FIFA 13 | PC

g9ofs6rcbbele83gh2a.jpeg

Developer: EA Sports
Publisher: EA Sports
Genre: Sports Game
Mode: Single-player, Multiplayer
Release: September 25, 2012

Website

EA Sports یک سری اطلاعات و اسکرین شات از بازی جدید معروف و محبوب خودش خودش یعنی FIFA 13 رو تو نمایشگاهی در لندن به نمایش گذاشت آقای David Rutter که تهیه کننده بازی هستن به 5 مورد از پیشرفت های عمده بازی اشاره کرده.

1. First Touch Control یا کنترل در مهار توپ
یکی از موارد که برای واقعی تر شدن FIFA 13 تغییر کرده همین کنترل توپ هست که بر خلاف بازی های گذشته کمی پیچیده و سخت تر شده به عنوان مثال عواملی چون سرعت قدرت ارتفاع توپ مهارت و تکنیک بازیکن تاثیر زیادی بر کنترل توپ داره.

2.Player Impact یا ضربه زدن بازیکن
یکی دیگه از ویژگی های که در انجین بازی بهبود یافته تا دیگه شاهد انمیشن های غیر واقعی ضربات نباشیم!

3.Complete Dribble یا دریبل زدن
در FIFA 12 با تغییر دادن جهت میتونستید دریبل بزنید ولی در FIFA 13 این طور نیست!

4.Tactical Free-Kicks یا ضربات آزاد
سیستم جدیدی برای ضربات آزاد پدید اومده که شما میتونید 3 بازیکن پشت توپ داشته باشید تا دروازبان و دفاع حریف رو گول بزنید! همچینن دیوار دفاعی کامل در اختیار شما هست میتونید اونها رو به حرکت در بیارید یا بازیکن ازش کم زیاد کنید.

5. Attacking AI یا هوش مصنوعی
در این بخش هم پیشرفت های زیادی شده از جمله بهبود در توپ گیری آفساید گیری تاکتیک های تیمی هوش بالاتر مهاجمین در تشخصی محل دریافت پاس حرکت با خط آفساید و...

Update 1
EA یه ویدئو از بازی منتشر کرده که مربوط میشه به فرمان های صوتی Kinect که تو لینک زیر میتونید ببیند و توضیحات کامل بخونید.
FIFA13 Kinect Video Shows off Voice Commands

در ضمن امروز بخش Carrer برای تیم های ملی هم تایید شد که خبر خیلی خوبیه!
FIFA 13 Career Mode to Include Internationals Much More

Trailers

m27924.jpg

GC Trailer - 720p

Length: 2 Minutes
FPS: 43.0664 fps
Size: 121.22 MB

ُScreenshots

1280x720

az77jjr5gynjxfluq2p9.jpg

September 11​

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان گل این ناظم آقا صادق راست میگه . باید صبر منید واسه کرک! حالا 2-3 روز دیر تر مگه چی میشه؟؟! بعدشم کرک Reloaded همیشه بدونه نقصه!D:

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
دوستان من بازی رو از اوریجین گرفتم تو این چند دستی که بازی کردم نظرم اینه:
کلا بازی سخت شده. هم دفاع هم حمله . خیلی از پاس تو عمق ها هم دیگه یا افساید میشه یا دفع میشه! کاملا باید با دقت پاس کاری کنی! دریبل ها هم نرم تر شده. من فیفا 12 رو با اخرین تنظیمات گرافیکی روون بازی میکردم ولی اینو احساس میکنم در مواقعی افت فریم داره. در کل از لحاظ گیم پلی طبق روال سال پیش سخت تر شده و باید تمرکز بیشتری تو بازی داشته باشید.

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
آقایونی که بازی رو دارن و اجرا میشه(اصل خریدن) حداقل یکم توضیح درباره قابلیت های جدید بازی و خوبی و بدیشون بگن و چند تا عکسم اگه میشه از بخش های جدید بازی بذارید.هم چنین عکسایی از بخش های مختلف قسمت Career mode بگذارید. حداقل با این کار سر ما یکم گرم بشه و ارضا بشیم. حوصلمون سر رفت.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,880
نام
مهراد
دمت گرم داداش با این عکسی که دادای از کرک نشدنش تا حالا دیگه ناراحت نیستم خیلی خندیدم دمت گرم.
با سلام.
دوستان توسایت میهن دانلود یه نسخه هستش از fifa 13 (اینم لینک ش
دانلود بازی FiFA 13 فوتبال حرفه ای
) :
این نسخه کامله یا نه؟
ماله کامپیوتره یا کنسول؟
کرکم میشه کرد یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین.
منم همین رو پرسیدم کامل که صد درصد کامله چون حجمش 9 گیگ هست:>
ولی حالا کرک داره یا نه رو من والا نمیدونم .
دیروز توی یک سایت ایرانی طرف نوشته بود به همراه کرک و اولین بار در میان سایت های ایرانی حجم کلش هم 6 گیگ بود:-o
بازم نمیدونم راسته با دروغ. بگردم پیداش کنم اسمش سایتش رو میگم همین جا.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
این دفعه هیچ پستی رو پاک نکردم، اما جداً برید نگاه کنید، دو صفحه است یکی در میون میگید:
کرک کو؟ کرک کی میاد؟
کرک 28 سپتامبر میاد
امروز اومده
خرابه نگیرید!
و.....

خوب بازی تاپیک مشکلات داره، تاپیکش هم با ریلیز جهانی کرک، کرک رو توش میزارن، جداً در مورد کرک دیگه پست کافه.
همکاری کنید نظمهم حفظ بشه.
ممنون از همتون.

انگار ما هر چی پست میدیم فایده نداره این همه میگیم اینگار برا دیوار میگیم !
واقعا چرا هر چی میگیم فایده نداره واقعا چــــــــــــــــــــــــــــــــرا !؟ برام سوال شده ! هر ساله ما سر این دوتا تاپیک Pes و Fifa جرو بحث داشتیم ! حتی قبل از اینکه من ناظم بشم !

اگر بار دیگه ای دیدم کسی تاپیک رو بهم بریزه خدا شاهده یه هفته میره تعطیلات :)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,542
دوستان من بازی رو از اوریجین گرفتم تو این چند دستی که بازی کردم نظرم اینه:
کلا بازی سخت شده. هم دفاع هم حمله . خیلی از پاس تو عمق ها هم دیگه یا افساید میشه یا دفع میشه! کاملا باید با دقت پاس کاری کنی! دریبل ها هم نرم تر شده. من فیفا 12 رو با اخرین تنظیمات گرافیکی روون بازی میکردم ولی اینو احساس میکنم در مواقعی افت فریم داره. در کل از لحاظ گیم پلی طبق روال سال پیش سخت تر شده و باید تمرکز بیشتری تو بازی داشته باشید.
همیشه فیفا رو بازی میکردم چون آسون تر از pes بوده اما حالا دیگه بازیش نمیکنم
12 ش خیلی سخت بود باید رو semi pro بازی میکردم تا بتونم گل بزنم
بعدش که پک یورو اومد سخت تر هم شد تو قسمت یورو یه گل هم بزور میتونستم بزنم(بیشتر مواقع میباختم)
حالا این یکی چی شده باشه که دوستان حرفه ای هم میگن سخته

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بازی چون تاپیک مشکلات اختصاصی داره، پس نمیشه بزاریم تاپیک بازی که برای همه هست، (دارندگان نسخه ی اصلی و کرک) تبدیل به کابوسی بشه که توش بجز سوال درمورد زمان عرضه ی کرک چیز دیگه ای وجود نداره.
امیدوارم کسی از این موضوع که پستهاش در مورد کرک پاک میشه ناراحت نشه چون اینجا (توی همین تاپیک) کسانی روداشتیم که الان دارند با نسخه ی اصلی بازی رو انجام می دهند.

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
دوستان من نسخه التیمیت رو خریدم همین نسخه 6 گیگ رو کپی کردم تو فولدر اورجین گیم بعد 2 گیگ هم دانلود خواست
واسه اطمینان ریپایر زدم دوباره 170 مگ دانلود کرد
الان میگه کامله ولی اگه آتلاین برم تو بازی تو ولکام گفتنش کلا وایمیسه اگه آفلاین هم برم تا منو بازی میره بعد کرش میکنه
لطفا اساتید کمک کنند
دق کردم :((
ببینم این نسخه خودت خریدی؟
منم این طوری هستم فکر کنم باید از اوریجین دانلود کنیم

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
جدی جدی انگار من هر چی میگم فایده نداره ! دستا منو صادق مو در اورد از بس تایپ کردیم !!! به زیر نیگا کنید !!
[h=3]FIFA 13 | PC[/h]این تاپیک مختص خود بازی هست و فقط و فقط در مورد خود بازی بحث میشه

---------------------------------------
[h=3]مشکلاتFIFA 13 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)[/h]این تاپیک هم مختص کرک و مشکلات هست که میتونید هر بحثی در این مورد دارید اینجا بحث کنید.

-----------------------------------------------------------
[h=3]سیستم مورد نیاز بازیهای PC [پست اول خوانده شود][/h]
اینم برای سیستم مورد نیاز هست هر سوالی در این رابطه دارید اینجا بحث کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------
[h=3]شبکه ی رسمی EA Game با نام Origin[/h]اینم در مورد شبکه ی اریجین هست هر بحثی در این باره دارید اینجا بحث کنید .

دیگه اینم آدرس تاپیک ها ببینم بعد از این چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر