FIFA 13 - Ultimate Team | PSN

بهترين ليگ از نظر شما براي اولتيمت تيم چيست؟

• ليگ انگليس

رای‌ها: 52 44.1%
  • ليگ اسپانيا

رای‌ها: 35 29.7%
  • ليگ المان

رای‌ها: 15 12.7%
  • ليگ ايتاليا

رای‌ها: 11 9.3%
  • ليگ فرانسه

رای‌ها: 0 0.0%
  • ليگ روسيه

رای‌ها: 0 0.0%
  • بازيكنان برزيلي

رای‌ها: 4 3.4%
  • سايرليگها

رای‌ها: 1 0.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    118

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
یه روش کسب درآمد که 100% موفقیت آمیزه ولی یه کم زمان میبره اینه که پک های برنزی 400 سکه ای رو میخرید و بعد محتویاتش رو میفروشید که کم کم 700 الی 800 سکه سود میکنید ولی خوب این روش یه کمی زمان بره!:d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا من چجوری میتونم تیمم رو بزارم :)) مثه اینا که سایتشو میزارن :) من فقط بازی میکنم دیگه این قرطی بازیارو بلد نیستم :)) میگم نیمار چقد گرونه بابا من 50000تا جم کردم گفتم بخرمش لامصب از 100 بیشتر بود همه پولمو خرج کردم :)) برا پول دراوردن هم سیزن بازی کنید م ناز اول با تیم برنز همه رو میبردم بازیکن خوب به پستم نخورد الان که 5 ستاره شده دیگه عمرا نمیبازم به جز این best of the best دیشب 3 بار تا فینال رفتم هی باختم :))

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوست عزیز من با یه دستگاه دیگه وارد اکانتم شدم بعد رفتم که وارد ultimat team بشم ازم پسورد خواست بعد چند بار پسورد زدم قبول نکرد بعد این گزینه رو بهم داد باید الان چیکار کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید......................

ACCOUNT LOCKED

Your Account has been locked. You can reset your question by logging into a trusted console. If you are unable to do so, contact a Game Advisor.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من میخام تیممو کلا عوض کنم و بازیکنامو از لیگ انگلیس بگیرم و 4-1-2-1-2 بازی کنم
نظرتون چیه ؟

ليگ انگليس گرونترين ليگ بازيه همه بازيكن خوباش مثه bale و كمپاني بالاي 50 هستن
اون بازيكنهاي عالي هم بالاي 100 مثه روني و اگوئرو

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
Fifa 13 l ultimate team

سلام دوست عزیز من با یه دستگاه دیگه وارد اکانتم شدم بعد رفتم که وارد ultimat team بشم ازم پسورد خواست بعد چند بار پسورد زدم قبول نکرد بعد این گزینه رو بهم داد باید الان چیکار کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید......................

ACCOUNT LOCKED

Your Account has been locked. You can reset your question by logging into a trusted console. If you are unable to do so, contact a Game Advisor.

تو پيام خصوصى جوابتو دادم.

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
ليگ انگليس گرونترين ليگ بازيه همه بازيكن خوباش مثه bale و كمپاني بالاي 50 هستن
اون بازيكنهاي عالي هم بالاي 100 مثه روني و اگوئرو
داداش مصطفی اینجوریام نیست من الان تمام بازیکنای خوب ارسنال و چند بازیکن دیگه از تیمهای دیگرو دارم اگه می خوای بگی بازیکنای ارسنال که خوب نیستن که بی انصافی کردی چون بازیکنای خیلی خوبین مثل والکات چمبرلین کاسورلا و ...

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
مشکلم حل شد. با کنسول خودم که وارد شدم ......پیغام ریست پسورد داد منم ریست کردم و یه پسورد دیگه دادم درست شد.......خیلی ممنون دوست عزیز

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش مصطفی اینجوریام نیست من الان تمام بازیکنای خوب ارسنال و چند بازیکن دیگه از تیمهای دیگرو دارم اگه می خوای بگی بازیکنای ارسنال که خوب نیستن که بی انصافی کردی چون بازیکنای خیلی خوبین مثل والکات چمبرلین کاسورلا و ...

ارسنال فقط دوبازيكنش خوبن
پودولسكي و فرمائلن
يه خوب ديگه داره كه كسينسلي اينفورم هست قيمتش بالاي 100
درضمن من از همون اول كه فيفا خريدم تو اوليتيمت تيم بودم كلا ميدونم چه ليگايي گرونن چه ليگايي ارزونن كدوم ليگ بازيكن داره كدوم نداره

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
ارسنال فقط دوبازيكنش خوبن
پودولسكي و فرمائلن
يه خوب ديگه داره كه كسينسلي اينفورم هست قيمتش بالاي 100
درضمن من از همون اول كه فيفا خريدم تو اوليتيمت تيم بودم كلا ميدونم چه ليگايي گرونن چه ليگايي ارزونن كدوم ليگ بازيكن داره كدوم نداره
داداش من ٣تا تركيب مختلف دارم يكيش كامل بازيكناي ارسنال هستش حاضرم با همتونم با همون مسابقه بدم:d
تا نشون بدم كه خيلي بازيكناي خوب داره البته با تو يبار مسابقه دادما تازه اون موقع تركيبم كامل نبود ديگه اين حرفو نزن ناراحت ميشما:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش من ٣تا تركيب مختلف دارم يكيش كامل بازيكناي ارسنال هستش حاضرم با همتونم با همون مسابقه بدم:d
تا نشون بدم كه خيلي بازيكناي خوب داره البته با تو يبار مسابقه دادما تازه اون موقع تركيبم كامل نبود ديگه اين حرفو نزن ناراحت ميشما:d

باشه اقا:d
قبول تيمت شاخ دوباره نياي مارو بتركوني:d
ولي بدون هيچجاي دنيا ظرف يه شب طرفداري شونو از يه تيم عوض نميكنن :d
اينكاري شما كردي درست نبود:d

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام
تو تاپیک فیفا که کسی ج نداد
تو fut ما میخواییم بازی رو سر ظهر بزاریم وبارونی تو بازی که میرم میبینم شبه :O :| /اصلا تنظیماته شب و روزش قاطی کرده
کسی مشکل منو داره؟

یه سوال دیگه چطور یه بازیکن رو میشه مشکی کرد
ازون گرونا :D

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
باشه اقا:d
قبول تيمت شاخ دوباره نياي مارو بتركوني:d
ولي بدون هيچجاي دنيا ظرف يه شب طرفداري شونو از يه تيم عوض نميكنن :d
اينكاري شما كردي درست نبود:d
باشه تیکه بندار :d
ولی جدی تیم اصلی من هنوزم ریال هستش با هیچ چیزیم عوض نمی کنمش چون از وقتی یادم میاد ریالی بودمو هستمو خواهم بود ولی برای اثبات به بعضی ها که خودت میدونی تو فیفا ارسنال میگیرم دیدی که تو بخش فیفا ۱۳ چطور حال بعضیهارو گرفتم:d
ولی ارسنالم تو لیگ انگلیس دوست دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر