FIFA 13 - Ultimate Team | PSN

بهترين ليگ از نظر شما براي اولتيمت تيم چيست؟

• ليگ انگليس

رای‌ها: 52 44.1%
  • ليگ اسپانيا

رای‌ها: 35 29.7%
  • ليگ المان

رای‌ها: 15 12.7%
  • ليگ ايتاليا

رای‌ها: 11 9.3%
  • ليگ فرانسه

رای‌ها: 0 0.0%
  • ليگ روسيه

رای‌ها: 0 0.0%
  • بازيكنان برزيلي

رای‌ها: 4 3.4%
  • سايرليگها

رای‌ها: 1 0.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    118

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام
آخرین پست تاپیک مال یه هفته پیشه،فکر کنم با نزدیکتر شدن زمان عرضه فیفا 14 همه دارن دوران ریکاوری رو طی میکنن!!!
من که این آخرها هرچی در میارم فقط پک باز میکنم بلکه شانسمون زد و یه بازیکن خوبی نصیبمون شد!فعلا که تو کل پک وا کردنها از روزی که فیفا 13 رو شروع کردم بهترین بازیکنی که نصیبم شده والکات و کلیشی بودن!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يكي از بچه هاي اينجا كه همه ما باهاش مشكل داريم باعث شد من يه هفته تو پي اس ان بن بشم
فعلا با يه اكانت ديگه ديشب چند دست زدم از دي 5 شروع كردم پسر سرعتش عين سيزن هست

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
داداش مگه با pc هم میشه اولتیمیت زد؟)x
مارو نگاه میریم صد و خوردی پول میدیم اصل می خریم بعد یه نفر میاد با 4 تومن کاری که ما می کنیم رو میکنه..... .)x

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
داداش مگه با pc هم میشه اولتیمیت زد؟)x
مارو نگاه میریم صد و خوردی پول میدیم اصل می خریم بعد یه نفر میاد با 4 تومن کاری که ما می کنیم رو میکنه..... .)x

داداش من اورجینال دارم بازیو ، همه هم که مثل شما پولدار نیستند که عصبانی میشید .

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
داداش من اورجینال دارم بازیو ، همه هم که مثل شما پولدار نیستند که عصبانی میشید .
داداش شرمنده اشتباه از من بود الکی تند رفتم واقعا انصاف نیست ما میریم صد و خوردی پول میدیم بعد ایکس بازا و بعضی pc بازا(به غیر از شما و بعضی دوستان) میرن کپی بازی می کنن.
ماهم داداش پول دار نیستیم اگر پول دار بودیم الان اونور آب بودیم 4-5 ماهی یه بازی می خریم.........

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
من که همون 4 -5 ماهش هم ندارم پول بدم واسه بازی جدید! :p
یه دونه فیفا 13 دارم رو ps3 اونم به زور آجرکشی و سیمان و اینا کار کردم دونفری گرفتیم دیجیتالی با یکی دیگه :d
اولتیمیت هم خیلی وقته نرفتم .. خیلی فضایی و کذایی شده ! سرعت الکی و از فوتبال واقعی کلا به دور !
ترکیبم هم که از 532 نمیتونم کوچ کنم رو ترکیب دیگه، پول ندارم،
باشه تا 14 ببینیم چه گِلی باید به سرمون بگیریم .

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
من خوره اولتیمیت بودم
600 هزار تا هم جمع کردم اما دیگه نا امید شدم از اولتیمت چون دیدم هیچ وقت نمیتونم تیم کسایی که psn card میخرن رو داشته باشم
اینم تیمه یه ایرانیه
عکس تیمشو چجوری بزارم؟
راستی psn هم که تابلوئه ؛ من یه بازنشته ی اولتیمت هستم ولی نسخه 14 خیلی بهتره دیگه حتما نیاز نیست که از یه لیگ یا یه کشور باشن

- - -ویرایش - - -

سلام
آخرین پست تاپیک مال یه هفته پیشه،فکر کنم با نزدیکتر شدن زمان عرضه فیفا 14 همه دارن دوران ریکاوری رو طی میکنن!!!
من که این آخرها هرچی در میارم فقط پک باز میکنم بلکه شانسمون زد و یه بازیکن خوبی نصیبمون شد!فعلا که تو کل پک وا کردنها از روزی که فیفا 13 رو شروع کردم بهترین بازیکنی که نصیبم شده والکات و کلیشی بودن!!!
من 600 k پک خریدم بهترین کسی که داد تورس بود
یکیو میشناسم با فیفا پوین کلا دو تا پک خرید تو یکیش ریبری در اومده بود و 750 k فروخته بود:((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر