FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من که با این دریبل های ریزش دارم زندگی میکنم که با LB میزنیم
من بارسلونا بر میدارم و مسی تو نوک حمله است با این دریبل های ریز و زیبا که واقعا میتونم بصورت خیره کننده ای عینه مسی تو واقعیت بازی کنم و دفاع حریف رو بهم بریزم
از اون دریبل های نمایشی خیلی کاربردی تره و درصد ریسکشم کمتره و اون دریبل ها و اقعا سخته ولی این خیلی بهتره و خوبیشم اینه که مثله اسکیل مووز نمیتونی برای همه بازیکنات بزنی و تو تیمه من درصد کمی از بازیکنا میتونم بزننو باعث بهم ریختن تعادل نمیشه

دوستان تو بلاگ فیفا زده بود که 10 نوامبر( 18 روز پیش )یه آپدیتی میاد که کلی باگ رو رفع می کنه و یکیش اینه که قبل بازی رو کریر مود می تونی وضع هوا رو تغییر بدی

من 360 ام بن شده برا همین از طریق فلش ریختمش ولی این امکان اضافه نشده
حالا دوستانی که این آپدیت رو آنلاین نصب کردن این امکان براشون اضافه شده نه؟؟

سلام دوستان.
1-این آپدیت جدیدی که دوستمون هم بالا بهش اشاره کرد دقیقا چه چیزایی به بازی اضافه کرده؟؟؟؟؟
2-من فعلا نمیتونم به لایو وصل بشم کسی از دوستان میدونه من چطوری و از کجا میتونم این آپدیت رو دانلود کنم و بعد با فلش رو کنسولم نصب کنم؟؟؟؟؟اصلا چطوری باید با فلش آپدیت رو نصب کرد؟؟؟
من اطلاعاتم خیلی کمه ممنون میشم یکی از دوستان کمکم کنه؟؟؟

دوستان تو بلاگ فیفا زده بود که 10 نوامبر( 18 روز پیش )یه آپدیتی میاد که کلی باگ رو رفع می کنه و یکیش اینه که قبل بازی رو کریر مود می تونی وضع هوا رو تغییر بدی

برای من که اضافه شده.من از طریق خود Live نصب کردم این آپدیت رو.البته معمولا برای عوض کردن آب و هوا زمان برگزاری بازی باید شب باشه!

برای من که اضافه شده.من از طریق خود Live نصب کردم این آپدیت رو.البته معمولا برای عوض کردن آب و هوا زمان برگزاری بازی باید شب باشه!

ممنون
پس برا من آپدیت یا اپلای نمیشه یا هنوز به بازی تو شب نخوردم که ببینم اضافه شده یا نه که فکر کنم گزینه یک بیشتر محتمل باشه

سلام.
دوست عزیز این آپدیتو از کجا دانلود کردی؟
من نمیتونم به لایو وصل بشم اگه میشه لینک دانلودشو به منم بده.

سلام.
دوست عزیز این آپدیتو از کجا دانلود کردی؟
من نمیتونم به لایو وصل بشم اگه میشه لینک دانلودشو به منم بده.

http://www.xbuc.net/

به من که کار نداد اگه جوابی گرفتی یه ندایی بده
البته من وقت نمی کنم درگیر این کاراش باشم ممکنه هم کار داده باشه و من متوجه نشده باشم چون یه دست بیشتر بازی نکردم
آموزشه نصبشم تو تاپیکا هستش

http://www.xbuc.net/

به من که کار نداد اگه جوابی گرفتی یه ندایی بده
البته من وقت نمی کنم درگیر این کاراش باشم ممکنه هم کار داده باشه و من متوجه نشده باشم چون یه دست بیشتر بازی نکردم
آموزشه نصبشم تو تاپیکا هستش
خیلی ممنون.
اگه بگی آموزش نصبش تو کدوم تاپیک هستش نهایت لطفو میرسونه.

دوستان ، چرا وقتی تو قسمت Carer Manager بازی ميکنم بعد يه مدتی خراب ميشه !! يعنی اول اينکه ترکيبه تيم عجيب غريب ميشه و وقتی ميخوام عوض کنم هنگ ميکنه !!!!! حتی فيفا 11 هم اين مشکلو داشتم! به نظرتن ربطی به بخشه Virtual Pro يا همون پلير داره؟:(

سلام دوستان 2 سوال داشتم ممنون میشم یکی از دوستان بهم کمک کنه؟
1-من بعد از کلی بازی کردن تونستم تا حد زیادی به بازی مسلط بشم و همه بازیهامو ببرم و کمتر باخت و مساوی بدم اما بازم یه مشکل اساسی دارم من تو هر بازی میتونم خوب و راحت گل بزنم و بیشتر تیم ها رو با 5 گل به بالا ببرم اما با وجود خرید چند ستاره در خط دفاعی بازم نمیتونم کم گل بخورم و در هر بازی دست کم 1 گل میخورم نمیدونم دیگه چه کار کنم درسته جو هارت رو تو دروازه دارم اما اونم یه بازی فوق العاده بازی میکنه یه بازی هم افتضاح.حالا قصد دارم نویر از بایرن مونیخ رو به تیمم اضافه کنم اما بازم میترسم بخودی پول بدم و فایده ای هم نداشته باشه!
به نظرتون برای رفع این مشکل بهترین کار ممکن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-در ضمن من هنوز زیاد نتونستم بوسیله سانتر از جناحین و زدن برگردون یا ضربه سر به گل برسم و هرچی سانتر میکنم دفاع حریف توپو دفع میکنه.با برگردون یا قیچی که هنوز به گل نرسیدم ضربه سر هم یکی دو بار شانسی زدم . اصلا روش خاصی برای سانتر کردن وجود داره؟؟؟؟؟؟؟ من اکثر گل هام با نفوذ به محوطه جریمه حریف و زدن یه ضربه فنی شکل میگیره یا با شوت از راه دور یا پاس زمینی در داخل محوطه جریمه دیگه خسته شدم از اینجور گل زدم و میخوام بتونم با برگردون , قیچی یا ضربه سر به گل برسم .
یکی از دوستان که حسابی در گل زدن به این شیوه حرفه ای شده میخوام منو راهنمایی کنه که چطوری به این شکل گل بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان اگه کسی نحوه آوزش این پچ رو بلده به ما بگه چوه فعلا که نمیشه لایو رفت من ریختن تم وبقیه چیز ها رو بلدم ولی نمیدنم چرا پچ فیفا 12 کار نمیکنه اگه کسی بلده و تست کرده و جواب داده لطف کنه و آموزش رو بذاره

دوستان اگه کسی نحوه آوزش این پچ رو بلده به ما بگه چوه فعلا که نمیشه لایو رفت من ریختن تم وبقیه چیز ها رو بلدم ولی نمیدنم چرا پچ فیفا 12 کار نمیکنه اگه کسی بلده و تست کرده و جواب داده لطف کنه و آموزش رو بذاره

والله منم همه آپدیت هارو تو فلش ریختم ولی فکر کنم اپلای نمیشه رو بازی
چون تو کریر مود تغییر هوا بهم اضافه نشده

حالا کسی که آپدیت کرده نشونه ایی که بشه راحت تر فهمید پچ نصب شده یا نه رو میدونه بگه که ماهم بدونیم

این سیستم دفاع جدید اون اولا خیلی رو اعصاب بود .....

اما حالا بعد از یکماه مدام بازی کردن همه چی بازی دستم اومده ....

فقط همونطور که بچه ها گفتن فقط سیستم رشد بازیکنها یه مقدار عجیبه !!

شما مي توني وسط بازي بري تو تنظيمات دسته ، Defending رو ازر حالت تاكتيكال بزاري رو Legacy ( يا يه چيزي تو همين مايه ها :d ) دفاع مثل نسخه هاي پيشين مي شه ......

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or