FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
حالا که فیفا 13 نیوکمپ نداره,امکانش هست بعدا یه آپدیت بدن که نیوکمپ به بازی اضافه بشه؟
یا میشه اسم این ورزشگاه قلابی رو که برای بارسا گذاشتن عوض کنیم بزاریم camp nou ؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا که فیفا 13 نیوکمپ نداره,امکانش هست بعدا یه آپدیت بدن که نیوکمپ به بازی اضافه بشه؟
یا میشه اسم این ورزشگاه قلابی رو که برای بارسا گذاشتن عوض کنیم بزاریم camp nou ؟
اسم ورزشگاه رو که میشه عوض کرد اما رو اضافه شدن آپدیت خیلی احتمال زیاده! چون سر فیفا 11 هم برای برنابئو همین کار رو کردن

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
دوستان من الان یک لینک نیم ساعته دیدم از بخش کریر مد که با تیم بارسلونا شروع میشد نکته جالب اینجا بود که بازیهای خانگی بارسلونا توی ورزشگاه عربی ملک فعد که تازه به بازی اضافه شده بازی میکرد مشکوک میزنه یعنی بازم عربا

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان من الان یک لینک نیم ساعته دیدم از بخش کریر مد که با تیم بارسلونا شروع میشد نکته جالب اینجا بود که بازیهای خانگی بارسلونا توی ورزشگاه عربی فلک معد که تازه به بازی اضافه شده بازی میکرد مشکوک میزنه یعنی بازم عربا
لینک بده ما هم ببینیم8-|

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
دوستان من الان یک لینک نیم ساعته دیدم از بخش کریر مد که با تیم بارسلونا شروع میشد نکته جالب اینجا بود که بازیهای خانگی بارسلونا توی ورزشگاه عربی فلک معد که تازه به بازی اضافه شده بازی میکرد مشکوک میزنه یعنی بازم عربا
بعید نیست.نیوکمپ با اون عظمت تو بازی نباشه معنا نمیده اصلن یه بارسا و یه نیوکمپ
مشکوکه.متوجه شدین چرا من سیتی تو فیفا رو بورسه و چرا ورزشگاه اتحاد همش تو دموها هستش

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مشکوکه.متوجه شدین چرا من سیتی تو فیفا رو بورسه و چرا ورزشگاه اتحاد همش تو دموها هستش
این حرفا چیه؟ رسما همه عربا عشقه بارسان! ea هم اینقدر میلیاردر هست که پول عربا براش مهم نباشه

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام بچه ها این لینک رو ببینین من زیاد انگلیسیم خوب نیست به احتمال زیاد گفته فردا واسه آمریکا و پس فردا برای اروپا لیک میشه.
Fifa 13 - Web Access + Reward

---------- نوشته در 07:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 PM ارسال شده بود ----------

این حرفا چیه؟ رسما همه عربا عشقه بارسان! ea هم اینقدر میلیاردر هست که پول عربا براش مهم نباشه
بابا این که مشکلی نیست پارسال یه مصاحبه از روتر رو گوش کردم بنده خدا خودشون میگن که باشگاه منچستر سیتی اسپانسرشونه و از نطر مالی حمایتشون میکنه این که تعجبی نداره

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
بعید نیست.نیوکمپ با اون عظمت تو بازی نباشه معنا نمیده اصلن یه بارسا و یه نیوکمپ

این باشگاه خر پول و همین طور تاتنهام ظاهرا دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم یکی از حمایت کنندها هستن !!

---------- نوشته در 07:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:26 PM ارسال شده بود ----------

دیگه تقریبا داریم به تاریخ رسمی عرضه بازی میرسیم اینقدر لیک لیک نکنید:d

4 روز !! 4 روز برای امریکا البته... برا اروپا میشه 28 سپتامبر .....نمیدونم والا خدا کنه فردا هم زمان با اغاز سال تحصیلی شکوه مند بیاد :d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من نميدونم چجورى فكر ميكنيد كه عربا فيفا رو دوست دارن ؟!!! ما كه اينجا هر عربى رو ميبينيم ميگه PES فقط هم طرفدار سيتى ، يونايتد ، بارسلونا ، رئال مادريد و آ.ث ميلان هستن اصلا بينشون فيفا باز كم پيدا ميشه . مثلا پارسال رفته بوديم مسابقات فيفا ١٢ پلى استيشن ٣ . آقا حوصلمون سر رفته بود بلد نبودن بازى كنن . دكمه هاى شوت ،پاس و سانت رو هم نميدونستن كدومه !!! به پنالتيات كشيد !!! نيم ساعت فقط زور ميزدن كه گل بزنن آخر يكى بهشون گفت بايد بره رو سبز و ضربت رو دقيق بزنى :) حالا گل ميزدن اما بلد نبودن دروازه بان رو تكان بدن :) من و برادرم مرده بوديم از خنده :d درضمن اينجا براشون فيفا زياد معنى نداره . بازى هم اكثرا طرفدار PES هستن حالا ما نميدونيم چرا ليگ عربا رو گذاشته ؟؟؟ فكر كنم ميخواد طرفدار عرب هم جذب كنه

حسن 1378

کاربر سایت
Aug 1, 2012
64
نام
حسن
من نميدونم چجورى فكر ميكنيد كه عربا فيفا رو دوست دارن ؟!!! ما كه اينجا هر عربى رو ميبينيم ميگه PES فقط هم طرفدار سيتى ، يونايتد ، بارسلونا ، رئال مادريد و آ.ث ميلان هستن اصلا بينشون فيفا باز كم پيدا ميشه . مثلا پارسال رفته بوديم مسابقات فيفا ١٢ پلى استيشن ٣ . آقا حوصلمون سر رفته بود بلد نبودن بازى كنن . دكمه هاى شوت ،پاس و سانت رو هم نميدونستن كدومه !!! به پنالتيات كشيد !!! نيم ساعت فقط زور ميزدن كه گل بزنن آخر يكى بهشون گفت بايد بره رو سبز و ضربت رو دقيق بزنى :) حالا گل ميزدن اما بلد نبودن دروازه بان رو تكان بدن :) من و برادرم مرده بوديم از خنده :d درضمن اينجا براشون فيفا زياد معنى نداره . بازى هم اكثرا طرفدار PES هستن حالا ما نميدونيم چرا ليگ عربا رو گذاشته ؟؟؟ فكر كنم ميخواد طرفدار عرب هم جذب كنه
مسابقات تو كويت ديگه نه ? شايد تو عربستان طرفداراش بيشتر باشه ولى امان از عربا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر