FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بازيكنا چقدر احمقن !!!! ميدونين چرا ؟؟؟

چون هزار بار برام دروازه خالى شده همشم زدن اوت حتى يكيشون هم به زور ميشه گل كرد

استپ ها هم ميخوام بدونم كجاش طبيعيه ؟؟؟ از اونور زمين سانت ميكنم بازيكنم راحت استپ ميكنه اما بهش يه پاس راحت ميدم توپ رو گم ميكنه :d :|

دروازه بان ها هم خوبن اما خنگ هم هستن :d از فاصله ى 40 مترى يه ضربه آزادى به abbiati زدم توپ راحت رفت تو گل . تو پنالتيات هم كه ميخوره به دروازه بان ميره تو گل .

ميخوام ببينم اين گيمرهايى كه مشكلات فيفا رو گرفتن واقعا چيزى از فيفا ميدونستن .

بنده به شخصه با ایشون موافقم . بنده این دمو رو در PS3 هر روز یک چند دستی بازی می کنم و کاملا حرف های ایشون درست ـه .
مثلا همین مثال شوت از 40 متری . در بازی من درست تمامی راه های نفوذ حریف رو می بستم ولی زرتی از هر فاصله ای میزد و راست میرفت توی گل :|
واقعا از نظر من این فیفا بدترین فیفای عمرم است ...

farzadbahal

کاربر سایت
Aug 23, 2012
24
نام
farzad
ریبری شده 92
بایدم بشه
بازیای ریبری تو فصل قبلو ببینید میفهمید
----------------------

یه سوال
تو مربیگری ملی کریر یعنی شما همزمان هم مربی یه باشگاه هستید هم یه مربی ملی ؟ یعنی همزمان مربی 2 تا تیم ؟
نمیشه که

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب یکسری میتونن خودشون رو با این تغیرات وفق بدن و از بازی لذت ببرن . یک سری هم نمیتونن و میخوره تو ذوقشون .
از نظر من این فیفا کامل ترین فیفایی هست که تا بحال بازی کردم و یکی از لذت بخش ترین فوتبلاهای عمرم هستش .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من بازیرو از PSN پیش خرید کردم یدونه لینک دانلوده بازی بود یکی هم Trial بود . که فکر کنم کُد برای قسمت آنلاین بازی باشه . هیچ کُده دیگه-ای نداد برای Matchday مگه اینکه فقط برای Store آمریکا باشه .لباسهای کلاسیک رو هم مطمئنم پولی نیست خیالتون راحت . با پوینتهایی که تو بخش تمرینی میگیریم بالاخره باید یک کاری بکنیم دیگه :D احتمالا با همونا میشه آزادشون کرد .دیروز دمو رو دو نفره تو یک تیم با پسرخالم بازی کردم . فوق العاده سخت ولی لذتبخش بود حتما امتحان کنید :D ما تو 12 تو یک تیم اصلا بازی نمیکردیم چون تکنفرش هم عذاب آور بود چه برسه به دونفره . ولی این نسخه عالی شده .
بازی رو اگر به صورت دیجیتالی بخرید دیگه احتیاجی به کد نیست.برای همین کدی به شما نداده.به قیافش میخورد که باید کد فیفا رو داشته باشی تا بتونی ازش استفاده کنی.احتمالا با همون کد800پوینتی کارش راه میافته دیگه احتیاجی به خرج اضافه نیست.

---------- نوشته در 01:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

بنده به شخصه با ایشون موافقم . بنده این دمو رو در PS3 هر روز یک چند دستی بازی می کنم و کاملا حرف های ایشون درست ـه .مثلا همین مثال شوت از 40 متری . در بازی من درست تمامی راه های نفوذ حریف رو می بستم ولی زرتی از هر فاصله ای میزد و راست میرفت توی گل :|واقعا از نظر من این فیفا بدترین فیفای عمرم است ...
دوستان فکر کنم نسخه ی پی اس3 یه جریانی داره.من وقتی که نسخه ی پی اس3 رو بازی کردم دیدم خیلی با 360 فرق داره.مثل12 بود گیم پلیش.نمیدونم چرا اینجوری بود اومدم دکمه هاش رو عوض کنم که بازیش کلا بهم ریخت.حرکتش یه لحظه با ls بود یه لحظه با d-pad.پاس هم که همینجور برا خودش میداد.یه نیمه هم نشد بازیش کنی.

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
بنده به شخصه با ایشون موافقم . بنده این دمو رو در PS3 هر روز یک چند دستی بازی می کنم و کاملا حرف های ایشون درست ـه .
مثلا همین مثال شوت از 40 متری . در بازی من درست تمامی راه های نفوذ حریف رو می بستم ولی زرتی از هر فاصله ای میزد و راست میرفت توی گل :|

اصلا شما خودتون هم نمیدونید از بازی چی میخواین!!!!!
اگه قرار باشه توپی خراب نشه یا همه ی شوتا و روند بازی اونطوری باشه که شما میخواین پس بهتره برین همون pes رو بازی کنین!!!:d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

دوست عزیز،شما دوست دارید که گل نخورید و بازی واقع گرایانه در این سبک رو تجربه نکنید به کسانی که طالب آشنایی هر چه بیشتر با این بازی هستند و لطمه میخوره در این راه بهشون چه ربطی داره؟:D

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اگر میخواید ضربه آزاد های از فاصله 40 یا 35 متری گل کنید فقط کافیه LB + B بزنید که شوتتون محکم باشه و توپ سریع تر بره تو گل . REUS برای این فاصله ها خوب میزنه

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
پیراهن هایی کلاسیک باید ازقسمت Ultimate Team ازاد کنی واکثر تیمهای محبوب fifa 13 رو داره چه ملی چه باشگاهی
fd7e4f42a8b4.jpg

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
پیراهن هایی کلاسیک باید ازقسمت Ultimate Team ازاد کنی واکثر تیمهای محبوب fifa 13 رو داره چه ملی چه باشگاهی
داداش متن رو اشتباه ترجمه کردی! گفته آزاد میشه و فقط تو بخش آلتیمیت نمیتونی استفادش کنی!
تو آلتیمیت که باید لباس رو بخری نمیشه چیزی رو آزاد کرد

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
الان همه تو کفیت نه؟یکیشم خودم هستم؟
همتون منتظریت یه پستی بیاد که بازی لایک شده نه؟
بعد یه سوال داشتم؟
توی کریر مود مگه نمیگن که با توجه به نتایج تیم اورال ها تغییر میکنه.ولی بعضیها هم میگن با توجه به نتایج تیم تو بازیهای واقعی تغییر میکنه
ما نفهمیدیم بالاخره با کدومش تغغیر میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر