FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
مون واکر هم بخر(همون رقص مایکل جکسون)اینقدر نشاط بخشه که تیم دریافت کننده گل هم با دیدنش شاد میشه:))
اونی که شنا میره اسمش چیه برم بگیرمش؟

باید برم ببینم اسمش چیه ولی برای لول 46 به بالا بود و برای زدنش نوشته rb رو نگه دار و rs رو یه فیلیک راست و یه فلیک چپ بده

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان یه سوال این قسمت خرید که مثلا میتونی تو کریر edit player که خاموشه و باید بریم لایو بخریمش این امتیازاتی که بهمون میده تا خرید کنیم آفلاین میده یا باید آنلاین بازی کنیم تا امتیاز بده و این که باید حتما اکانت سیلور داشته باشیم تا بتونیم خرید کنیم اگه جواب سوال هام رو بدین ممنون میشم چون اکانتم تموم شده ................

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
آقا حمید این خوشحالیا هم پولیه؟؟؟
نه همون پولی که از بازی بدست میاری رو استفاده میکنی
کلا فروشگاهش خیلی جالبه و چیزها متنوعی داره.مثلا میتونی یه بازی اضافه برای انلاین سیزن بخری یا کلی لباس قدیمی داره کفش و توپ و کلی خرت و پرت دیگه

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
آره بازی واسه منم روان نیست.تازه من اینترنتم سرعتش 2 مگابایته . فکر کنم مشکل از سرورها هم باشه . اما واسه من هر 10 ثانیه لگ نمیزنه خیلی کمتر لگ میزنه.اما واقعا همون کمش هم گاهی رو اعصابه

نه اقا اینترنت شما 128 هم باشه ولی پینگ و پهنای باند خوبی داشته باشید اصلا لگ نمیزنه احتمالا پینگتون time out داره برو تو تنظیماتت network و dns 8.8.8.8 رو بزار و زیریش رو 0.0.0.0 بزار منظورم اینه که از یک dns استفاده کن و از حالت اتوماتیک درش بیار ببین مشکل لگتون حل میشه اگر نشد کلا شرکتت رو باید عوض کنی شاید هم روی خط تلفنت نویز هست

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان از صبح هرچی میخوام وصل شم به سرور های EA میگه سرور در حال حاضر در دسترس نیست !
تو اکانت آمریکا این شکلی ـه !

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
آقا من هنوز هم بعد از اینکه 2تا بازی میکنم دوباره باگی میشه :d میره ترکیب یه تیم دیگه رو پیدا میکنه اساتید کسی راه حلی واسش پیدا نکردید؟ قبلا اینطوری نمیشد آخه |:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
چون امروز شنبه اس و فردا هم روز تعطیلشونه سرورا شلوغه فک کنم
چه ربطی داره برادر من ؟:D
روز تعطیل معمولا بیشتر بازی میکنن تا روزای دیگه بعد ببندن که ....
مشکل از خود سرور های آمریکایی ـه EA هست

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
بچه فکر کنم کلا سرور های فعلا EA ایراد داره...من امروز دیدم 217 هزار نفر آنلاینن ولی فقط 150 تاشون داشتن بازی میکردن یعنی اونجایی که زده players in a match فقط 150 نفر بودش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر