FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اخرش من هم دمو رو دان کردم و بازی کردم هر چیزی که بگم نظر شخصی من بوده و توهین به نظر کسی نیست لطفا دوستای تعصبی درکشون رو ببرن بالا و بهشون بر نخوره از نظر من فیفا 13 نسبت به 12 اعصاب خورد کن تر شده اونم به مقدار زیاد از دفاع بگم که واقعا بد جور عمل میکنه خیلی سخت و نفوذ پذیر شده بازیکنها اصلا خوب دفاع نمیکنن و راحت گول می خورن و جا می مونن و فضای خالی ایجاد میکنن که از نظر من این سطح هوش مصنوعی نسبت به فیفا 12 خیلی پایین تر اومده و نمیشه گفت واقعی تر شده فقط کافیه یه دریبل پشت 18 بدی و به دروازه بان برسی یا یه پاس توی عمق به جا دفاعت فاجعه میشه داور بی شعور کوچکترین حرکتی رو خطا میگیره مخصوصا تو محوطه جریمه استیل بازیکنها رو که نگو این لباس چسبون چی بود دیگه از پشت اگر ببینی همه شورتها رفته توی ک..نشون صدای تماشاچی ها مثلا موقعیت حساسه یه صدای بلند فقط هاهاهاهاهاها و جیغ مانند میکشند طوری که گذارشگر ساکت میشه و اصلا طبیعی نیست رنگ پوست کاملا بیروح شده و بهتر بکم گراف بازیکن جالب نبود بازی توی شب و برفی که اصلا دلچسب نبود استپ کردن توپ طبیعی هست ولی واقعا رو اعصاب میره. کافیه یه شوت بکنی انگار به یه بشکه شوت کردی یه صدای بمی میده که نگو کلا با صدا گذاری حال نکردم بابا صد رحمت به فیفا 12 و 11 زدن ری... تو بازی کجاش طبیعی تر شده حتی یک درصد هیجانی نشدم توی این 40 50 دست که بازی کردم این نظر من بود از فیفا انتظارم خیلی بیشتر از این بود پس بازم نیستم و حاظر هم نیستم بازیم رو عوض کنم ولی گندش رو در اوردن لطفا درک کنید که نه قصد کوبیدن بازی رو داشتم نه مقصود دیگه ای بازم میگم این یه نظر شخصیه نیاین متلک بار ادم کنین که فلان و فلان

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
یعنی حد وسط هم نداره نظر ها ! یکی بازی رو گاتی میکنه ، یکی اشغال ...
نظر شخصی و این حرفا هم نیست ، بالاخره با هوش مصنوعی خوبه یا نه ! یا فلان چیز خوبه یا نه ! من دمو رو بازی نکردم ولی یک گروه جدا دارن میبافن .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان یه تریلر از قسمت گیم پلی هست بدید ما ببینیم؟:| فقط بشه تماشاش کرد.یعنی برای دانلود نباشه.هیتلر هم نباشه.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
نظر شخصی و این حرفا هم نیست ، بالاخره با هوش مصنوعی خوبه یا نه ! یا فلان چیز خوبه یا نه ! من دمو رو بازی نکردم ولی یک گروه جدا دارن میبافن .

باید بازی کنی من تریلر بازی رو دیدم تریلر هایی از گیم پلی بازی کفم برید و روز شماری میکردم تا بازی بیاد ولی الان فقط می تونم بگم باید بازی کنی

آخرین ویرایش:

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
اونطوری که خیلی از دوستان میگن شاهکار یا اشغال نیست , یه سری تغییرات داشته که بعضیا طبیعتا خوششون اومده بعضیا هم نه
ولی به طور کلی نه خیلی خوبه نه خیلی بد

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من نمیدونم انتظار شما از یه بازی سبک ورزشی فوتبال دیگه چی میتونه باشه؟! این بازی به معنای واقعی شاهکاره.حالا بعضی ها میخوان قبول کنن بعضی ها هم میخوان قبول نکنن.بعضی ها هم چون بازی براشون سخت تر شده و طبیعی تر و پیچیده تر شده بدشون میاد از بازی.کلا اینجا هیچ کس منتقد نیست.هر کسی از کار نابلدی های خودش می ناله.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
من نمیدونم انتظار شما از یه بازی سبک ورزشی فوتبال دیگه چی میتونه باشه؟! این بازی به معنای واقعی شاهکاره.حالا بعضی ها میخوان قبول کنن بعضی ها هم میخوان قبول نکنن.بعضی ها هم چون بازی براشون سخت تر شده و طبیعی تر و پیچیده تر شده بدشون میاد از بازی.کلا اینجا هیچ کس منتقد نیست.هر کسی از کار نابلدی های خودش می ناله.
اصلا خودت فهمیدی چی گفتی

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اصلا خودت فهمیدی چی گفتی

آره هم خودش فهمید چی گفت و هم ما فهمیدیم چی گفت!! تنها شما بودین که مثل اینکه نفهمیدین!! نظر شما اصلا جای نقد نداشت که بخوام در موردش صحبت کنم.فیفا 13 بهترین بازی ورزشی بوده که تا به حال ساخته شده.از هر لحاظ عالیه و فقط میشه بهش گفت شاهکار! پس لطفا کم بیا اینجا و با حرفهای عجیب غریبت رو مخ ما فن های بازی راه برو.از دمو خوشت نیومده پس تو اصلا فیفا فن نیستی و تو این تایپک نیا و برو تایپک همسایه!!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا ممنون.

پ.ن: دوستان توی یکی از تریلر ها که قدیمی هست ورزشگاه مختص بارسا رو نشون میده.حالا ببینید این به کدوم ورزشگاه نزدیک تره.

FIFA 13 Kinect trailer • Trailer • Eurogamer.net

منظورت اینه که کدوم ورزشگاهه؟ چون میگی تریلر قدیمیه پس حتما خود نیوکمپ هستش. چون اون موقع هنوز قضایای لیسانس کردن پیش نیومده بود. حتی توی تریلر گیمزکام هم نیوکمپ وجود داشتش.

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
حسی که شما دارید دوست عزیز همون حسیه که من بادیدن pes 2011 پیدا کردم وباعث شد که فیفا باز بشم ولی حالا هیچpesبازی حاضر نیست pes 2010 رو بازی کنه در صورتی که اون موقع همه میگفتنpes 10 بهتره از11 pes شما هم اگه فیفا باز باشی به مرور به این سبک جدید فوتبال عادت میکنی :-*

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
به عنوان یک فن تعصبی فیفا میگم که همه نکات تو فیفا 13 خوب هستش و پیشرفت کرده ولی استوپ توپ یک مقدار غیر واقعی هست !
اصلا نمیگم استوپ توپ وجود نداشته باشه ولی شدت یکم زیاده که امیدوارم یکم شدت ـش رو کم کنن تا واقعی تر بشه !
در مورد اون دوست عزیز که گفتدفاع نمیشه کرد بهش پیشهاد میکنم از دسجه سختی متوسط شروع کنه و کم کم درجه سختی رو زیاد کنه !
من اولین بازی تو فیفا 12 بازی کردم 6 تا خوردم !!! ولی بعد از چند روز رو لجندری راحت بازی میکردم ! اینم همین طوری ـه ... کم کم قلق ـش میاد دستتون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر