FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
اینجا بحث بازیه نه بحث فوتبال
اینارو برین تو کلوب یا تاپیکش بگین
این همه اورال اورال نکنید
بازی میاد نگاه کنید
مثلا الان بفهمید چه سودی واستون داره

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا دوست برادر من همین الان هم رو لیجندری بازی می کنم و لیجندری رو هم مرتب میبرم اصلا چیز سختی نیست بابا فیفا بازم بچه های لایو هم کاملا منو میشناسن حالا من نیومدم بگم من فلانمو بیسالم رنک فلانو دارم یا غیره همه باید فکر کنن تازه کارم که این حرف هارو میزنم نه خیر اینطور نیست هر کس هم این فکرو میکنه لایو در خدمتیم اقا من حال نکردم بازی جذابیتش خیلی کم شده حرف من همینه که بازی هیجانش کم شد از بس که ea به فکر واقعی بودنه امسال بازی اینطور شده البته نظرات مختلفه و با اومدن بازی و بیشتر بازی کردن همه چیز حل میشه شاید نظر خودم هم عوض بشه ولی تا حالا که من این نظر رو دارم به خاطر اینکه نقد کردم باید بیاین اینطور کامنت بزارین فیفا مال بابامه و من فقط میدونم ea چه کرده و تو فن فیفا نیستی خیر اقا من اصلا ناراحت نمیشم از این لحن صحبت کردن از بچه انتظار بیش از این نمیشه داشت یه نگاه به پروفایل من کنی فرق مون رو احساس میکنی اینو میگم چون اون وقتی که من گیم میزدم مخصوصا فوتبال از الون 1 برو بالا تو دنبال بالا بلندی بودی اقای فن فیفا

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
اقا دوست برادر من همین الان هم رو لیجندری بازی می کنم و لیجندری رو هم مرتب میبرم اصلا چیز سختی نیست بابا فیفا بازم بچه های لایو هم کاملا منو میشناسن حالا من نیومدم بگم من فلانمو بیسالم رنک فلانو دارم یا غیره همه باید فکر کنن تازه کارم که این حرف هارو میزنم نه خیر اینطور نیست هر کس هم این فکرو میکنه لایو در خدمتیم اقا من حال نکردم بازی جذابیتش خیلی کم شده حرف من همینه که بازی هیجانش کم شد از بس که ea به فکر واقعی بودنه امسال بازی اینطور شده البته نظرات مختلفه و با اومدن بازی و بیشتر بازی کردن همه چیز حل میشه شاید نظر خودم هم عوض بشه ولی تا حالا که من این نظر رو دارم به خاطر اینکه نقد کردم باید بیاین اینطور کامنت بزارین فیفا مال بابامه و من فقط میدونم ea چه کرده و تو فن فیفا نیستی خیر اقا من اصلا ناراحت نمیشم از این لحن صحبت کردن از بچه انتظار بیش از این نمیشه داشت یه نگاه به پروفایل من کنی فرق مون رو احساس میکنی اینو میگم چون اون وقتی که من گیم میزدم مخصوصا فوتبال از الون 1 برو بالا تو دنبال بالا بلندی بودی اقای فن فیفا

توکه خودت جنبه نظر مخالف نداری چرا انتظار داری بقیه طور دیگه ای باهات صحبت کنن آقای لایو!!!!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
توکه خودت جنبه نظر مخالف نداری چرا انتظار داری بقیه طور دیگه ای باهات صحبت کنن آقای لایو!!!!

دوستان با کی دارین بحث می کنین؟! بی خیال!

بچه ها این Match day امسال واقعا حیرت انگیزه.راستی بخش Ultimate team فیفا 13 حتما خبر دارین که چقدر گسترده تر شده.واقعا در انتظار بازی موندن اونم در این روزهای آخر خیلی سخته. دمو بدجوری منو جذب کرده .خیلی عالی بود.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
متاسفانه PES هم اون حالت آرکیدی سابق رو نداره پس بهتون پیشنهاد میکنم برید شماره های قبلتر رو بازی کنید !:)
درضمن شما که حرفه ای هستی و غیر ذالک با یه سری باگ و ... حرفه ای بودی که EA اومده اون موارد رو سخت تر کرده و اصلاحشون کرده که شما نری 6 تا 6 تا گل بزنی بلکه رو حساب بری گل بزنی !

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ایکس باکس من lt3 شده به لایو که وصل میشم پیغام آپدیت میده............. بکنم یانکنم؟:d
چه ربطی داشت به فیفا 13 ؟!
مگه اومده ؟
آپیدت کنید دستگاه میشه 1557 و قابلیت جی تگ میپره ولی برای اجرای بازی مشکلی پیش نمیاد
خواهشا تو تاپیک مشکلات سوال کنید

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
میخوام کریرمد رو با لیگ برتر ایران شروع کنم مطمعنم اولین کشوری که بهم پیشنهاد مربیگری میده هنده

اخه واقعا حیف نیست !! لیگ های پویای جهان رو به لیگ ایران (که جان مایه اش میشه تیم ملی که به لبنان میبازه) بدی!! خداییش توی لیگ ایران بازیکنا سه تا پاس سالم هم نمیتونن به هم بدن ...

در کل به نظرم فوتبال ایران اسلوموشن فوتبال کشورهای قدرتمند فوتباله :d

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
اخه واقعا حیف نیست !! لیگ های پویای جهان رو به لیگ ایران (که جان مایه اش میشه تیم ملی که به لبنان میبازه) بدی!! خداییش توی لیگ ایران بازیکنا سه تا پاس سالم هم نمیتونن به هم بدن ...

در کل به نظرم فوتبال ایران اسلوموشن فوتبال کشورهای قدرتمند فوتباله :d

کاشکی اسلوموشنشون بود ولی حیف که همونم نیست ... این روز های آخر دیوونه کنندس ...

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
pes که اومده خیلی زودتر از موعد ولی انصافا اگر کسی میخواد این بازی رو بگیره و امتحان کنه همون وقت رو بذاره برای دموی فیفا و دوباره بازی کنه !!نه پول بده و نه عصابشو خورد کنه !! و نه حسرت بخوره که چرا فیفا اینقدر زود نیومد :d

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
آقا یه سوال
اینجا چون بچه ها زیادن جواب میدن اینجا میپرسم :)
تو فیفا 12 چه تیمی جلو چلسی بردارم ؟ با رئال اصلا نمیشه باهاش بازی کرد . تو مسابقات شرکت کردم واسه همین پرسیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر