FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
قصد داشتم تا اومدن نسخه اصلی صبر کنم ولی این پستهای دوستان وسوسه ام کرد میرم برای دانلود

بهتره فعلا صبر کنی.ارزش نداره.بازی کامل بیاد خیلی بیشتر حال میکنی لحظه ای که میخوای بری بازی رو بخری و برای اولین بار بازیش کنی.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
من یک سوال داشتم البته کسی اشاره نکرد پس حدس میزنم که شایعه بوده! این تیمی که گفتن سوپرایزه تو دمو حضور داشت؟یا نه همون 5تیمی که از قبل اعلام کرده بودن تو دمو بود(ارسنال-دورتمند-منسیتی-یونتوس-میلان)
اینم اورالایه تیمایه بایرن رئال بارسا چلسی ومنچستر تو نسخه اصلی بازی تو اسپویلر میزارم
بایرن مونیخ
Goalkeepers
Manuel Neuer – 87 Tom Stark – 76 Maximilian Riedmuller – 63 Lukas Raeder – 60
Defenders Phillip Lahm – 87 Jerome Boateng – 79 Dante – 81 David Alaba – 77 Holgar Badstuber – 83 Rafinha – 76 Daniel Van Buyten – 78 Diego Contento – 71
Midfielders Luiz Gustavo – 81 Toni Kroos – 84 Arjen Robben – 87 Franck Robery – 90 Anatoliy Tymoschuk – 79 Emre Can – 65 Bastian Schweinsteiger – 87 Xherdan Shaqiri – 78 Javi Martinez – 85 Mitchell Welser – 66
StrikersMario Mandzukic – 82 Thomas Muller – 84 Claudio Pizarro – 82 Mario Gomez – 85 Patrick Weihrauch – 61
منچستر یونایتد
Goalkeepers :
De Gea – 80
Lindegaard – 78
Defenders :
Rafael – 77
Evans – 77
Vidic – 89
Carrick – 81
Evra – 83
Jones – 78
Ferdinand – 84
Midfielders :
Anderson – 77
Nani – 85
Giggs – 82
Cleverly – 78
Valencia – 84
Young – 82
Kagawa – 83
Scholes – 81
Forwards :
Van Persie – 88
Rooney – 89
Welbeck – 79
Hernandez – 82

رئال مادرید
Goalkeepers :
Casillas – 89
Adan – 73
Defenders : Arbeloa – 80 Varane – 76 Albiol – 81 Ramos – 87 Coentrao – 81 Marceloa – 83 Pepe – 85 Carvalho – 80
Midfielders :
Ronaldo -92 Diarra – 80 Alonso – 87 Di Maria – 86 Kaka – 84 Ozil – 87 luka modric–86 Khedira – 83
Forwards :
Higuain – 86 Benzema – 87 Callejon – 79 Morata – 70
بارسلونا
Goalkeepers : Valdes – 85 Pinto – 72 Oier – 65
Defenders :
Dani Alves – 84 Puyol – 86 Pique – 86 Mascherano – 86 Abidal – 78 Montoya – 74 Fontas – 73 Bartra – 72 Muniesa – 68
Midfielders : Fabregas – 87 Cuenca – 75 Dos Santos – 73 Roberto – 72 Busquets – 85 Song – 83 Iniesta – 90 Tello – 76 Xavi – 91 Pedro – 84 Adriano – 77 Thiago – 80
Forwards :
Messi – 94 Sanchez – 85
چلسی
Goalkeepers : Cech – 84 Turnbull – 72 Hilario – 72
Defenders : Azpilicueta – 77 Ivanovic – 82 Cahill – 79 Terry – 84 Luiz – 79 Cole – 84 Bertrand – 71 Ferreira – 73 Chalobah – 58
Midfielders : Mikel – 80 Lampard – 83 Essien – 82 Ramires – 81 Romeu – 72 Oscar – 80 Malouda – 82 Marin – 78 Piazon- 61 Mata – 86 Hazard – 87
Forwards Torres – 84 Sturridge – 78
فقط یک نکته این اورالارو هر کار کردم ستونی نشد مثله تیم منچستر.عدد جلوی اسم بازیکن مربوط به اورالش نه عدد پشته اسم

آخرین ویرایش:

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
دوستان هركي از اين فيفا بد بگه اين احتمالات وجود داره :
يا اصلاً بازي نكرده
يا اصلاً گيمر نيست
يا يه پس باز پليىده :d

بريم سراغ نكات بازي :

هوش مصنوعي بازي عالي شده ، مهاجمها و مدافعان عالي جاگيري ميكنن .
يه نكته اي وجود داره وقتي بازيك پاس براي ١ و ٢ رو ميده به يه انيميشن زيبا خيز برميداره .
انيمشن هاي تعويض به كل تغيير كرده .
از اواسط نيمه دوم نيمكت نشينها شروع به گرم كردن ميكنن .
پاس دادن واقعا لذت بخش شده مخصوصا سانتر كردن و پاس چيپ .
ضرب ازاد هم كه عالي شده .
اين قابليت first touch هم يه چيز تو مايه هاي همين impact engine خودمون مطمىناً سال ديگه تكميل ميشه البته ناگفته نمونه همين الانم يه انقلابي و بازي رو خيلي واقعي تر كرده .
به نظر من فيزيك بازيكنا خيلي خيلي خيلي بهتر شده ديگه از اون حالت خشك در اومده .
به طور كلي اين بازي ٢٠٠ تومن هم ميارزه

كسايي كه نتونستن دمو رو بازي كنن سوالي دارن بپرسن ، اخ كه چه حالي بده رئال با بارسا :x
این بارسا و رئال رو خوب اومدی ولی چه فایده که نیوکمپ نیست که یه بازی تو رئال یکی هم تو بارسا

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
این دمو چقدر عجیبه!از یه طرف پیرلو میلانه،فن پرسی ارسناله هنوز،از یه طرف ژیرود و پودولسکی تو ترکیب ارسنالن:d

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
این دمو چقدر عجیبه!از یه طرف پیرلو میلانه،فن پرسی ارسناله هنوز،از یه طرف ژیرود و پودولسکی تو ترکیب ارسنالن:d

سروش کجا پیرلو میلانه؟ :| .. اون فن پرسی و .. رو اگه به اینترنت وصل باشی و بری تو بازی درست میشه ..

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
پیرلو میلانه؟!!! پیرلو که تو فیفا 12 یونتوس بود عجیبه واقعا!!! حالا ونپرسی یه چیزی اخه موقعی که دمو برایه بازی اماده میکردن هنوز ارسنال بود و اون موقعه قرداد ژیرود و پودولسکی قطعی شده بود

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
هر موقع امسال خواستید حتی فیفا رو تک نفره بازی کنید سعی کنید انلاین باشید و بازی کنید.وقتی میخواستین با دوستاتون یه دست دو نفره بزنید حتما آنلاین باشید و بازی کنید تا اون موقع بفهمید EA چی براتون آماده کرده!! در این حالت گزارشگر بازی دقیقا شما رو در جریان اتفاقات واقعی دنیای فوتبال میذاره و مثلا در مورد تیمتون و نتایجش و ... واستون در حین بازی حرف میزنه!! خدایا من موندم طرفدارای PES میخوان چی بگن؟! ها چی میگین؟:d

آخرین ویرایش:

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
همیشه یه مورد رو مثل کمبود توی فیفا میدیدم اونم درجه رو فرم بودن بازیکنها بود مثل اینکه بچه ها گفتن توی فیفا 13 به شکل فلش سبز و قرمز مشخص شده میشه یکم بهتر توضیح بدید دقیقا کجا ها نمایانه توی بازی هم هست یا مثلا قبل از بازی توی قسمت تعویض بازیکن اون فلش رو اضافه کردن

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
این همه میگید سوال دارید جواب میدم مال ما هم جواب بدید دیگه؟:d

فوق العاده زیاد پیشرفت کرده.مطمئنم عاشقش میشی

---------- نوشته در 11:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 AM ارسال شده بود ----------

همیشه یه مورد رو مثل کمبود توی فیفا میدیدم اونم درجه رو فرم بودن بازیکنها بود مثل اینکه بچه ها گفتن توی فیفا 13 به شکل فلش سبز و قرمز مشخص شده میشه یکم بهتر توضیح بدید دقیقا کجا ها نمایانه توی بازی هم هست یا مثلا قبل از بازی توی قسمت تعویض بازیکن اون فلش رو اضافه کردن

بله دقیقا این موضوع در فیفا 13 اعمال شده به طوری که باید به شدت EA رو تحسین کرد. وقتی میخوای تیم انتخاب کنی وضعیت تیم رو نوشته مثلا نوشته منچستر سیتی الان توی لیگ چهارمه دو تا بازی آخرش رو باخته ،فلان بازیکنانش گلزنی کردند و ... بعدش با فلش قرمز و سبز رنگ میزان پیشرفت و پسرفت رو نسبت به هفته قبل تعیین میکنه و این موضوع هر هفته آبدیت میشه.وقتی وارد بخش ترکیب میشی کنار هر بازیکن بازم فلش قرمز و سبز وجود داره که میزان پیشرفت و پسرفت رو نشون میده.مثلا چون Tevez هفته قبل واسه منچستر سیتی گلزنی کرد اورالش از 86 به 89 افزایش یافت و یک فلش سبز رنگ و با علامت +3 کنارش درج شد.وووووووووووووووای دارم دیونه میشم خداo:-) منتظر نمرات طلایی گیم اسپات و IGN باشید

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان فقط به بنده یه سوال بدید یا سیستم H2H در بخش انلاین بهبود پیدا کرده یا نه ؟؟ رو مخ ترین و در عین حال بهترین قسمت انلاین فیفا 12 همین بود ولی خب قسمت رو مخ بودن بیشتر میچربید !! خود سرور ها الکی وسط بازی قطع میشدند و باخت رو میزدن به حساب بنده !! یا مثلا حریف خارج میشد از بازی ولی بنده رو بازنده حساب میکردن !! ایا اینا رفع شده یا نه ؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
از دیروز که دانلود تموم شد دارم بازی میکنم انصافا عالی شده.
زیاد در مورد گیم پلی توضیح نمیدم چون اکثرا دوستان توضیح دادن. ولی چند تا نکته دیدم که به نظرم جالب اومدن.
1. اول در مورد گرافیک : سیستم نورپردازی جدید خیلی بازی رو طبیعی تر کرده مخصوصا بازیهایی که در روز انجام میشن. چمن هم به نظرم خوبه.
2. FTC واقعا باعث مشخص شدن تفاوت ها شده. الان خیلی راحت میشه فرق بازیکن ها رو با هم تشخیص داد.
3. مهاجما در خیلی از موارد خیلی خوب عمل میکنن. مثلا در صحنه ای داشتم با گوتزه حمله میکردم که دیدم لواندوفسکی شروع به فرار کرد. بهش پاس ندادم رفت تو آفساید. بلافاصله سرعتشو کم کرد خودشو از تله آفساید بیرون کشید و بازم به فرارش ادامه داد.
4. چیزی که باعث خندم شد این سیستم نورپردازی داینامیک بود. نمیدونم منظورشون این بود یا تو نسخه نهایی فرق میکنه ولی اینو نمیشه گفت داینامیک. (البته شاید چون رو فصل تابستان قفله واضح نیست) ساعتی که انتخاب میکنیم فقط بر روی جای سایه ورزشگاه در ابتدای بازی تاثیر داره. همچنین من بار اول ساعت بازی رو 5:30 انتخاب کردم که عصر بود. دفعه دوم که با برادرم بازی میکردم همون ساعت رو انتخاب کردم روز بود! دفعه سوم ساعت رو 5:00 انتخاب کردم نور ورزشگاه روشن شده بود و به نوعی شب بود. :d:|
ولی در کل همین مورد هم باعث تنوع شده به طوری که مکان قرار گرفتن سایه در ساعت 1:00 با 3:30 فرق داره.
5. SG همونطور که پیش بینی میشد خیلی اعتیاد آوره. بعضی وقتا آدم به کلی یادش میره مخواست بازی بکنه مثلا. :d
6. این آرنای جدید هم یجورایی حس Halo بهم میداد. :d
7. فیزیک توپ و انمیشن های حدید در یک کلمه دیوانه کننده هستن. :d
کلی چیز میخواستم بگم که اکثرشون یادم رفت.:d ولی در کل بازی عالیه. انتظار نداشتم بازی تغییراتش تا این حد باشه.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
فوق العاده زیاد پیشرفت کرده.مطمئنم عاشقش میشی

بله دقیقا این موضوع در فیفا 13 اعمال شده به طوری که باید به شدت EA رو تحسین کرد. وقتی میخوای تیم انتخاب کنی وضعیت تیم رو نوشته مثلا نوشته منچستر سیتی الان توی لیگ چهارمه دو تا بازی آخرش رو باخته ،فلان بازیکنانش گلزنی کردند و ... بعدش با فلش قرمز و سبز رنگ میزان پیشرفت و پسرفت رو نسبت به هفته قبل تعیین میکنه و این موضوع هر هفته آبدیت میشه.وقتی وارد بخش ترکیب میشی کنار هر بازیکن بازم فلش قرمز و سبز وجود داره که میزان پیشرفت و پسرفت رو نشون میده.مثلا چون Tevez هفته قبل واسه منچستر سیتی گلزنی کرد اورالش از 86 به 89 افزایش یافت و یک فلش سبز رنگ و با علامت +3 کنارش درج شد.وووووووووووووووای دارم دیونه میشم خداo:-) منتظر نمرات طلایی گیم اسپات و IGN باشید

حالا دو سوال دیگه اون فلش رو اورال بازیکن که تاثیر نداره ؟ و اون شماره که توی فلش هست جه معنی میده اخه الان یه تریلر دان کردم دیدم تو فلش ها 1 یا تو نوشته چه قرمز و چه سبز

Last edited by a moderator:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
حالا یه سوال اون فلش سبز دقیقا مربوط به وضعیت جسمی و روحیه حساب میشه یا نه روی اورال بازیکن تاثیر میزاره

---------- نوشته در 10:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 AM ارسال شده بود ----------

حالا دو سوال دیگه اون فلش رو اورال بازیکن که تاثیر نداره ؟ و اون شماره که توی فلش هست جه معنی میده اخه الان یه تریلر دان کردم دیدم تو فلش ها 1 یا تو نوشته چه قرمز و چه سبز

فلش سبز و قرمز رنگ به صورت کلی هستش یعنی هم وضعیت روحی و جسمی و هم اورال کلی بازیکن! شماره داخل فلش میزان تغییرات رو نشون میده دیگه.مثلا قرمز با شماره 5 یعنی 5 تا پسرفت کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر