FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام مجدد خدمت دوستان
امروز کل مشهد رو زیر و رو کردم فقط یه مغازه فیفا داشت ریجن 3 رو می گفت 240 تومان
بهش گفتم ریجن 1 و 3 و 2 یه قیمته گفت اره
ریجن سه 240 تومان گرون نیست؟
شما تا به حال از این سایت خریداری کردید؟
FIFA 13 - Reg 3
بله همونطور که مصطفی گفت جای معتبریه
اگه اکانتت امریکا ساختی من ریجن 1 پیشنهاد میدم و اگه اکانتت امارات ساختی ریجن 2 و اگه مثل من رفتی هنگ کنگ ساختی! ریجن 3 :d

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
ممنون از اقا مصطفی
و
سامان عزیز
اکانت نساختم واستادم ببینم بازی چی میگیرم بعدش اکانت بسازم
الان از همین فروشگاه اینترنتی خرید می کنم

mamut_haya

کاربر سایت
Sep 20, 2012
22
نام
مجتبی
آقا یه سوال
چطوری میشه به رقیب آنلاینت مسیج بدی؟
دکمه ps رو بزن بعد برو تو player met اولین نفر از بالا آخرین نفریه که باهاش بازی کردی یا داری بازی میکنی

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:21 PM ارسال شده بود ----------

این update جدید تمام فرومشنای کاستوم منو پاک کرده اه اونارو از 12 داشتم برا کلاب استفاده میکردم
میگم چرا کالخون تو التیمت هنوز 79 بعد کفشاش سیاهه :) 5 بار هی این تورنومنت گلد رو میرم تا نیمه نهایی بعد یه تیم میاد جلوم که دگه فقط مونده من بخره :)) همه بازیکنارو داره منم با مالدیوم هی میبازم :))

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
چه اولتیمیت تیمی بسازم من ! :p فعلن فقط "درن بنت" و دفوئه رو خریدم، پول ندارم .. بدبختی ئیه ! :p به زور و زپرت باید با این مدافعای overall 50 دروازه رو بسته نگه دارم و با دارن بنت گل بزنم
5 تا برد سه تا مساوی و دوتا باخت دارم .. دیشب با یه تیم overall 80 بودن همشون .. بازی کردم 4 -0 باختم :p دقیقه 70 به بعد دیگه دلش به حالم سوخت .. میدید چه ابوقراضه هایی دستمه .. عمدن راهو واسم باز میکرد که برم گل بزنم، منم میرفتم تا جلو دروازه ش و عمدن شوت میکردم بیرون :p
آقا پول کی داره قرض بده ؟:p پس میدم بهتون قول میدم :p تازه اول قصه ست .. یه ابر تیمی بسازم که اونورشو بگیرید این سرش ناپیدا باشه از اونور :p

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
چه اولتیمیت تیمی بسازم من ! :p فعلن فقط "درن بنت" و دفوئه رو خریدم، پول ندارم .. بدبختی ئیه ! :p به زور و زپرت باید با این مدافعای overall 50 دروازه رو بسته نگه دارم و با دارن بنت گل بزنم
5 تا برد سه تا مساوی و دوتا باخت دارم .. دیشب با یه تیم overall 80 بودن همشون .. بازی کردم 4 -0 باختم :p دقیقه 70 به بعد دیگه دلش به حالم سوخت .. میدید چه ابوقراضه هایی دستمه .. عمدن راهو واسم باز میکرد که برم گل بزنم، منم میرفتم تا جلو دروازه ش و عمدن شوت میکردم بیرون :p
آقا پول کی داره قرض بده ؟:p پس میدم بهتون قول میدم :p تازه اول قصه ست .. یه ابر تیمی بسازم که اونورشو بگیرید این سرش ناپیدا باشه از اونور :p

آفرین یه کم تلاش کنی میتونی یه ابر تیم بسازی!من خودم الان تقریبا یه ابر تیم دارم اما چندتا مهره دیگه مدنظرمه که اونا رو هنوز نتونستم بخرم،این اولتیمیت تیم یه حس ولع و طمع تو گیمر ایجاد میکنه که گیمر همش با خودش میگه تیم من میتونه بهتر باشه شما اگر حتی تمام بازیکن های رئال و بارسا رو هم داشته باشی بازم از شدت طمعت واسه خریدن آیتم و بازیکن های جدید کم نمیشه!:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

شما اول به كربلا برس بعد خاك بريز سرخودت:d
من 4 تا بازيكن بگيرم تيمم تكميله البته هر كدوم قيمتشون از 90 تا كمتر نيست:d

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام بچه ها من میخوام این بازی رو بخرم جای رو میشناسید که بازی رو ارزون تر dcداشته باش
تا چند روز دیگه میام حال همتون رو با تیمم میگیرم وبه همه میگم چلسی رو کسی نمتونه ببر اگر چلسیش مثل فیفا 12 باش

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
سلام بچه ها من میخوام این بازی رو بخرم جای رو میشناسید که بازی رو ارزون تر dcداشته باش
تا چند روز دیگه میام حال همتون رو با تیمم میگیرم وبه همه میگم چلسی رو کسی نمتونه ببر اگر چلسیش مثل فیفا 12 باش

بیا که منتظریم داداش:dهوس باخت کردیم اساسی(البته اگه گیرمون اوردی:d).دلمان تنگ شده:dh2h که حریف نداریم(20 برد و تنها 1 باخت اونم چیی:-&) فرزادم 29 برد و 2 باخت.===>الان کری خوندم؟؟!!
فرندلی هم که گفتن نداره دیگه.همه میان از رو ما رد میشن:)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بیا که منتظریم داداش:dهوس باخت کردیم اساسی(البته اگه گیرمون اوردی:d).دلمان تنگ شده:dh2h که حریف نداریم(20 برد و تنها 1 باخت اونم چیی:-&) فرزادم 29 برد و 2 باخت.===>الان کری خوندم؟؟!!
فرندلی هم که گفتن نداره دیگه.همه میان از رو ما رد میشن:)
داداش صبرکن بازیرو بخرم اکانتم بسازم با چلسی مزه باخت رو یادت میارم
تاچند روز دیگه بازی رو میخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر