FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
متاسفانه PES هم اون حالت آرکیدی سابق رو نداره پس بهتون پیشنهاد میکنم برید شماره های قبلتر رو بازی کنید !:)
درضمن شما که حرفه ای هستی و غیر ذالک با یه سری باگ و ... حرفه ای بودی که EA اومده اون موارد رو سخت تر کرده و اصلاحشون کرده که شما نری 6 تا 6 تا گل بزنی بلکه رو حساب بری گل بزنی !
منم خواستم نظرم بگم دیدم شما حرف من زدی حرفتم حرف حساب. دقیقا همینی که گفتی شده من خودم از نفراتی هستم که تو هر بازی 6تا 6تا میزدم یجوری این اخریا شده بود که 3تا گل که از دوستم میافتادم جلو دیگه حمله نمیکردم تا هم اون زیاد دلسرد نشه هم من دفاع کردن خوب تمرین کنم و خیال کنم واقعیه نتیجه .قلقه فیفا12 خیلی دستم امده بود نیازیم به فسفر سوزیه زیاد نداشت.
اما همین 13 خیلی وقت شد که من از همین دوستم باختم واقعا جلویه خیلی از باگا و راحتیه بیش از حد بازی گرفته من نتنها ناراحت نشدم بلکه خوشحالم هستم چون همیشه دوست داشتم رو تاکتیک حساب کتاب بازی ببرم نه یکسری باگ و قلقه خاص اینقدرم میبازم تا بتونم ببرم از باخت نمیترسم از سختی گل زدنم نمیترسم بازیم همینه این واقعیت باید قبول کرد

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
آقا یه سوال
اینجا چون بچه ها زیادن جواب میدن اینجا میپرسم :)
تو فیفا 12 چه تیمی جلو چلسی بردارم ؟ با رئال اصلا نمیشه باهاش بازی کرد . تو مسابقات شرکت کردم واسه همین پرسیدم

میلان بشدت جواب میده . این رو از رو تجربیاتم در قسمت انلاین بازی دارم بهت میگم !! نصف کسایی که تو انلاین باهاشون بازی کردم چلسی برمیداشتن و تنها حریفشون میلان بود .

ترجیحا ارسنال هم برداری میتونی با یه بازی خوب براحتی شکستش بدی . تاتنهام هم بد نیست .

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
آقا یه سوال
تو فیفا 12 چه تیمی جلو چلسی بردارم ؟ با رئال اصلا نمیشه باهاش بازی کرد . تو مسابقات شرکت کردم واسه همین پرسیدم

اینطور که از امضاتون معلومه شما طرفدار مادرید هستی !! تعجب میکنم نتونستی بزنی خوده بنده هم بارها بازی کردم (تیمم مادرید بود) و برده ام ....

شمام به نظرم هر طور شده با تیم محبوبت یعنی مادرید ببرش !! ولی اگر نشدش که خوب معلومه با بارسا برو !!

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
آقا یه سوال

من خودم سال هاست آنلاین و آفلاین با چلسی تو فیفا بازی میکنم بقیه هم نسبتا زیاد برش میدارن ... با خود رئال هم میشه ولی اگه نشد با استفاده از سرعت بازیکنای بارسا هم میشه برتر بود البته معمولا مشکل اصلی کسایی که جلو چلسی بازی میکنن دروگباس که اونم رفت من که به شخصه 30 تا 40 درصد گل هام با دروگبا بود به نظرم یه مدافع قدرتی و هد زن اگه داشته باشی نسبتا میشه کنترلش کرد چون دروگبا فوق العاده قدرتیه .

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من خودم سال هاست آنلاین و آفلاین با چلسی تو فیفا بازی میکنم بقیه هم نسبتا زیاد برش میدارن ... با خود رئال هم میشه ولی اگه نشد با استفاده از سرعت بازیکنای بارسا هم میشه برتر بود البته معمولا مشکل اصلی کسایی که جلو چلسی بازی میکنن دروگباس که اونم رفت ...

بله اونم چه رفتنی !! اکثر بازیکنان بزرگ که از تیمشون جدا میشن به تیم قدرتمند و خوب دیگه میرن که ادم باز حداقل قیافه شونو ببینه !! این اقا دروگبا برا پول رفته چین !! یعنی فقط در صورت وجود تیم ملی ساحل عاج میتونیم دروگبا رو دیدار کنیم و شاید اصلا در فیفا 13 نباشه !!!

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
بله اونم چه رفتنی !! اکثر بازیکنان بزرگ که از تیمشون جدا میشن به تیم قدرتمند و خوب دیگه میرن که ادم باز حداقل قیافه شونو ببینه !! این اقا دروگبا برا پول رفته چین !! یعنی فقط در صورت وجود تیم ملی ساحل عاج میتونیم دروگبا رو دیدار کنیم و شاید اصلا در فیفا 13 نباشه !!!

نه داداش دروگبا به اندازه ی کافی پول داره بلکه واسه یه تجربه ی جدید رفت چین و این که نمیخواست به تیم انگلیسی دیگه ای بره ... در ضمن همین فصل هم لیورپول و یووه تو 34 سالگی به آب وآتیش میزنن بخرنش در کل اینجا جاش نیست . در ضمن فیفا لیگ چین رو داره نگران نباش.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,780
نام
کیارش
مرسی از دوستان!
اتفاقا من رئال رو برمیدارم ولی جلو چلسی به شدت مشکل دارم. دفاعم بدجور اتوبان میشه . دروگبا که هم که قدرت بدنیش خیلی بالاست .
پس غیر از رئال ، میلان خوبه دیگه ؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
مرسی از دوستان!
اتفاقا من رئال رو برمیدارم ولی جلو چلسی به شدت مشکل دارم. دفاعم بدجور اتوبان میشه . دروگبا که هم که قدرت بدنیش خیلی بالاست .
پس غیر از رئال ، میلان خوبه دیگه ؟

میلان عالیه ، مخصوصا ابراهیموویچ که شوت هاش له میکنه دروازه بان رو اما کلا تیم خوبیه یکم باهاش تمرین کن که بازیت با تیم میلان راه بیفته .

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
نه داداش دروگبا به اندازه ی کافی پول داره بلکه واسه یه تجربه ی جدید رفت چین و این که نمیخواست به تیم انگلیسی دیگه ای بره ... در ضمن همین فصل هم لیورپول و یووه تو 34 سالگی به آب وآتیش میزنن بخرنش در کل اینجا جاش نیست . در ضمن فیفا لیگ چین رو داره نگران نباش.

فیفا کجا لیگ چین رو داره؟! :d تو فیفا فقط سه لیگ از آسیا وجود دارن که اونم یکشون تازه امسال اضافه شده و دو تای دیگه هم استرالیا و کره هستن. چین تو RoW هم تیم نداره. فقط یه زمانی تیم ملیشون لیسانس شد که اونم دیگه نیستش.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
فکر نکنم لیگ چین رو داشته باشه:-/ از اسیا و اقیانوسیه فقط لیگ استرالیا.عربستان و کره جنوبی رو داره و امسال فقط لیگ ترکیه اظافه شده

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
فیفا کجا لیگ چین رو داره؟! :d تو فیفا فقط سه لیگ از آسیا وجود دارن که اونم یکشون تازه امسال اضافه شده و دو تای دیگه هم استرالیا و کره هستن. چین تو RoW هم تیم نداره. فقط یه زمانی تیم ملیشون لیسانس شد که اونم دیگه نیستش.

اشتباه شد ولی تو قسمت کریر مد تو قسمت خرید بازیکن تونست آنلکا رو پیدا کنه(وقتی از چلسی رفته بود شانگهای)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر