FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ما که کنکور داریم حداقل 2 ساعت شرطی در روز میزنیم اصلا برای روح و روان لازمه:D

من خودم شب امتحان نهایی فیفا میزدم معدلمم هم خیلی بالا شد اصلا ربطی نداره فقط نباید زیاده روی کرد.

آخرین ویرایش:

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
ما که کنکور داریم حداقل 2 ساعت شرطی در روز میزنیم اصلا برای روح و روان لازمه:D

من خودم شب امتحان نهایی فیفا میزدم معدلمم هم خیلی بالا شد اصلا ربطی نداره فقط نباید زیاده روی کرد.
اینو موافقم .وقتی با کسی دعوا میکنم و میخوام ارامش پیدا کنم دو دست بازی میکنم اروم میشم
از استنامیفون هم بهتره

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شانس ما هر موقع یک بازیه قشنگ میخواد دستم بیاد یا باید اواسط مدرسه باشه یا اگرم نباشه حتما بعدا تو طول مدرسه دستم میرسه :|

---------- نوشته در 02:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 AM ارسال شده بود ----------

من فقط GameSpot رو قبول دارم

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
این فیفا عجب فصل نامیزونی منتشر میشه
البته ماها(غیر بچه مدرسه ایها:d)حال میکنیم واسه خودمون هروقت دلمون بخواد هر چندساعت میشینیم بازی میکنیم..

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
IGN که دیگه خودفروشی کرده این چند سال اخیر!
ایرادی که از بازی گرفته رو نگاه کنید دیگه IGN رو از لیست سایت های متا حذف می‌کنید:
ایراد: بازی جهش انقلابی نسبت به نسخه قبل نداشته است:|
IGN سفارتخونه نداره اینجا بریم اتیش بزنیم؟)x:d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بچه ها دوشنبه وسه شنبه احتمال 90 درصد بازی به فروشگاه های اینترنتی بیاید مطمئنم خیلی زود لیک میشه:punk::punk::punk::punk::punk::punk::punk::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
IGN که دیگه خودفروشی کرده این چند سال اخیر!
ایرادی که از بازی گرفته رو نگاه کنید دیگه IGN رو از لیست سایت های متا حذف می‌کنید:
ایراد: بازی جهش انقلابی نسبت به نسخه قبل نداشته است:|

این که نشد ایراد :| ... قرار نیست که بازی نسخه ی قبلیشون که عالی بوده رو کاملا دگرگون کنن طبیعیه که هسته اصلی گیم پلی رو حفظ کردن . من بیشتر منتظر نمره ی gamespot ام که فعلا به پی اس 8 داده .

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
من یه دوستی دارم ، مثل خودم عاشق فوتباله ، هر وقت که میاد پیشم با هم فیفا میزنیم ، بعد از 3 4 دست خسته میشه ، میگه بیا بریم پی ای اس بزنیم ، فیفا خیلی سخته

واقعا فیفا سخته ، فیفا برای کسی که میخواد تازه شروع کنه و یاد بگیره ، یه دلزدگی شدیدی داره ، هر نسخه هم نسبت به نسخه قبلی سخت تر میشه ولی پی ای اس نسخه به نسخه بچه بازی تر میشه

فیفا دیگه داره به حدی حرفه ای میشه که فقط گیمرهای حرفه ای بتونن انجامش بدن ، دیگه به هر کسی نمیشه گفت بیا بریم یه دست فیفا بزنیم :d

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
من یه دوستی دارم ، مثل خودم عاشق فوتباله ، هر وقت که میاد پیشم با هم فیفا میزنیم ، بعد از 3 4 دست خسته میشه ، میگه بیا بریم پی ای اس بزنیم ، فیفا خیلی سخته

واقعا فیفا سخته ، فیفا برای کسی که میخواد تازه شروع کنه و یاد بگیره ، یه دلزدگی شدیدی داره ، هر نسخه هم نسبت به نسخه قبلی سخت تر میشه ولی پی ای اس نسخه به نسخه بچه بازی تر میشه

فیفا دیگه داره به حدی حرفه ای میشه که فقط گیمرهای حرفه ای بتونن انجامش بدن ، دیگه به هر کسی نمیشه گفت بیا بریم یه دست فیفا بزنیم :d
منم پسر داییم فقط legacy بازی میکنه دیگه فک کنم دورانش کم کم به سر برسه(اصلا تکنیک مکنیک سرش نمیشه.....))

ولی انصافا فیفا داره میره به سوی واقعیت.......... راستی ایول به امضات داش کمال......

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
شانس ما هر موقع یک بازیه قشنگ میخواد دستم بیاد یا باید اواسط مدرسه باشه یا اگرم نباشه حتما بعدا تو طول مدرسه دستم میرسه :|

قشنگیش همین جاس !! خداییش من فردا با امید بازیهایی که توی پاییز میان سال تحصیلی رو شروع میکنم:d و خداییش بازی توی فصل مدارس یه حال دیگه ای داره چون کاملا قدر بازی رو میدونی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر