FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این بازی چرا اینجوریه؟ حریف که توپ رو بگیره، امکان نداره دیگه بتونی توپ رو ازش بگیری... اون جوی هم که دوستمون گفت رو منم حس میکنم. نمیدونم چرا...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,291
نام
Afshin
این بازی چرا اینجوریه؟ حریف که توپ رو بگیره، امکان نداره دیگه بتونی توپ رو ازش بگیری... اون جوی هم که دوستمون گفت رو منم حس میکنم. نمیدونم چرا...

دیگه نباید مثل گذشته به توپ گیری فکر کنید ، بیشتر باید پرس کنید و قطع ارتباط . درست مثل فوتبال واقعی .
جو بازی هم که بینظیره ، صداگذاری بهتر از این نداشته تا حالا Fifa .
من عاشق این گزارش گرای دوم هستم ، فکر کنم این گزارشگره همونیه که نسخه ی های قدیمی فیفا رو گزارش میکرد ، خیلی با بازی Fifa WC 98 ـه PS1 خاطره داشتم :(
البته مطمئن نیستم همون باشه ولی صداش که خیلی شبیه همون گزارشگرست .

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
Career Mode باحال شده:d یه فصل تموم کردم اواخر نقل و انتقالات فصل جدید دیدم رونی یه دفعه بدون هیچ دلیل اومده گفته دوران بازی من تو این باشگاه به سر رسیده می‎خوام برم:d فرداش رئال و بارسا پیشنهاد دادن. به رئال 177 میلیون دلار فروختمش. رفتم مسیو 240میلیون دلار خریدم :d الان 4تا گل زدم تو همون بازی اولم با چلسی. مسی دوتا گل زد دو تا پاس گل داد.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
بالأخره دستِ ما ام رسید!!شبه جمعه با فیفا چه شود.....:d
بازی که نیازی به تعریف نداره هر کی چشم داره خودش میبینه دیگه!!این سیستمه جدیده دفاعی نیاز به دقت,تمرکز و خونسردی بالایی داره که توو واقعیتم همینجوریه اگه این 3 تا فاکتورو داشته باشین میتونین خوب دفاع کنین و حرکاته حریفتوتو پیش بینی کنین لازم نیست به همون سیستمه آسونه قبل برگردونین!جوّه بازیم به نظره من بهتر شده تماشاچیا هم بی تاب تر شدن هم یکدست تر,این precision dribbling ام فوق العاده پر کاربرده!بعد یه چیزی که به چشمه من اومد این بود که تیمه حریف از دقیقه 70,60 به بعد خیلی فشارشو زیاد میکنه!!

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
قیافه بازیکنا هم خیلی بهتر شده .. بیشتر اوقات آدم حس میکنه توی فیفا بهتر از قیافه واقعی شون هستند .. این تصویر زیر رو خودم گرفتم :

huei13gw.cjm.jpg

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

بعضی از بازیکن ها جزییاتشون خیره کننده است اعم از ریش ها و خال ها و خالکوبی امسال خوب توجه شده پارسال چهره ها ساده بود ریش ها هم خیلی طبیعی نشون میدن مثلا muller را نگاه کنید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
یک ویژگی بازی که خیلی به دلم نشست این دروازبان ها هستند امسال روی دروازبان ها حسابی کار شده یک عکس العمل هایی نشون میدن که فکرشم نمیشه کرد مخصوصا این noire دروازبان المان یعنی فوق العادست رفلکس بدنش خود مارتین هم تو گزارشش گفت باید 10 گل میخوردم چپ و راست توپ میگیره توپ بازیکن مونشن گلادباخ زد تو اوت بعد اومدم بازی با noire شروع کنم پاس دادم اشتباهی به اون ها دروازه خالی بود گفتم گل شد یکدفعه نویر عین پلنگ شیرجه زد فرستاد کورنر عین (واکی وایاشی سوباسا) دمشون گرم
اره دوسته من خیلی خوب رویه نوئر کار کردن حالا این رفلکسش شما شروع مجدداش نگاه تا توپ گرفت تا قدرته نسبتا اخر بشوتش ببین چه پاسه گلی به محاجم میده انگار رویه تک تک حرکاته نوئر کار کردن

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam

بعضی از بازیکن ها جزییاتشون خیره کننده است اعم از ریش ها و خال ها و خالکوبی امسال خوب توجه شده پارسال چهره ها ساده بود ریش ها هم خیلی طبیعی نشون میدن مثلا muller را نگاه کنید
برو خالکوبی Kevin Prince Boateng رو نگاه کن . فوق العادست با واقعیش هیچ فرقی نداره

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
Career Mode باحال شده:d یه فصل تموم کردم اواخر نقل و انتقالات فصل جدید دیدم رونی یه دفعه بدون هیچ دلیل اومده گفته دوران بازی من تو این باشگاه به سر رسیده می‎خوام برم:d فرداش رئال و بارسا پیشنهاد دادن. به رئال 177 میلیون دلار فروختمش. رفتم مسیو 240میلیون دلار خریدم :d الان 4تا گل زدم تو همون بازی اولم با چلسی. مسی دوتا گل زد دو تا پاس گل داد.

مگه پفکه که بره :d نمیشه کاری کرد که نره ؟؟؟؟ :p

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
انصافا برای آرسنال کم کاری کردن . فیس هاش بعضی هاش خیلی خرابه مثل ژسنی و ون پرسی و یه چند تا دیگه . تازه جوراباشم قرمزه که باید سفید باشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
باید روی این نقل انتقالات بیشتر کار میکرد بازیکن ها فرت فرت از این تیم به تیم دیگه میرن خیلی ضد حاله مثلا نانی رفته بود ناپولی!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر