FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
ea اولین گند بزرگشو با نزاشتن نیو کمپ زد!به شخصه از بارسا متنفرم ولی این یه اشتباه عجیب و نابخشودنیه که میتونه طرفدارای بارسارو سمت pes بکشونه!علی الخصوص که امسال کونامی تونسته تبلیغات دور زمین نیوکمپ و سانتیاگو رو قبضه کنه و لالیگا رسما تو دستای کونامیه...امیدوارم گیم پلی فیفا بهتر شده باشه تا حداقل این اشتباهش زیاد به بازی لطمه نزنه.من هنوزم مطمینم که امسال pes حریف قدرتمندی برای فیفا میشه چون تا حالا pes اینقدر هزینه و لایسنس باشگاه نخریده بود مخصوصا از لیگ انگلیس

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اِی بابا:(
چرا نیو کمپ نیست آخه:|
چند سال پیش هم سانتیاگو برنابئو همینطوری بود ولی با دانلود تو روز اول ریلیز می‌شد گرفتش!
اینو هیچی نگفتن:|
امیدوارم تا ریلیز نهایی یه فکری به حالش بکنن.

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
کسایی که مشکل با لینک دانلود دارن و نمیخوان پارت پارت دانلودش کنن و میخوان یه لینک 1.5 گیگ مستقیم و با قابلیت resume داشته باشن میتونن از طریق لینکی که تو امضامه ثبت نام کنن تو سایت مولتی شر و با پرداخت 1هزار تومن اکانتشونو 6 گیگ شارژ کنن و از طریق این لینک دانلودش کنن :

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خواهشا بحث لینک و طریقه ی ریختن رو به تاپیک مربوطه منتقل کنید.
من دمو رو موفق شدم امروز دانلود کنم.بازی واقعا نرم شده و حس خوبی داره.ایمپکت هم پیشرفت کرده.دیگه بازی نکردم و فردا یه نمایش درست و حسابی براتون میزارم:d

akiliss777

کاربر سایت
Dec 16, 2009
11
با اینکه رئالیم ولی یکی از عجیبترین چیزایی که می شد اتفاق بیوفته نبود کمپ نو بود ، مسی هم مثل رونی بیاد واسه معارفه بازی بعد خودشم بازی کنه ورزشگاهش نباشه خیلی ستمه ! فیفا که استاد لایسنس گرفتنه ازش بعیده واقعاً آدم شاخ درمیاره :d

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اگه نیوکمپ نباشه که با بارسا حال نمیده لیگ بزنی
اصل حالش اینه که تو نیوکمپ با دوربین از راه دور بازی کنی
اینجوری اصن حال نمیده
لالیگا بدون نیوکمپ یعنی کشک
وقتی با بارسا داری بازی میکنی باید حس کنی که تو نیوکمپی
من که خیلی ناراحت شدم

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
ea اولین گند بزرگشو با نزاشتن نیو کمپ زد!به شخصه از بارسا متنفرم ولی این یه اشتباه عجیب و نابخشودنیه که میتونه طرفدارای بارسارو سمت pes بکشونه!علی الخصوص که امسال کونامی تونسته تبلیغات دور زمین نیوکمپ و سانتیاگو رو قبضه کنه و لالیگا رسما تو دستای کونامیه...امیدوارم گیم پلی فیفا بهتر شده باشه تا حداقل این اشتباهش زیاد به بازی لطمه نزنه.من هنوزم مطمینم که امسال pes حریف قدرتمندی برای فیفا میشه چون تا حالا pes اینقدر هزینه و لایسنس باشگاه نخریده بود مخصوصا از لیگ انگلیس

دومین گند بزرگشم اینه که فوتبال و با سپک تاکرا اشتباه گرفتن هر ننه قمری که شوت والی و چکشی نمیتونه بزنه اخه
سومینشم اینه که کاملا برداشتن فوتبال چمنی رو با فیفا استریت مخلوط کردن انواع و اقسام ژان گولرارو میبینیم در بازی فیفا استریت 5 اسم بسیار جالبتریه تا فیفا 13 تا اینجا که 2.3 ساعته بازی میکنم این موارد به حدی توی مخمه که هیچ چیزیو نمیبینم.اینام دیدن pes یه مقدار عقب افتاده نشستن دور هم بازی دادن با خیال راحت.نداشتن رقیبم این فاجعرو به بار میاره.این فوتبال واقعیه خدایی؟؟؟روح پاسکاری و بازیه تیمی و .... کشتن.توپ دست منه احدی نمیتونه بگیره کافیه هی دور خودت بچرخی و بری اینور اونور و تو 18 قلش بدی
استپ هم که ماشالا قرار بود کمک کنه به بهتر شدن بازی ولی متاسفانه یه جاهایی انقدر انیمیشن استپ بده که نگو بدتر از اون اینه که هنوز کامل استپ نکرده بازیکن انگار داره میخوره زمین با نوک پای مخالف چنان پاسای عمقی و هوایی زیبایی میدن که انگشت حیرت به دهن ادم میمونه
بدیش اینه که امسال باید 170 هزار واسه این دستپخت پول بدیم
اها.انیمشن جدید سانتر کردنم من توی pes 3.4 سال پیش دیده بودم نوک پا سانتر میکنن
شوت فنی توی 12 بد بود بدترم شده توپ میره تو گل تازه گلر یادش میوفته باید بپره
نمیگم نمیشه بازی کرد ولی انصافا حس فوتبال واقعی و نمیده وقتی تکی میتونی همرو دریبل کنی من خیلی راضی نبودم فعلا

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
من بازی کردم دمو رو ولی خیلی تفاوتی نکرده . یعنی منتظر معجزه نباشید.بیشتر کنترل توپ و پاسکاری تغییر کرده و نرم تر و بهتر شده. ولی شوت ها مثل فیفا 12 محکم و عجیب و غریبه از کسانی که اورال پایین دارن.یه چیز دیگه اینکه به نظرم بعد از 7-8 دست بازی RB SHOT خیلی بهتر شده. دیگه هر ننه قمری نمیتونه RB بگیره بشوته از وسط زمین تو گل!
ضمن اینکه گرافیک محسوس بهتر شده. گزارشگر بهتر شده جملاتش جدیده تکراری نیست.کلا چیز باحالی شده.باید منتظر نسخه نهایی بمونیم...

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دوستان این دمو اولا ،اونطور که یکی از بچه ها می گفت،ماله نمیاشگاهgamescome ـه،و قطعا بسیار بهتر می شه.این دمو رو ندادن که ما بریم حال کنیم،دادن که تو این روزای پایانی،اشکالات مشخص بشه بیشتر،و برن درستش کنن تا اونجا که می شه...

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
از دوستانی که نسخه ی جدید رو بازی کردن یه پرسش دارم :
من عادت دارم که با سیستم دو مهاجمه بازی کنم، یکی از ازار دهنده ترین ایراد های فیفا ۱۲ این بود که وقتی دو مهاجم با فاصله ی نزدیک به هم در حال فرار به سمت دروازه ی حریف هستند و شما می خواید بهشون پاس تودر بدید، توپ به سمت اون مهاجمی میره که یا در حالت افساید قرار داره یا احتمال لو رفتن توپ خیلی بیشتره، فرقی هم نمی کنه که جهت توپ رو به سمت کدوم مهاجم نشونه گرفتید یا قدرت پاس چقدره، در هر صورت توپ به سمت اون مهاجمی که موقعیت بهتری داره نمیره !!!
من پس از یک سال بازی کردن احساس می کنم این حالت رو سازندگان بازی از قصد به وجود اوردند
حالا پرسشم اینه که در نسخه ی جدید هم همچین حالتی هستش ؟

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
عااااالی !

اصلا وقتی دودین رو دیدم عوض شده حال کردم ! سانتر ها هم بهتر شده ! سرعت بازی بیشتر ! کنترل توپ طبیعی تر !

دیگه نسخه اصلی بیاد چی میشه !

دمت گرم Ea

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر