FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
چند تا عکس از فیس ها پیدا کردم.:d دیگه اصلا نمیشه منتظر بازی موند: (فقط اینم بگم کیفیت اکثر فیس ها واقعا فوق العاده هستش. :x)
2 تا نکته بگم اول:
1. فعلا از اینکه این عکسا از کدوم build گرفته شدن خبری ندارم.
2. مثل اینکه EA تایید کرده نتونسته همه فیس های تاتنهام رو وارد بازی بکنه و موندن واسه فیفا 14. :| (واقعا به تنبل بودن این تیم ایمان اوردم. :|)

ِیکی از مواردی که PES FANS خیلی به اون می نازیدند همین فیس ها بود...
حالا چی دارید رو کنید؟! ها ها ها؟:d

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه بازیو از ea sport season ticket دانلود کنی برای آنلاین بازی کردنش که دیگه آنلاین پس نمیخواد؟!!
نه نمیخواد چون 3 روز بعد expire میشه بازیتون و باید دیسکشو بخرید!
نمیشه تا ابد رو هاردت باشه و بعد 3 روز خودش پاک میشه!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان این قابلیت match day،تو نسخه اصلی پولی هست یا مثل دمو مجانی؟
پولیه اما هنوز معلوم نیست جدا از لایو سیزن هست یا دیگه لایو سیزن حذف میشه

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
امریکای شمالی از صبح با early access بازیرو دانلود کردن و یکیشون تو توییتر نوشته به قدری skill game هاش قشنگه که 3 ساعت پشت هم دارم بازیشون میکنم!
برای اونایی که نمیدونن بگم که اسکیل گیم یه سری تست ازتون میگیره مثل پنالتی شوت پاس و... و بر اساس اونا بهتون امتیاز میده که با اون امتیازها میشه خوشحالی بعد گل یا استکهای جدید و توپ خرید

فقط میتونم بگم فوق العادس...>:d<

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
بچه ها فعلا fut رو میشه از web استفاده کرد :http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team
در ضمن میتونید بعد ساختن تیم از قسمت خرید برید overall همه بازیکنا رو ببینید!
اگه تونستید زودتر بازیکن بخرید چون مثلا الان لمپارد فقط 9000 تا قیمتشه که مطمئنا بعد عرضه بازی بالای 20.000 تا خواهد بود

اره خیلی جالبه این قسمت fut فکر کنم خیلی ها رو به خودش جذب کنه بنزما که فعلا 1800 قیمتش
4319d9cfc612.jpg

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
چند تا عکس از فیس ها پیدا کردم.:d دیگه اصلا نمیشه منتظر بازی موند: (فقط اینم بگم کیفیت اکثر فیس ها واقعا فوق العاده هستش. :x)
2 تا نکته بگم اول:
1. فعلا از اینکه این عکسا از کدوم build گرفته شدن خبری ندارم.
2. مثل اینکه EA تایید کرده نتونسته همه فیس های تاتنهام رو وارد بازی بکنه و موندن واسه فیفا 14. :| (واقعا به تنبل بودن این تیم ایمان اوردم. :|)

تصویر نیمار فک کنم مال پی اس .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر