FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نمیدونم چقدر درسته ولی شایعه شده بود اول قرار بوده فن پرسی باشه ولی بنا به دلایلی عوضش کردن.

فن پرسی که به یکی از چهره های منفور تبدیل شده باید هم عوضش میکردن تا بازی فروش بره:d

---------- نوشته در 01:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها به نظرتون این قابلیتهای کینکت چقدر میتونه جذاب و جالب باشه تو بازی؟
هیچی.این قابلیتا فقط برای شیره مالیدن هست که کینکت رو ساپورت میکنیم.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
بچه ها به نظرتون این قابلیتهای کینکت چقدر میتونه جذاب و جالب باشه تو بازی؟
بیشتر برای خارجی ها خوبه که با لهجه صحبت میکنن و به کار ما نمیاد اما برای من شخصا جالبه
البته نظر شخصیه و هر کس نظر خودشو داره

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
کمپانی EA Sports بالاخره کاور رسمی بازی FIFA 13 را مشخص کرد.همانطور که انتظار می رفت لیونل مسی در وسط تصویر کاور نقش بسته و در کنار مسی ستاره های جوان منچسترسیتی و آرسنال قرار گرفته اند .این دو بازیکن جو هارت دروازه بان منچسترسیتی و چمبرلین بازیکن تیم ارسنال می باشند.چمبرلین بازیکن جوان آرسنال از احساسش که برای اولین بار بر روی کاور فیفا ۱۳رفته است در این باره می گوید:“من همیشه یکی از طرفداران سرسخت بازی ها هستم. واقعا خوشحال هستم و هنوز هم نمی توانم این را باور کنم."شرکت EA از این که دیگر از ستاره انگلیسی منچستر یونایتد یعنی وین رونی استفاده نکرده است می گوید:"وین رونی و سری بازی های فیفا با هم افتخارات و عناوین بسیار زیادی را کسب کردند؛اما دیگر وقت ان رسیده بود که هر دوی ما راهمان را از دیگری جدا کنیم.ما بهترین ارزو ها را برای رونیمی خواهیم و امیدواریم که همچنیان افتخارات و عناوین زیادی برای تیم باشگاهی و ملی کسب کند."
FIFA 13 در تاریخ ۲۸ سپتامبر(7 مهر) ۲۰۱۲ برای تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد. ( کپی شده از اخباز بازیسنتر)
fifa-13-box-art.jpg

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
کمپانی EA Sports بالاخره کاور رسمی بازی FIFA 13 را مشخص کرد.همانطور که انتظار می رفت لیونل مسی در وسط تصویر کاور نقش بسته و در کنار مسی ستاره های جوان منچسترسیتی و آرسنال قرار گرفته اند .این دو بازیکن جو هارت دروازه بان منچسترسیتی و چمبرلین بازیکن تیم ارسنال می باشند.چمبرلین بازیکن جوان آرسنال از احساسش که برای اولین بار بر روی کاور فیفا ۱۳رفته است در این باره می گوید:“من همیشه یکی از طرفداران سرسخت بازی ها هستم. واقعا خوشحال هستم و هنوز هم نمی توانم این را باور کنم."شرکت EA از این که دیگر از ستاره انگلیسی منچستر یونایتد یعنی وین رونی استفاده نکرده است می گوید:"وین رونی و سری بازی های فیفا با هم افتخارات و عناوین بسیار زیادی را کسب کردند؛اما دیگر وقت ان رسیده بود که هر دوی ما راهمان را از دیگری جدا کنیم.ما بهترین ارزو ها را برای رونیمی خواهیم و امیدواریم که همچنیان افتخارات و عناوین زیادی برای تیم باشگاهی و ملی کسب کند."
FIFA 13 در تاریخ ۲۸ سپتامبر(7 مهر) ۲۰۱۲ برای تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد. ( کپی شده از اخباز بازیسنتر)
fifa-13-box-art.jpg

همون بهتر که دیگه رونی روی کاور نباشه.... کلا این بازیکن دیگه داره از رده خارج میشه و کوپنش تمومه....چه در رده باشگاهی چه در رده ملی با اون بازیهای ضعیف.

بازیکنهای درخشان و اماده ای مثل مسی حقشون هست که کاور فیفا 13 رو با وجود خودشون درخشان و با ابهت نشون بدن.

امسال جنگ رونالدو بر روی کاور ساکر 2013 و جنگ مسی با کاور فیفا 13 دیدنی خواهد بود.

5 شنبه هم بازی رئال بارسلون و رویارویی این دو بازیکن دیدنی خواهد بود.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
همون بهتر که دیگه رونی روی کاور نباشه.... کلا این بازیکن دیگه داره از رده خارج میشه و کوپنش تمومه....چه در رده باشگاهی چه در رده ملی با اون بازیهای ضعیف.

بازیکنهای درخشان و اماده ای مثل مسی حقشون هست که کاور فیفا 13 رو با وجود خودشون درخشان و با ابهت نشون بدن.

امسال جنگ رونالدو بر روی کاور ساکر 2013 و جنگ مسی با کاور فیفا 13 دیدنی خواهد بود.

5 شنبه هم بازی رئال بارسلون و رویارویی این دو بازیکن دیدنی خواهد بود.
حیف رونالدو که روی کاور PES13 هست.حقشه روی FIFA13 باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر