FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
چون بازی اول برا pc اومده حدس من اینه که تا اخر هفته نسخه xbox صد در صد به دست همگی رسیده... ولی بعید میدونم بشه روی امروز فردا حسابی باز کرد.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
داداش 4شنبه عرضه ی رسمیشه.آخر هفته که نمیشه.

میدونم... اینو برای همین گفتم 100 % اخر هفته همه دیگه دارن برای اینکه ممکنه یکی یا دو روز طول بکشه تا همه جا بیارن....

مثلا اولین جاها فروشگاههای اینترنتی هستن و یک الی دو روز بعدم مغازه ها میارن که مثلا از تهران که پایتخته شروع بشه تا برسه به شهرستانها.این میشه که دیگه تا آخر هفته میشه گفت کل یوزرهای ایران دارای یک عدد فیفا 13 هستن.

---------- نوشته در 11:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال ؟ امکان داره مثل ساکر 2013 اول نسخه ایتالیایی یا فرانسوی لیک بشه بعدش نسخه انگلیسی؟ یا مستقیم نسخه انگلیسی میاد؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
1- نه
2- بله ولی فقط تعویض و...
3- اصلا ایکس باکس 3d پشتیبانی نمیکنه

نه عزیز من خودم 3 یا 4 تا بازی 3d انجام دادم مثل gears of war 3 - batman - london olympic - silent hill 2 - crysis 2 شما باید تلوزیونت 3d داشته باشه در ضمن فیفا 12 گزینه 3d نداشت روی اکس یاکس مثل اینکه روی PC فقط بود

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
یه سوال ؟ امکان داره مثل ساکر 2013 اول نسخه ایتالیایی یا فرانسوی لیک بشه بعدش نسخه انگلیسی؟ یا مستقیم نسخه انگلیسی میاد؟
نه . فیفا اینجوری نیست . همون نسخه اولیه تمام زبان ها رو داره .

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
نه عزیز من خودم 3 یا 4 تا بازی 3d انجام دادم مثل gears of war 3 - batman - london olympic - silent hill 2 - crysis 2 شما باید تلوزیونت 3d داشته باشه در ضمن فیفا 12 گزینه 3d نداشت روی اکس یاکس مثل اینکه روی PC فقط بود
عزیزم کنسول XBOX360 از 3D پشتیبانی نمیکنه.اونی که شما بازی کردی 3D واقعی نیست فقط به تصویر عمق میده همین. 3D واقعی رو PS3 داره اونم تو برخی بازی های خیلی معدودش مثل Killzone 3 که بازی بر مبنای سه بعدی بودن ساخته شده.

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
اقا مژده بده زیاد نسخه پال لیک شد اینم منبع واسه دانلود اولین بودم که خبر رو دادم گفته باشم همیشه خوش خبرم خداییش

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر