بازیکن حریف نمیوفته ولی کارت زرد میده !
خیلی وقتها هم کارت زرد دوم هستش و اخراج میشم .

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اتفاقا من با خوده داور مشکل دارم وقتی لباسش مشکیه و تیمه حریف هم مشکیه همش فک میکنی یاره حریفه مخصوصا تو ضدحمله ها

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
من یک سوال داشتم. ایا میشه با برنامه هورزینال squad تغییر کرده هر هفته به صورت افلاین وارد سیو بازی کرد؟درست مثله کاری که تو نیم فصله فیفا12 کردیم که اورالا و نقل انتقالات تغییر کردن.
این مچ دی میشه از این طریق افلاین انجام داد اگه اره لطفا یک نفر سیوش بهم بده تا این کار بکنیم ممنون

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
چه جوری بازکنارو رو تو کریر مود ادیت کنم.گزینش غیر فعاله
باید آنلاین بازی کنید و یا چلنج های آنلاین رو انجام بدید تا Level Up بشید و در Level 9 می‌تونید از این قابلیت استفاده کنید
ببخشید میخواستم بدونم برای بازی انلاین حتما احتیاج به سی دی کی داره
بله ولی اگر سی دی کی ندارید می‌تونید در قبال 800 ماکروسافت پوینت این کد رو به دست بیارید
سلام دوستان
من یک سوال داشتم. ایا میشه با برنامه هورزینال squad تغییر کرده هر هفته به صورت افلاین وارد سیو بازی کرد؟درست مثله کاری که تو نیم فصله فیفا12 کردیم که اورالا و نقل انتقالات تغییر کردن.
این مچ دی میشه از این طریق افلاین انجام داد اگه اره لطفا یک نفر سیوش بهم بده تا این کار بکنیم ممنون
خیر.
MD اصلا قابلیت سیو شدن نداره و کسانی هم که دسترسی به لایو دارن هر دفعه باید به اینترنت متصل بشن تا از این قابلیت استفاده کنن!
یعنی اگر امروز به XBL وصل بشید و MD رو آپدت کنید و از بازی بیاید بیرون، دفعه بعد که برید تو بازی، دوباره باید وصل شید XBL تا آپ بشه!
البته Squad ها مثل پارسال هستن و با آپدیتشون، فایل Squad 1 به وجود میاد که می‌شه در دسترس بقیه قرارش داد;)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
توی career mode من فصل رو که تموم میکنم لیگ و دو تا جام دیگه رو هم میگیرم ولی چرا آخر فصل از هیچ تیمی پیشنهاد دریافت نمیکنم ؟!(( فیفا های قبلی خیلی واضح آخر فصل پیشنهادات تیم های جدید رو نشون میداد)) و دوباره فصل جدید رو با همون تیم شروع میکنه ؟؟ (( که این مورد بدجوری رفته رو اعصابم ! دو فصل زوری تو یه تیم موندم!! )) توی قسمت my job فرصت شغلی در تیمهای دیگه رو نشون میده ولی یکیش رو خواستم انتخاب کنم ، نوشت شما جزو کاندیدای ما نیستی !!!(( یه چیزی تو این مایه ها !! )) ... من الان چیکار کنم از این تیم چیز! خسته شدم ! ...
و دوم اینکه وقتی پیشنهاد تیم های ملی رو قبول میکنیم ، چرا همزمان باید هم توی باشگاه مربیگری کرد هم تو تیم ملی ؟؟! آخه کجای دنیا اینطوریه واقعا ؟!! بعدشم فقط میشه از تیم ملی استعفاد داد ، در صورتی که این گزینه برای تیم باشگاهی واجب تره ! ...

هیچکس ما رو آدم حساب نکرد ؟!!!:((:(( تا اومدن فیفا 14 باید همش تو لیگ عربستان بازی کنم ؟!! :d
اتفاقا داوری خیلی به نظر من بد نیست ولی یه خطاهایی الکی میگیره ، دیشب هم بازی میکردم یه تکل از جلو زدم با بازیکنم ، وسطای زمین اصلانم خطرناک نبود ولی یه دفعه کارت قرمز مستقیم داد !! :-o=(()x

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
به خدا داور خیلی رو اعصاب اومدم توپ رو از بازیکن گرفتم بعد بازیکنه خودشو پرت میک روم :D بعد پنالتی میگیره و کارت قرمز هم میده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر