FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
منم مثل 5-6 سال گذشته بازم فیفا رو گرفتم که شاید این دفعه بتونم باهاش کنار بیام ولی بازم نتونستم بازیش کنم.حالا به احتمال زیاد ایراد از منه چون خیلیا تعریفش رو میکنن ولی چند مورد که برام آزار دهنده بود رو ذکر میکنم.

گرافیک منو ها بسیار پایین هستش و همچنین کند.
قسمت ترکیب تیمش هم واقعا اعصاب خورد کنه.
بازی سریع هستش و مدام توپ بین دو زمین رد و بدل میشه و گیج کننده هستش.
مثل سریهای قبلی بازم بازیکنها دارن پاتیناژ میرن.
کرنل زدنش خیلی بده و این سیستم پرکردن تک مرحله ای شوت هم مصیبته واصه خودش.
دوربین شادی پس از قول هم تهوع آوره

شما تا ۱۰ ساله دیگه هم فیفا بخری به امید این که ازش خوشت بیاد هیچ وقت این اتفاق نمیوفته همونطور که یک فن فیفا هیچوقت نمیتونه از PES لذت ببره این نه مشکل شماست نه بازی فقط تفاوت سلیقه ها . تنها پیشنهادی که بهت میتونم بکنم اینه که سال های بعد بیخود پولتو حروم نکنی چون باز هم همین اتفاق میوفته

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
از واژه تعصب به هر شکلش متنفرم. جناب mohsen نظر منو خوب نقد کردی ولی با اون 3 گزینه آخرت خرابشون کردی
کامنتم رو کلا پاک کردم!
به هر حال با توجه به اینکه شما گفتین تهوع آور و ... من هم به همون سبک صحبت شما جواب دادم!
قانون فیزیک هست هر عملی عکس العملی داره وقتی شما یه بازی رو از بیخ بن میکوبید و بحث منطقی نمی کنید توقع جواب منطقی و لفظ محترمانه نداشته باشید!
شاد و موفق و پیروز باشید!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب بعد از یک تورنومنت خفن که با پسر خالم گذاشتیم اومدم نظرم رو راجع به بازی بگم :D
بازی از بیشتر جهات پیشرفت کرده کنترل توپ هم نسبت به دمو خیلی بهتر شده . اما چیزی که یکم من رو اذیت میکنه سرعت بالای بازی حتی روی حالت نرمال هستش ! یکم بیخودی بالاست .
براحتی تو بازیه دو نفره . رقیب با چندتا یک و دو میتونه دفاع رو جا بزاره . یکم بیش از حد رو مُخ من راه رفت این قضیه :D
مورد بعدی هم این هنگ کردنها تو بازی هستش که بعد از پایانه نیمه-ی اول دیگه نیمه-ی دوم شروع نمیشه ! یعنی رو قسمت هایلایت بازی میمونه جالب اینه که میشه تو منو رفت ولی نمیشه بازی رو ادامه داد ! البته احتمال اینکه نسخه-ای که من دارم ناقص باشه هم هست.
تو تورنومنتی که بازی کردم یک بازیکن رو بیش از حد باهاش حال کردم تا حالا هم نمیشناختمش دوستانی که کریر میرن بگیرنش مطمئنا پشیمون نمیشن :D بازیکن اسپارتاک موسکو ( spartak moskva ) اسمش هم هست Emenike نوک حمله هستش خیلی خفنه حتما بگیرینش :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
کامنتم رو کلا پاک کردم!
به هر حال با توجه به اینکه شما گفتین تهوع آور و ... من هم به همون سبک صحبت شما جواب دادم!
قانون فیزیک هست هر عملی عکس العملی داره وقتی شما یه بازی رو از بیخ بن میکوبید و بحث منطقی نمی کنید توقع جواب منطقی و لفظ محترمانه نداشته باشید!
شاد و موفق و پیروز باشید!

تهوع آور رو کنایه آمیز نگفتم چون بعد اینکه سریع توپ تو میدون میچرخید و باید مدام چشمات چپ و راست میرفت گل رو خردم و دوربین از بالا و فاصله نزدیک رو بازیکنا زوم کرده بود که حالت سرگیجه به آدم دست میده.دوم اینکه اون قانون نیوتن هم در مورد اجسام بی جان صدق میکنه(البته تازگیا دارن اونو هم نقض میکنن).مورد آخر هم اینکه سلیقه و پسند منطق و فلسفه سرش نمیشه که بخای مقابلش جبهه تحاجمی بگیری.تا حالا شده به مامانت بگی من این غذا رو دوست ندارم و مامانت قابلمه رو بکوبه فرق سرت

آخرین ویرایش:

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
من امروز بازی رو خردیم . نسبت به دمو فرق داشت .
حداقل از نظر سختی که خیلی نسبت به دمو راحتتر شده بود .
چلسی هم خیلی قوی ساخته بودن . پیتر چک هم اصلا نمیشد بهش گل زد . خیلی خفن شده بود .
کلا بنظر من بازم فیفا امسال نمره 20 گرفت .
همین دیگه فقط باید بازی کنید تا بفهمید چیه . سی دی هم برنر مکس گرفتم که یه آپدیت کوچیک داشت و بعدم بازی ........
موفق باشید .

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستان به عنوان یه فن متعصب فیفا باید بگم اصلا با این نسخه حال نکردم!!نه گیم پلی نه گرافیک و نه انیمیشنا..بدون تعصب سرعت بازی الکی زیاده استایل بازیکنا خیلی ضایس و گرافیکم که چیزی نگم بهتره.البته دوستان زیادی خوششون اومده و هرکسی یه سلیقه ای داره دیگه!

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
دوستان به عنوان یه فن متعصب فیفا باید بگم اصلا با این نسخه حال نکردم!!نه گیم پلی نه گرافیک و نه انیمیشنا..بدون تعصب سرعت بازی الکی زیاده استایل بازیکنا خیلی ضایس و گرافیکم که چیزی نگم بهتره.البته دوستان زیادی خوششون اومده و هرکسی یه سلیقه ای داره دیگه!
قبوله.شما خوشت نیومده:d
دیگه خواهشن کشش ندید

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام

دقیقا باهاتون موافقم
گیم پلی12 خیلی لذت بخش تر از این نسخه هست،دیگه به هیچ وجه نمیشه پاس بلند پشت مدافع داد، چون این سیستم one touch با اون استپ های مسخره، باعث ميشه توپ رو براحتی تقدیم مدافعان محترم کنیم
Cpu هم با تیمه زنیت سنت پترزبورگ میاد جلوت تیکی تاکا بازی ميکنه در حد مریخ
نمیدونم چرا فیفا یدفه اينطوري شد

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
خب بعد از یک تورنومنت خفن که با پسر خالم گذاشتیم اومدم نظرم رو راجع به بازی بگم :D
بازی از بیشتر جهات پیشرفت کرده کنترل توپ هم نسبت به دمو خیلی بهتر شده . اما چیزی که یکم من رو اذیت میکنه سرعت بالای بازی حتی روی حالت نرمال هستش ! یکم بیخودی بالاست .
براحتی تو بازیه دو نفره . رقیب با چندتا یک و دو میتونه دفاع رو جا بزاره . یکم بیش از حد رو مُخ من راه رفت این قضیه :D
مورد بعدی هم این هنگ کردنها تو بازی هستش که بعد از پایانه نیمه-ی اول دیگه نیمه-ی دوم شروع نمیشه ! یعنی رو قسمت هایلایت بازی میمونه جالب اینه که میشه تو منو رفت ولی نمیشه بازی رو ادامه داد ! البته احتمال اینکه نسخه-ای که من دارم ناقص باشه هم هست.
تو تورنومنتی که بازی کردم یک بازیکن رو بیش از حد باهاش حال کردم تا حالا هم نمیشناختمش دوستانی که کریر میرن بگیرنش مطمئنا پشیمون نمیشن :D بازیکن اسپارتاک موسکو ( spartak moskva ) اسمش هم هست Emenike نوک حمله هستش خیلی خفنه حتما بگیرینش :D
اره سرعت بازی خیلی بالاست.یعنی فرصت تصمیم گیری رو میاره خیلی بالا و اینکه سریع توپ با دروازه میرسه
من تو دمو اسلو بازی میکردم
تو نسخه اصلیشم همینطوریه؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دقیقا باهاتون موافقم
گیم پلی12 خیلی لذت بخش تر از این نسخه هست،دیگه به هیچ وجه نمیشه پاس بلند پشت مدافع داد، چون این سیستم one touch با اون استپ های مسخره، باعث ميشه توپ رو براحتی تقدیم مدافعان محترم کنیم
Cpu هم با تیمه زنیت سنت پترزبورگ میاد جلوت تیکی تاکا بازی ميکنه در حد مریخ
نمیدونم چرا فیفا یدفه اينطوري شد

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
١٣ رو هنو بازى نكردم.ولى دقيقا نظرات شما به١٣ ماله منه منتها به١٢

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
لطفا بس کنید این قضیه خوشم اومد یا نیومد! این پستا کاملا اسپمه! اگه نقدی دارین درست نقد کنید چون سلیقه شما به ما ربطی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر