FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
من اگه طرف مقابل قانون مانون سرش نشه اونقدر سرش غر میزنم تا خودش با دستای خودش اونا رو عوض بکنه.:d من همه رو به غیر از پاس معمولی و توی عمق روی Manuel میزارم. پاس رو روی semi و پاس در عمق رو روی Assisted (البته برای آنلاین پاس رو هم روی assisted میذارم.) غر زدنم هم به این شکله که اگه بازی رو ببرم بهش میگم همه چیزتو گذاشته بودی رو assisted بازم زورت نرسید. اگرم ببازم میگم زورت با assisted رسید. :d
البته اگه طرف همه چیزش رو assisted باشه و فقط شوتشو بزاره رو Manuel باهاش مشکلی ندارم و به نظرم منصفانه هستش. :d

کار درست رو هم شما میکنی آقا هادی...... ولی این پسر دایی ما،من رو فقط با جنگ روانی میتونه ببره....میبره تکنینک بلدم و بچه هستم از راه دیگه ای وارد میشه.......

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
90% کامنتها آف تاپیکه!!

Fifa همه چیز رو لایزنز کرده به جز نیوکمپ! که اون هم فقط امسال اینطوری شده!
اولا که لایزنز نیست و لایسنس هست:d دوما این که گفتی نیوکمپ تو ورژن امسال نیست یعنی چی؟! یعنی امسال ورزشگاه بارسلونا لایسنس نشده؟!!!:-o

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
90% کامنتها آف تاپیکه!!

اولا که لایزنز نیست و لایسنس هست:d دوما این که گفتی نیوکمپ تو ورژن امسال نیست یعنی چی؟! یعنی امسال ورزشگاه بارسلونا لایسنس نشده؟!!!:-o
لایزنز تلفظ غلیظش هست:D
آره دیگه نیست:|:(

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
90% کامنتها آف تاپیکه!!

ندیده بودی تا حالا؟ :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خیلی باحاله . فرض کنید بارسلونا بازی های لیگ رو که باید تو زمین خودش انجام بده تو سانتیاگو برنابئو انجام بده :))
نه دیگه اینطوری هم نیست:D
یه ورزشگاه با نام جعلی و شبیه به نیو کمپ ساختن واسش:
AJ1.jpg

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
اینقدر میگن نو کمپ نداره انگار که بارسلوناش مسی نداره..
بابا موقع بازی چمن رو میبینی فقط.. حالا لوگوی بارسا رو کنار زمین نبین.. واقعا" چیزی کم میشه از بازی؟ :D
من تو فیفا 12 فقط ورزشگاهی رو انتخاب میکردم که چمنش مناسب باشه اصلا" کاری نداشتم حتما" تو ورزشگاه خودم بازی کنم یا نه..
البته دوستانی که کریر میرن شاید این موضوع کمی ناراحتشون کنه.. اما اصل این هست که بازی بدون باگ با موتور قوی باشه.. این که تو چه ورزشگاهی بازی میکنی از مسائل فرعی به حساب میاد.

اگه بازی سن سیرو نداشت به شخصه ناراحت نمشدم چون همه بازی های میزبان رو اینتر داره میبازه :D

آقا کریر 2 نفره نداره؟؟؟؟من وپسرداییم به این خاطر که 2 نفره نداره رو م بریم به football manager &fifa manager کامپیوتر:(:(:(:(:(:(

ضرورتی نداره مسائل خانوادگی رو اینجا در میون بزاری :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اینقدر میگن نو کمپ نداره انگار که بارسلوناش مسی نداره..
بابا موقع بازی چمن رو میبینی فقط.. حالا لوگوی بارسا رو کنار زمین نبین.. واقعا" چیزی کم میشه از بازی؟ :D
من تو فیفا 12 فقط ورزشگاهی رو انتخاب میکردم که چمنش مناسب باشه اصلا" کاری نداشتم حتما" تو ورزشگاه خودم بازی کنم یا نه..
البته دوستانی که کریر میرن شاید این موضوع کمی ناراحتشون کنه.. اما اصل این هست که بازی بدون باگ با موتور قوی باشه.. این که تو چه ورزشگاهی بازی میکنی از مسائل فرعی به حساب میاد.

اگه بازی سن سیرو نداشت به شخصه ناراحت نمشدم چون همه بازی های میزبان رو اینتر داره میبازه :D

ضرورتی نداره مسائل خانوادگی رو اینجا در میون بزاری :D
اِی بابا ولش کن بذار مطرح کنه من جواب می‌دم:D
کریر مد دونفره داره!
تا 4 نفر می‌تونید با یک تیم بازی کنید!
البته اگر منظورت تیم های جدا هست که دیگه شرمنده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر