FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان جای هست که کارت psn را به قیمت مناسب بفروشه من میخوام بخرم و بازیرو دانلود کنم ... حجم ترافیک اینترنتم نا محدوده میخوام امروز بزنم و گوشش
راستیمنیکه پیش خرید نکردم هم میتون امروز بازی رو دانلود کنم
یک مسئله ی من دستگاهم رجین 2 هست ولی هم اکانت uk دارم هم اکانت us فرقی نمیکنه چه کارتی بخرم

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان فکر کنم اولین نفری خواهم بود که فیفا رو بازی کنم:D البته نسخه PS3 رو نه بلکه نسخه ویتا:D امروز بهم زنگ زدن و گفتن که بازی رو آوردن و عصر هم میرم که بگیرم:D به به!
از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجم:D فقط خدا کنه مثل نسخه کنسولی باشه و در کنارش هم در آینده قابلیت Cross Platform رو اضافه کنند و همه چی به به بشه:D

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
اقا اگه وسط دانلود ترافيكمون تموم شه اونوقت دوباره ترافيك بگيريم بازى رو ميشه resume كرد يا بايد دوباره از اول دانلود رو شروع كنيم!!؟؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا اگه وسط دانلود ترافيكمون تموم شه اونوقت دوباره ترافيك بگيريم بازى رو ميشه resume كرد يا بايد دوباره از اول دانلود رو شروع كنيم!!؟؟؟
اره شدن ميشه ولي معلوم نيست وسط نصب ارور مرور بده يانه من خودم يه بار يه فايل 5 گيگي رو 100 بار استوپ كردم خراب نشد ولي يه فايل 33 مگي رو دوبار استوپ زدم خراب شد
كلا اينا همه شانسين اگه ميتوني برو بده كافي نت دان كنن

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
مثل كه همه محاسبات اشتباه در اومده و قيمت هاي از 230 تومن شروع ميشه تا 250.....سرعت گرون شدن بازي ها از دلار هم بالاتر و با 2X حركت ميكنه...
با دلار 2600 تومنم حساب كنيم ميشه 160 تومن نميدونم قضيه 250 تومن چيه...(كه همه اين وارد كننده ها عمده ميخرند و هر بازي 40 تا45 دلار براشون در مياد...20 دلار هم سود اين وسط همون 60 دلار بگيريم بازم 160تومن در مياد...
مني كه 6 سال اورجينال خريدم ديگه جوني ندارم اين قدر پول اورج بدم ،بذار از ما بهترون بخرن..:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مثل كه همه محاسبات اشتباه در اومده و قيمت هاي از 230 تومن شروع ميشه تا 250.....سرعت گرون شدن بازي ها از دلار هم بالاتر و با 2X حركت ميكنه...
با دلار 2600 تومنم حساب كنيم ميشه 160 تومن نميدونم قضيه 250 تومن چيه...(كه همه اين وارد كننده ها عمده ميخرند و هر بازي 40 تا45 دلار براشون در مياد...20 دلار هم سود اين وسط همون 60 دلار بگيريم بازم 160تومن در مياد...
علي جون ما كه دور اينها رو خط كشيديم اگه ماها كه هم سطح اطلاعمون بالاست هم تحصيل كرده هستيم ازشون نخريم خودشون به غلط كردن ميوفتن قيمتو ميارن پايين ديگه خدايي نميصرفه ادم 210 بده واسه يه بازي انصاف هم خوب چيزيه:|

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
علي جون ما كه دور اينها رو خط كشيديم اگه ماها كه هم سطح اطلاعمون بالاست هم تحصيل كرده هستيم ازشون نخريم خودشون به غلط كردن ميوفتن قيمتو ميارن پايين ديگه خدايي نميصرفه ادم 210 بده واسه يه بازي انصاف هم خوب چيزيه:|

والا.یه عده دارن ازاین موقعیت به نحو احسن سو استفاده مکنن.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
حال میکنم قیمتای کذایی رو! البته ناگفته نماند دست 10 تا دلال میچرخه و این قیمتا میشه! آخر سر میبینی همون که داره 250 میفروشه نهایت 10-15 سود میبره و سود اصلی ب دلال ها میرسه! ولی بازم کسایی هستند که مثل همیشه سو استفاده جو تا دسته قیمتارو میکشن بالا با وجود قیمت خرید پایین!
تا وقتی ی عده میخرن وضع همینه!خودمون هم ب هم رحم نمیکنیم تو این مملکت

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان جای هست که کارت psn را به قیمت مناسب بفروشه من میخوام بخرم و بازیرو دانلود کنم ... حجم ترافیک اینترنتم نا محدوده میخوام امروز بزنم و گوشش
راستیمنیکه پیش خرید نکردم هم میتون امروز بازی رو دانلود کنم
یک مسئله ی من دستگاهم رجین 2 هست ولی هم اکانت uk دارم هم اکانت us فرقی نمیکنه چه کارتی بخرم
یکی هم بنده رو راهنمایی کنه

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
من گرفتم برام 190 در اومد .
عکساشم تو پروفایلم هست.
اگه میخواستم دیجیتالی بخرم اکانتم انگلیس و پوند هم خیلی گرونه برام همین در میومد.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
عکساشم تو پروفایلم هست.
اگه میخواستم دیجیتالی بخرم اکانتم انگلیس و پوند هم خیلی گرونه برام همین در میومد.

حالا بازی چجوریاست؟ خوبه؟
این سمت چپیه دیگه کیه؟
albums2758-picture36669.jpg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عکساشم تو پروفایلم هست.
با اين وضع بدترين كارو كردي حالا اومدي مدرك جرم رو نشون ميدي سينه سپرميكني خودنمايي هم ميكني؟:d
ماكه نفري 80 تومن واسمون در نيومد

پ خ شد دوستان اينجا نميشه لينك گذاشت يا كسي رو معرفي كرد چون قوانين اجازه نميده و ناظمها و مديرهاي عزيز رو به زحمت ميندازه واسه پاك كردن پستي كه لينكحاوي فروشگاه يا سايت بوده باشه
پس كسي ارزون خواست پ خ بزنه خودم راهنماييش ميكنم
ايشالا خدا اجرمو بده:d

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
با اين وضع بدترين كارو كردي حالا اومدي مدرك جرم رو نشون ميدي سينه سپرميكني خودنمايي هم ميكني؟:d
ماكه نفري 80 تومن واسمون در نيومد

داداش ما فیزیکی میخریم با فیزیکی حال میکنیم شما هم دیجیتالی بخر حال کن هرکی یجور دوست داره.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

وحید جان برای سایت اگه خواستی بگو برات پ.خ کنم !
اون دیگه بستگی به خودتون داره از کدوم اکانت بگیرید ! یه سری حساب کتاب کنید ببینید کدوم ارزونتر در میاد ! :d البته فاصله قیمت های Uk-US فوقش 7-8 تومن میشه !
ضمناً حتماً بازی رو 2 نفره بگیر ! من خودم با 85 تومن گرفتم واقعاً مناسب در اومد و 100% از این به بعد از استور بازی میگیرم
اگه الان کارت بگیرید همین الان میتونید دانلود کنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر