FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
:d
فهمیدم چیو میگی
دیروز تا شب درست بود یهو قاطی کرد
با idm قاطی کرده با خود Firefox امتحان کن
بخاتره لیچره باید اکانت داشته باشی وگرنه نمیزاره دانلود کنی
فهمیدم اقا طبق اموزش زیر عمل کن که بتونیم دانلود کنیم
عمومی کردن لینک‌هاکاربر می‌تواند لینک مستقیم موجود در قسمت «فایل‌های من» را عمومی کند و با دیگران به اشتراک بگذارد. با کلیک بر روی دکمه‌ی «عمومی کردن» که در بخش تنظیمات مقابل هر فایل وجود دارد، لینک موردنظر «به صورت همیشگی، غیرقابل حذف و غیرقابل بازگشت» عمومی می شود و شما می توانید آن را در وب سایت و وبلاگ خود و یا در انجمن های گفتگویی که فعالیت می کنید منتشر کنید . برای دانلود فایل های عمومی لازم نیست حتما عضو دانلودز باشید بنا بر این شما به راحتی میتوانید لینک عمومی شده خود را در وب منتشر کنید . دانلود از لینک‌های عمومی شده، نیازی به عضویت در سیستم دانلودز یا داشتن «دیلینگ» در حساب کاربری ندارد و از اعتبار موجود نیز نخواهد کاست.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بابا اونطوری آسفالت میکنه.:| بعدش چجوری دان کنم با خود فایر فاکس؟

توی option دانلود منیجر firefox رو تیکش رو بردار تا از مروگر firefox چیزی دانلود نکنه بزن ببین میشه دان کرد یا نه

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:30 PM ارسال شده بود ----------

بخاتره لیچره باید اکانت داشته باشی وگرنه نمیزاره دانلود کنی

خب یه اکانت بسازید free

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
توی option دانلود منیجر firefox رو تیکش رو بردار تا از مروگر firefox چیزی دانلود نکنه بزن ببین میشه دان کرد یا نه

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:30 PM ارسال شده بود ----------

خب یه اکانت بسازید free

داداش باید فایلو عمومی کنی الان برای امنیت نمیزاره ما دانلود کنیم حتی اگه اکانت هم بخریم

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
داداش باید فایلو عمومی کنی الان برای امنیت نمیزاره ما دانلود کنیم حتی اگه اکانت هم بخریم
ببینید میتونید دانلود کنید یا مدیرای اون سایت باید تایید کنند؟
چون من عمومی کردم
فقط وقتی عمومی شد حتما باید عضو باشید (عضو free هم باشید مشکلی نداره) تا بتونید به صورت مستقیم دانلود کنید

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
ببینید میتونید دانلود کنید یا مدیرای اون سایت باید تایید کنند؟
چون من عمومی کردم
فقط وقتی عمومی شد حتما باید عضو باشید (عضو free هم باشید مشکلی نداره) تا بتونید به صورت مستقیم دانلود کنید
شد
وقتی همون لینکو resume بزنید باز پسورد میخواد
باید دوبازه لینکو با مرورگر بازکنید 5ثانیه صبر کنید بعد دانلود کنید
دمه شما هم گرم که اپلود کردین

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
ای بابا نگین دیگه . بعد که بازی بیاد ما چیو بازی کنیم همشو گفتین رفت)x
میترسم جوگیر شم دمو رو دانلود کنم تا فیفا 15 طول بکشه دانلودش:p

مسئولین هم که ...8-|

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
بابا اونطوری آسفالت میکنه.:| بعدش چجوری دان کنم با خود فایر فاکس؟
سلام عزیز پارت 8 رو که دانلود کردی با وینرار بازش کن بعد رو پوشه کلیک راست کن و repier رو انتخاب کن خودش شروع میکنه به بازسازی اگه نشد مشکل از idm که باید پاک و دوباره نصبش کنی .به همین سادگی;)

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
الان داشتم بازی میکردم دیدم میشه با بیرون پا هم شوت های دیدنی زد . با توز یه گل با بیرون پا زدم خیلی شبیه واقعیت خودش شوت زد حال کردم :d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه چیز جدید دیدم کهش اید قبلا دیده باشین.ضربه ازاد بود،بعد یارو از رو توپ پرید،پشته سریش شوتش کرد:d
اینو که اولین باری که ضربه آزاد میزنی میگه!
حالا من خوشحالیه رونالدو که رون پاشو نشون میده رو شانسی زدم الان نمیدونم چیجوری زدم!
کسی لیست celebration ها رو داره؟

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
یه چیز جدید دیدم کهش اید قبلا دیده باشین.ضربه ازاد بود،بعد یارو از رو توپ پرید،پشته سریش شوتش کرد:d

توی تمامی دمو های قبل بازی این مسئله اشاره شده بود... با زدن RB 2تا میشن و با زدن A+B این حرکت رو انجام میدن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر