FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نه داداش دروگبا به اندازه ی کافی پول داره بلکه واسه یه تجربه ی جدید رفت چین و این که نمیخواست به تیم انگلیسی دیگه ای بره ... در ضمن همین فصل هم لیورپول و یووه تو 34 سالگی به آب وآتیش میزنن بخرنش در کل اینجا جاش نیست . در ضمن فیفا لیگ چین رو داره نگران نباش.

اینکه لیورپول میخواستش شایعه بود

لیست Classic XI رو یعنی هیچ کی نداره بزاره ؟؟؟

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
مرسی از دوستان!
اتفاقا من رئال رو برمیدارم ولی جلو چلسی به شدت مشکل دارم. دفاعم بدجور اتوبان میشه . دروگبا که هم که قدرت بدنیش خیلی بالاست .
پس غیر از رئال ، میلان خوبه دیگه ؟
من منچستر یونایتد رو می گیرم با ویدیچ و فردیناند نمیزارم مهاجم های چلسی نفس بکشن:-"

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
اینکه لیورپول میخواستش شایعه بود

لیست Classic XI رو یعنی هیچ کی نداره بزاره ؟؟؟
گفتم که اینجا جاش نیست ولی خود سرمربیتون هم گفت اگه دروگبا بیاد خیلی خوشحال میشه شایعه کجا بود ... کسی اورال دروگبا هم داره :d ؟؟؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
غ
گفتم که اینجا جاش نیست ولی خود سرمربیتون هم گفت اگه دروگبا بیاد خیلی خوشحال میشه شایعه کجا بود ... کسی اورال دروگبا هم داره :d ؟؟؟

دوست عزيز من خودم دوست ندارم اين بحث رو زياد ادامه بدم اما گفتم اينو بگم تا بدونى . اولا كه شايعه بود كه ميخواد بره ليورپول يا يوونتوس ، به خاطر همين از راجرز پرسيدن كه دروگبا ميخواد بياد ليورپول و راجرز جواب اگر بياد خوشحال ميشم . دوما اينكه ليورپول خودش رو به آب و آتيش نزد كه دروگبا رو بگيره ( مگه مسى ؟؟؟ ) .

دوستان من يكم پيش داشتم با يوونتوس ضد سيتى بازى ميكردم براى اولين بار 4-0 زدم سيتى رو . دو تا گل خوشگل هم با giovinco زدم كه يه دونش برگردون بود اون يكى هم چكشى خيلى حال كردم .

آخرین ویرایش:

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
غ

دوست عزيز من خودم دوست ندارم اين بحث رو زياد ادامه بدم اما گفتم اينو بگم تا بدونى . اولا كه شايعه بود كه ميخواد بره ليورپول يا يوونتوس ، به خاطر همين از راجرز پرسيدن كه دروگبا ميخواد بياد ليورپول و راجرز جواب اگر بياد خوشحال ميشم . دوما اينكه ليورپول خودش رو به آب و آتيش نزد كه دروگبا رو بگيره ( مگه مسى ؟؟؟ ) .

دوستان من يكم پيش داشتم با يوونتوس ضد سيتى بازى ميكردم براى اولين بار 4-0 زدم سيتى رو . دو تا گل خوشگل هم با giovinco زدم كه يه دونش برگردون بود اون يكى هم چكشى خيلى حال كردم .
بهتره دیگه ادامه ندیم چون یه مقدار نظرات متفاوت ...

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318

ایوووللل.....پس معلوم شد یوونتوسش رو ایندفعه خوب دادن...

آقا یکی میگه این بوفونش چجوریه؟؟؟؟دیگه مثل قبلی آشغال نیست که؟؟؟؟؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
ایوووللل.....پس معلوم شد یوونتوسش رو ایندفعه خوب دادن...

آقا یکی میگه این بوفونش چجوریه؟؟؟؟دیگه مثل قبلی آشغال نیست که؟؟؟؟؟

بوفون خوبه . ميشه روش حساب كرد . اما خب بازم دروازبانها تو بعضى موقعيت ها سوتى ميدن .

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
نکات مثبت من از دمو بازی:
تکل ها خیلی طبیعی شده (به شخصه خیلی حال کردم)
پاس دادن سرعت نداره (شاید نظر بقیه فرق داشته باشه من کامپیوترشو بازی کردم)
محیط بازی هم خیلی جذاب و قشنگ شده

آخرین ویرایش:

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
اخرش من هم دمو رو دان کردم و بازی کردم هر چیزی که بگم نظر شخصی من بوده و توهین به نظر کسی نیست لطفا دوستای تعصبی درکشون رو ببرن بالا و بهشون بر نخوره از نظر من فیفا 13 نسبت به 12 اعصاب خورد کن تر شده اونم به مقدار زیاد از دفاع بگم که واقعا بد جور عمل میکنه خیلی سخت و نفوذ پذیر شده بازیکنها اصلا خوب دفاع نمیکنن و راحت گول می خورن و جا می مونن و فضای خالی ایجاد میکنن که از نظر من این سطح هوش مصنوعی نسبت به فیفا 12 خیلی پایین تر اومده و نمیشه گفت واقعی تر شده فقط کافیه یه دریبل پشت 18 بدی و به دروازه بان برسی یا یه پاس توی عمق به جا دفاعت فاجعه میشه داور بی شعور کوچکترین حرکتی رو خطا میگیره مخصوصا تو محوطه جریمه استیل بازیکنها رو که نگو این لباس چسبون چی بود دیگه از پشت اگر ببینی همه شورتها رفته توی ک..نشون صدای تماشاچی ها مثلا موقعیت حساسه یه صدای بلند فقط هاهاهاهاهاها و جیغ مانند میکشند طوری که گذارشگر ساکت میشه و اصلا طبیعی نیست رنگ پوست کاملا بیروح شده و بهتر بکم گراف بازیکن جالب نبود بازی توی شب و برفی که اصلا دلچسب نبود استپ کردن توپ طبیعی هست ولی واقعا رو اعصاب میره. کافیه یه شوت بکنی انگار به یه بشکه شوت کردی یه صدای بمی میده که نگو کلا با صدا گذاری حال نکردم بابا صد رحمت به فیفا 12 و 11 زدن ری... تو بازی کجاش طبیعی تر شده حتی یک درصد هیجانی نشدم توی این 40 50 دست که بازی کردم این نظر من بود از فیفا انتظارم خیلی بیشتر از این بود پس بازم نیستم و حاظر هم نیستم بازیم رو عوض کنم ولی گندش رو در اوردن لطفا درک کنید که نه قصد کوبیدن بازی رو داشتم نه مقصود دیگه ای بازم میگم این یه نظر شخصیه نیاین متلک بار ادم کنین که فلان و فلان
عزیز من همچین نظری رو باید بری تو تاپیک pes بگی تا لایک کنن!!!:d
اینجا همه از فیفا راضین و تعریفش میکنن!!
درضمن اصلانم سبک بازیش اینطوری نیست که شما میگی!!!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
وقتی ظهر بازی میکنی خیلی نورش زیاده اما بعدا عادی میشه برات ، شب هم من خیلی حال میکنم نمیدونم چرا اما بیشتر دوست دارم بازیام شب باشه .

---------- نوشته در 04:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:28 PM ارسال شده بود ----------

عزیز من همچین نظری رو باید بری تو تاپیک pes بگی تا لایک کنن!!!:d
اینجا همه از فیفا راضین و تعریفش میکنن!!
درضمن اصلانم سبک بازیش اینطوری نیست که شما میگی!!!

من خودم از یه تعدادی چیزاش ناراضی هستم اما این دیگه ... به قول خودت ماله PES هست .

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
بهتره دیگه ادامه ندیم چون یه مقدار نظرات متفاوت ...

وقتی ظهر بازی میکنی خیلی نورش زیاده اما بعدا عادی میشه برات ، شب هم من خیلی حال میکنم نمیدونم چرا اما بیشتر دوست دارم بازیام شب باشه .
کلا تو واقعیت هم بازی زیر نور ورزشگاه خیلی جذاب تر امیدوارم این نسخه بازی تو شب رو خوب طراحی کنن .

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid

آره هم خودش فهمید چی گفت و هم ما فهمیدیم چی گفت!! تنها شما بودین که مثل اینکه نفهمیدین!! نظر شما اصلا جای نقد نداشت که بخوام در موردش صحبت کنم.فیفا 13 بهترین بازی ورزشی بوده که تا به حال ساخته شده.از هر لحاظ عالیه و فقط میشه بهش گفت شاهکار! پس لطفا کم بیا اینجا و با حرفهای عجیب غریبت رو مخ ما فن های بازی راه برو.از دمو خوشت نیومده پس تو اصلا فیفا فن نیستی و تو این تایپک نیا و برو تایپک همسایه!!
باهات موافقم فرشاد جون.
سبک فیفا رو کسی میتونه بپذیره و خوشش بیاد که درک بازیش بالا باشه و فوتبال بلد باشه!!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
نکات مثبت من از دمو بازی:
تکل ها خیلی طبیعی شده (به شخصه خیلی حال کردم)
پاس دادن سرعت نداره (شاید نظر بقیه فرق داشته باشه من کامپیوترشو بازی کردم)
محیط بازی هم خیلی جذاب و قشنگ شده

نسخه ی پی سی با نسخه های کنسولی خیلی متفاوته پس بهتره ازش صحبتی نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر