FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
آقا اگه کسی مغازه ایی دید که فردا پس فردا میفروشه هم به من پ.خ کنه هم بگه تموم نکنه(تو تهران)
سال قبل که زرت و زرت تموم میکردن
داداش من مگه نونه!! تموم کنن ، کارش یه ربع رایت زدن دیگه:d
اگه میخواید تغییرات فیفا رو درک کنید برید بشنید یکی دو دست فیفا 10 بازی کنید بعد بیاید فیفا 12 بازی کنید از هر لحاظ گیم پلی بازی و مخلفاتش بهتر و وسعتش بیشتر شده>:d

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
بچه ها دو سوال

1 - آیا بازی XGD3 هستش؟
2 - میشه مثل فیفا 12 دو روز مجانی آنلاین بازی کرد؟
1-هنوز اعلام نشده:( ولی امسال 98 درصد بازی های ورزشی ea که xgd2 بود تبدیل به xgd3 شد بود....... دلیلش هم این هست که سازندگان فضای بیشتری میخوان جا بدن رو دیسک های xbox:> و من با این همه جزییاتی که میبینم فکر میکمم برای اضافه کردن همهی اینها از xgd3 استفاده کنند;;)

2- امسال بعضی از بازی ها مثل جهاد 3:d 2 روز تریال با این که اول داشت برداشته شد:( یه نکته هست که فیفا اصلا تست نمیخواد باید با کله بری بخریشb-)

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
داداش من مگه نونه!! تموم کنن ، کارش یه ربع رایت زدن دیگه:d
:))
خوشمان آمد.:d
ولی در کل ما هر جا رفتیم بی پ...ر میگه تموم کردم

---------- نوشته در 10:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:13 PM ارسال شده بود ----------

من که هم پوینت هم چیز پی انو آماده کردم بعد عرضه جهانی سریع بخرم
واقعا نمیتونم صبر کنم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
هر چند میدونم سختتونه به یک ناشناس جواب بدید حداقل به خاطر سن و سالم بگید ایا بازی به صورت 3d هم هست ؟ ایا از kinect استفاده شده ؟ اگر روی اکس باکس یه صورت 3d باشه عالی میشه

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
هر چند میدونم سختتونه به یک ناشناس جواب بدید حداقل به خاطر سن و سالم بگید ایا بازی به صورت 3d هم هست ؟ ایا از kinect استفاده شده ؟ اگر روی اکس باکس یه صورت 3d باشه عالی میشه
1- نه
2- بله ولی فقط تعویض و...
3- اصلا ایکس باکس 3d پشتیبانی نمیکنه

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
شما تاج سرى :dكى مىگه؟ شناس و ناشناس نداريم ديگه تاپيك براى مشكلات دوستان هم هست ديگه.دوست عزيزمون كه گفتن منم اضاف كنم كه كينكت ققط بخش صوتيش به كار مياد.مثلا بايد بگى رونالدو تعويض شه و كاكا بياد تو،طورى كه شنيدم خيليى هم كارامده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر