FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من یه دوستی دارم ، مثل خودم عاشق فوتباله ، هر وقت که میاد پیشم با هم فیفا میزنیم ، بعد از 3 4 دست خسته میشه ، میگه بیا بریم پی ای اس بزنیم ، فیفا خیلی سخته

واقعا فیفا سخته ، فیفا برای کسی که میخواد تازه شروع کنه و یاد بگیره ، یه دلزدگی شدیدی داره ، هر نسخه هم نسبت به نسخه قبلی سخت تر میشه ولی پی ای اس نسخه به نسخه بچه بازی تر میشه

فیفا دیگه داره به حدی حرفه ای میشه که فقط گیمرهای حرفه ای بتونن انجامش بدن ، دیگه به هر کسی نمیشه گفت بیا بریم یه دست فیفا بزنیم :d

به قول یکی از بچه های تحریریه دنیای بازی فیفا 12 به بعد بازی کردنش دکترا میخواد !!:d انصافا اونقدر این بازی تمیزه وقتی یک برد هم بدست میاری احساس غرور میکنی و انگار که یک مربی واقعی هستی وقتی توی کریر مود هستی !!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من یه دوستی دارم ، مثل خودم عاشق فوتباله ، هر وقت که میاد پیشم با هم فیفا میزنیم ، بعد از 3 4 دست خسته میشه ، میگه بیا بریم پی ای اس بزنیم ، فیفا خیلی سخته

واقعا فیفا سخته ، فیفا برای کسی که میخواد تازه شروع کنه و یاد بگیره ، یه دلزدگی شدیدی داره ، هر نسخه هم نسبت به نسخه قبلی سخت تر میشه ولی پی ای اس نسخه به نسخه بچه بازی تر میشه

فیفا دیگه داره به حدی حرفه ای میشه که فقط گیمرهای حرفه ای بتونن انجامش بدن ، دیگه به هر کسی نمیشه گفت بیا بریم یه دست فیفا بزنیم :d
منم پسر داییم فقط legacy بازی میکنه دیگه فک کنم دورانش کم کم به سر برسه(اصلا تکنیک مکنیک سرش نمیشه.....))

ولی انصافا فیفا داره میره به سوی واقعیت.......... راستی ایول به امضات داش کمال......
با سیستم Complete Dribling دیگه سیستم دفاعی Legacy کارآمدی خودش رو از دست داده و این برای من یعنی بهشت:D
پسر خالم که با حفظ سِمَت پسر عموم هم هست (:D) همیشه Legacy بازی می‌کرد، دیروز اومد خونمون انقدر با Complete Dribling (همون Lt+Rt) بهش دریبل زدم رفت دفاع رو برای اولین بار تو عمرش به Tactical تغییر داد:D
بابا بی خیال بچه ها . به خدا نمره 9 هم نمره خوبیه.تازه به PES نمره 8.5 داده.ضمنا ما که جاهل نیستیم مثل عربا که چنین رفتارهایی میکنند:d
به PES نمره 8 رو داده اگر اشتابه نکنم:D
آخه اگر مشکل منطقی و فنی می‌گرفت یه چیزی ولی الان...

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
به PES نمره 8 رو داده اگر اشتابه نکنم:D
آخه اگر مشکل منطقی و فنی می‌گرفت یه چیزی ولی الان...

IGN کلا یه چیزیش میشه همیشه دوست داره با بقیه سایتها متفاوت باشه.با این حال من با توجه به وضعیت ضعیف روحی روانیش از نمره 9 که داده راضی هستم:d باید منتظر نمره سایت معتبرتر گیم اسپات باشیم

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
منم پسر داییم فقط legacy بازی میکنه دیگه فک کنم دورانش کم کم به سر برسه(اصلا تکنیک مکنیک سرش نمیشه.....))

ولی انصافا فیفا داره میره به سوی واقعیت.......... راستی ایول به امضات داش کمال......

درسته تکنیکی بازی نمیکنه و علت اکثر برد هاش استفاده از باگ ها و سرعت بیش از حد بعضی بازیکنان هستش.. اما انصافا" بازیشم خیلی خوبه :D

با سیستم Complete Dribling دیگه سیستم دفاعی Legacy کارآمدی خودش رو از دست داده و این برای من یعنی بهشت:D
پسر خالم که با حفظ سِمَت پسر عموم هم هست (:D) همیشه Legacy بازی می‌کرد، دیروز اومد خونمون انقدر با Complete Dribling (همون Lt+Rt) بهش دریبل زدم رفت دفاع رو برای اولین بار تو عمرش به Tactical تغییر داد:D

جدی میگی؟ اگه جوری بشه که همه Tactical رو به Legacy ترجیح بدن خیلی خوبه..
یکی از بدی های فیفا 12 آپشن های زیادیش بود که جوری شده بود که هر کاربر با تنظیمات و سیستم مورد علاقه خودش بازی میکرد.. عملا" یک شخصی سازی کامل..
تو فامیل ما تقریبا" هر کسی به یک سیستم عادت داره.. برای مثال همین کاربر 123enix که پسرخالم میشه سیستم پاس و شوت رو به Assisted تغییر میداد.
پسرداییم که همه رو بیچاره کرده دفاع Legacy.
اما اگه برگردیم به فیفا 10 یا 11 همه همین افراد Default بازی میکردن و هیچ یک از تنظیمات رو تغییر نمیدادند..

امیدوارم فیفای خوبی در انتظارمون باشه.. ما که دمو بازی نکردیم اما با تعریف هایی که شنیدیم گویا خوب چیزیه :D
به قول یکی: خوب فیفایی شده دیگه!

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318

خوشحالم کردی آقا امیر حسین....من تقریبا کل تکنینک های فیفا رو بلدم و روشون تسلط دارم ولی با legacy هیچکدومشون کارایی نداشت...:(:(:(:(

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
درسته تکنیکی بازی نمیکنه و علت اکثر برد هاش استفاده از باگ ها و سرعت بیش از حد بعضی بازیکنان هستش.. اما انصافا" بازیشم خیلی خوبه :D

جدی میگی؟ اگه جوری بشه که همه Tactical رو به Legacy ترجیح بدن خیلی خوبه..
یکی از بدی های فیفا 12 آپشن های زیادیش بود که جوری شده بود که هر کاربر با تنظیمات و سیستم مورد علاقه خودش بازی میکرد.. عملا" یک شخصی سازی کامل..
تو فامیل ما تقریبا" هر کسی به یک سیستم عادت داره.. برای مثال همین کاربر 123enix که پسرخالم میشه سیستم پاس و شوت رو به Assisted تغییر میداد.
پسرداییم که همه رو بیچاره کرده دفاع Legacy.
اما اگه برگردیم به فیفا 10 یا 11 همه همین افراد Default بازی میکردن و هیچ یک از تنظیمات رو تغییر نمیدادند..

امیدوارم فیفای خوبی در انتظارمون باشه.. ما که دمو بازی نکردیم اما با تعریف هایی که شنیدیم گویا خوب چیزیه :D
به قول یکی: خوب فیفایی شده دیگه!
اقا این جوری که نامردیه باید یه قانون بزارید.
ما هر سال رای گیری میکنیم بین 5 نفری که همه سال با فیفا سر میکنیم میریم بر اساس اون قانون تمرین میکنیم مسابقاتمونم همیشه بر اون اساس کسی تغییر نمیده اینجوری عادلانس.
سیستمی که ما بازی میکنیم این جوریه
پاس و شوت وسانتر semi پاس تو عمق و دروازبان رو حالتAssisted
دفاع رو حالت Tactical
و اون قسمت یوزر کنترول همه اعداد رویه 50 هست.
این شرایط برایه 5 نفرمون تو کل سال یکسانه و اصلا تغییرش نمیدیم

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
اقا این جوری که نامردیه باید یه قانون بزارید.
ما هر سال رای گیری میکنیم بین 5 نفری که همه سال با فیفا سر میکنیم میریم بر اساس اون قانون تمرین میکنیم مسابقاتمونم همیشه بر اون اساس کسی تغییر نمیده اینجوری عادلانس.
سیستمی که ما بازی میکنیم این جوریه
پاس و شوت وسانتر semi پاس تو عمق و دروازبان رو حالتAssisted
دفاع رو حالت Tactical
و اون قسمت یوزر کنترول همه اعداد رویه 50 هست.
این شرایط برایه 5 نفرمون تو کل سال یکسانه و اصلا تغییرش نمیدیم
واقعا" قوانینتون عالیه!
اما مشکل اینجاست که تو فامیل ما بازی هم که میکنیم یا کسی زیر بار قوانین نمیره.. یا اگه قوانین رو قبول کنند نفر بازنده یکی از این کار هارو انجام میده:
1. میره تو داشبورد
2. کنسول رو از برق در میاره
3. کار های دیگه :D

قوانینی که گفتی واقعا" عالی هستند به شرطی که همه هم رعایت کنند هم بهش عادت داشته باشن..
ای کاش فیفا بازی کردن تو جمع خانوادگی ما هم فرهنگ سازی بشه و از این وضع در بیاد.. اگه بشه خیلی لذتش بیشتره..

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همیشه Legacy بازی می‌کرد، دیروز اومد خونمون انقدر با Complete Dribling (همون Lt+Rt) بهش دریبل زدم رفت دفاع رو برای اولین بار تو عمرش به Tactical تغییر داد:biggrin1:
البته complete dribbling فقط LT هست! LT+RT میشه face up dribbling

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اخه این چه کاریه fifa یه سری چیزا رو لایسنس میکنه! pes یه سری چیزای دیگه رو!؟همین کارارو میکنن که هیچوقت هیچ کدوم کامل نیست دیگه!

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
داستان من و برادرم

منو برادرم هم وقتی بازی میکنیم اون یکم از من ضعیفتره
ولی با جنگ روانی منو میبره
مثلا برای ریختن ترکیب قبل از بازی چیزی حدود 3 دقیقه وقتمو میگیری و روی کوچکترین جابه جایی که میکنه 20 ثانیه فکر میکنه در حالیکه من تو 30 ثانیه کل ترکیب تیم مورد علاقمو میریزم.حالا بعدش فرقی نمیکنه که عقب باشه یا جلو حتما بین دو نیمه باید ترکیب را یا هجومی کنه یا دفاعی و بخاطر اینم 3 دقیقه ای وقتم.و میگیره. در دقایق 65 و 70 و 75 باید تعویض کنه.وقتی که استپ میزنه دیوونم میکنه.یعنی جریان بازی رو از کار میندازه مثل این عربا.
جالبتر اینکه وقتی یک جام میریزیم که بازی کنیم میگه شبی 1 بازی.به نظر شما اینهمه دنگ و فنگ انجام بدی سر یک بازی.وقتی میپرسم چرا اینقدر کم بازی میکنی میگه اخه تو قوی هستی و خب بازی سنگین میشه .روم فشار میاد و کالری میبره و بعضی وقتها هم میگه حالا چون تویی دو تا بازی میکنم .در حالی که تو کریر مود روزی حداقل 20 تا 30 تا بازی میکنم و صدای بازی رو کم میکنم و بدون استرس ولی اگه برادرم بخوا بازیکنه اول باید اهنگ جام ملتها بود(یورو2008) رو میذاره و صدا رو زیاد میکنه تا حسش براش بیاد بعد.
دیگه قانون گذاشتم که اگه شبی 4 تا بازی کنی من هستم و گرنه خودت بازی کن
اونقدر که وقت میذاره که کفش بازیکنا رو عوض کنه و یا استیل میده خود بازیرو بازی نمیکنه .کلا عاشق حاشیه بازی هست تا خود بازی.
یعنی دو ساعت میشینه استیل میده یک 1 یا 2 تا بازی میکنه
به نظر شما کسی که روزی 20 تا بازی میکنه حاضر میشه روزی 2 تا بازی کنه ؟
کلا سبک خاصی داره برای خودش

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اخه این چه کاریه fifa یه سری چیزا رو لایسنس میکنه! pes یه سری چیزای دیگه رو!؟همین کارارو میکنن که هیچوقت هیچ کدوم کامل نیست دیگه!
داداش دیگه جو نده:D
Fifa همه چیز رو لایزنز کرده به جز نیوکمپ! که اون هم فقط امسال اینطوری شده!
PES هیچ چیزی جز لالیگا و چند تا از ورزشگاه هاش رو لایزنز نکرده!
========
کلا سعی کنید یه سری قوانین بین خودتون بذارید:D
مثلا نسل قبلی که PES می‌زدیم با بروبچ (:D) قانونمون این بود که کسی حق نداره تو محوطه جریمه، پاس عرضی بده:D
هر وقت کسی این کار رو می‌کرد باید می‌رفت و گل خودی می‌زد!
چون این یک باگ بزرگ بود که هنوز هم تو PES هست!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
واقعا" قوانینتون عالیه!
اما مشکل اینجاست که تو فامیل ما بازی هم که میکنیم یا کسی زیر بار قوانین نمیره.. یا اگه قوانین رو قبول کنند نفر بازنده یکی از این کار هارو انجام میده:
1. میره تو داشبورد
2. کنسول رو از برق در میاره
3. کار های دیگه :D

قوانینی که گفتی واقعا" عالی هستند به شرطی که همه هم رعایت کنند هم بهش عادت داشته باشن..
ای کاش فیفا بازی کردن تو جمع خانوادگی ما هم فرهنگ سازی بشه و از این وضع در بیاد.. اگه بشه خیلی لذتش بیشتره..
داداش اینجوری که خیلی نامردیه خوب تحریمشون کنید باشون بازی نکنید هرکی از قانون پیروی نکرد البته قبلش رای گیری کنید به یه قانون واحد برسید. اینجوری که بازی اصلا حال نمیده ادم باید جنبه هم شکست داشته باشه هم برد.
تازه ما هر سال نتایجمونم مینویسیم یعنی ثبتش میکنیم(البته 10 دست اول ثبت نمیکنیم تا بازی دستمون بیاد بهترین ترکیب این حرفا اما به بعدش ثبت میشه برد باخت مساوی زده خورده همه اینارو تو یه دفتر ثبت میکنیم بعد قهرمان اخر سال مشخص میشه) هر کسیم تو کل سال فقط همون تیمی که دوست دار بر میداره یعنی من تو این همه سال تیمم از بایرن تغییر نکرده چه موقعی که قوی بوده چه دوران ضعفش.یا پسر عمم که بارسلوناست البته نه از این طرفدارایه جدید از اون قدیمیا حالا شانسش الان تیمش واقعا قوی هست .سه تا تیمه دیگه میلان - رئال -ارسنال واقعا تو یک سال ما 5 نفر هفته ای یبار دور هم جمع میشیم از مسابقاتمون لذت میبریم وثبتشون میکنیم. البته الان یک سالی هست که من برایه درسم امدم تهران از هم دور افتادیم اما خب تمرین میکنم اینجا میرم پیششون باهم مسابقه میدیم
اینجوری واقعا بازی لذت داره من خیلی وقتا شده باختم واقعا زورم نرسیده که ببرم اما خب سعیم کردم نتایجشم ثبت کردم

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
داداش اینجوری که خیلی نامردیه خوب تحریمشون کنید باشون بازی نکنید هرکی از قانون پیروی نکرد البته قبلش رای گیری کنید به یه قانون واحد برسید. اینجوری که بازی اصلا حال نمیده ادم باید جنبه هم شکست داشته باشه هم برد.
تازه ما هر سال نتایجمونم مینویسیم یعنی ثبتش میکنیم(البته 10 دست اول ثبت نمیکنیم تا بازی دستمون بیاد بهترین ترکیب این حرفا اما به بعدش ثبت میشه برد باخت مساوی زده خورده همه اینارو تو یه دفتر ثبت میکنیم بعد قهرمان اخر سال مشخص میشه) هر کسیم تو کل سال فقط همون تیمی که دوست دار بر میداره یعنی من تو این همه سال تیمم از بایرن تغییر نکرده چه موقعی که قوی بوده چه دوران ضعفش.یا پسر عمم که بارسلوناست البته نه از این طرفدارایه جدید از اون قدیمیا حالا شانسش الان تیمش واقعا قوی هست .سه تا تیمه دیگه میلان - رئال -ارسنال واقعا تو یک سال ما 5 نفر هفته ای یبار دور هم جمع میشیم از مسابقاتمون لذت میبریم وثبتشون میکنیم. البته الان یک سالی هست که من برایه درسم امدم تهران از هم دور افتادیم اما خب تمرین میکنم اینجا میرم پیششون باهم مسابقه میدیم
اینجوری واقعا بازی لذت داره من خیلی وقتا شده باختم واقعا زورم نرسیده که ببرم اما خب سعیم کردم نتایجشم ثبت کردم

کار شما واقعا درسته.....فک کنم تو خانواده ما فقط من و پسرخالم xbox gamer 360 این قوانین رو قبول کنیم.....من که کلا با دیفالت موافقم یعنی حتی شوت و سانتر و اینا رم تغییر ندیم....

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
ما منتظریم لینک بازی رو تو تاپیک ببینیم میایم میبینیم تاپیک آپ شده نگو به جای لینک بازی یا مسائل تکنیکی خاطراتشون از مسابقات خانوادگی تعریف می کنن!!!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من اگه طرف مقابل قانون مانون سرش نشه اونقدر سرش غر میزنم تا خودش با دستای خودش اونا رو عوض بکنه.:d من همه رو به غیر از پاس معمولی و توی عمق روی Manuel میزارم. پاس رو روی semi و پاس در عمق رو روی Assisted (البته برای آنلاین پاس رو هم روی assisted میذارم.) غر زدنم هم به این شکله که اگه بازی رو ببرم بهش میگم همه چیزتو گذاشته بودی رو assisted بازم زورت نرسید. اگرم ببازم میگم زورت با assisted رسید. :d
البته اگه طرف همه چیزش رو assisted باشه و فقط شوتشو بزاره رو Manuel باهاش مشکلی ندارم و به نظرم منصفانه هستش. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر