FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
فکر نمی‌کنم Match day پولی بخواد:D
چون معمولا EA، مد های پولی رو تو دمو نمی‌ذاره ولی MD تو دمو بود و راحت آپ می‌شد!
البته هیچ چیزی از EA بعید نیست:D
من بودم این قابلیت رو پولی میذاشتم مطمئنا یه سری فقط به خاطر همین ویژگی میان و با کمال میل! و بدون عذاب وجدان مبلغی رو پرداخت میکنن. این ویژگی واقعا عالی هست و البته ارزش سلفیدن هم داره:d ولی خدا کنه مجانی باشه:d:-s

اين چرا نمياد
yahoo_22.gif
!!
چرا نمیاد:((امروز اول مهر معلممون سر کلاس گفت هر چند هفته یه بار امتحان میگیرم نتیجه ش هم مدرسه پیامک میکنه گوشی مامان باباتون:|:d داشتم برنامه میریختم واسه کاریر مود:d برجکمون رو صاف کرد طرف:|:d

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
این match day قابلیت جالبیه واسه وقتی که تیمتون برده باشه
حالا اگه اون هفته تیم باخته باشه یا مثلا تیمتون رئال یا بارسا باشه رونالدو یا مسی مصدوم باشن انصافا فعالش میکنین؟
نظر من اینه که چیز جالبیه ولی فکر نکنم بعداز یکی دو هفته زیاد کاربردی باشه پس ارزش پول دادن نداره(هرچند ما که دسترسی بهش نداریم بخاطر جیتگ:d:|)

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
You've got 2 b f***in' kiddin' me m8 معنی کلمه ایش یعنی چکیدن و درز کردن و از اینجور حرفا اما اینجا یه اصطلاحه به معنی لو رفتن که معمولا برای بازیا یا آلبومای موسیقی بکار میره . اینو میگن اسپم خالص !

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من بودم این قابلیت رو پولی میذاشتم مطمئنا یه سری فقط به خاطر همین ویژگی میان و با کمال میل! و بدون عذاب وجدان مبلغی رو پرداخت میکنن. این ویژگی واقعا عالی هست و البته ارزش سلفیدن هم داره:d ولی خدا کنه مجانی باشه:d:-s

چرا نمیاد:((امروز اول مهر معلممون سر کلاس گفت هر چند هفته یه بار امتحان میگیرم نتیجه ش هم مدرسه پیامک میکنه گوشی مامان باباتون:|:d داشتم برنامه میریختم واسه کاریر مود:d برجکمون رو صاف کرد طرف:|:d

خدارو شکر نیستین:d.
با این وضعیت دلار کی میتونه هر دقیقه پوینت بخره.
هیچ سالی اینقدر برای اومدن فیفا لحظه شماری نکرده بودم.این دموش لامصب بدجور جذبم کرده.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
فردا لیک شه8->پس فردا به دستمون میرسه؟؟؟؟؟؟
آقا اگه کسی مغازه ایی دید که فردا پس فردا میفروشه هم به من پ.خ کنه هم بگه تموم نکنه(تو تهران)
سال قبل که زرت و زرت تموم میکردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر