FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
والا خود منم با شوق و ذوق رفتم گرفتم همه چیش خوبه فقط یک سری مشکلات مثل داوری و....داره.
مگه میرلس نرفت فنرباغچه ؟آخه تو کیری مود تو چلسیه.!!!

اونارو با وصل شدن به لایو درست میشه. نقل و انتقالات خودش جا به جا میشه و درست میشه.پس جای نگرانی نیست.
یعنی آبدیت واسه خوده بازیه؟ آبدیت داشبورد و این چیزا نیست؟
رایگانه آخه من تا حالا لایو وصل نشدم...
خوبه همین الان گفته شده این بحث ها در این تاپیک صورت نگیره.برید توی محفل مناسب خودش این بحثارو بکنید.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
لیگ عربستان این وسط چی میگه ؟:d

لیگ عربستان هم امسال قرار داره.شما نمیدونی؟

اقا تو بخش انلاین از ادم کد میخواد منم که نداشتم تریال 2 روزه زدم!!!!!!!بعد 2 روز چی کار میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا 2 روز رایگان میتونید آنلاین بازی کنید.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
اقا تو بخش انلاین از ادم کد میخواد منم که نداشتم تریال 2 روزه زدم!!!!!!!بعد 2 روز چی کار میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ چی دیگه آنلاین نمیتونید بازی کنید!
باید آنلاین پس بازی رو بخرید که قیمتش هست 800 پوینت!(پوینت با اون امتیازهایی که تو بازی به نام اچیومنت میگیریم فرق میکنه 800 پوینت میشه ده دلار که اگه مستر کارت یا ... داشته باشی مستقیم میتونی پرداخت کنی اگه نه هم باید از سایت های دیگه به صورت کد بخری و ...)!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
نه تنها میرلس و بنایون با آپدیت جدید درست نمیشن، تورگان هازارد هم کلا نیاوردن چلسی!:))
کلا چلسی رو حذف میکردین دیگه! گند زدن یعنی!

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
نه تنها میرلس و بنایون با آپدیت جدید درست نمیشن، تورگان هازارد هم کلا نیاوردن چلسی!:))
کلا چلسی رو حذف میکردین دیگه! گند زدن یعنی!

مطمئنی؟! پس چرا واسه من درست شد؟! .. آپدیت که خود بازی میکنه واسه ترکیب ها نیست ها .. باید بری توی قسمت Edit teams توی منو هاش یه قسمت داره Download latest squads یا یه همچین چیزی .. اینو که انجام بدی 100 % درست میشه .. امکان نداره نشه چون واسه من شده ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر