FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان به نظرتون این تنظیمات شوت و پاس cpu را روی چند بگذارم که کمی از حالت تیکی تاکای بارسایی در بیاد واقعا خیلی ضایع هست تیم که تو جدول تو رده آخر هست مثل بارسا جلوت بازی میکنه حتی بهتر!

دوستان به نظرتون این تنظیمات شوت و پاس cpu را روی چند بگذارم که کمی از حالت تیکی تاکای بارسایی در بیاد واقعا خیلی ضایع هست تیم که تو جدول تو رده آخر هست مثل بارسا جلوت بازی میکنه حتی بهتر!
مهرداد جان بزارش رویه 45 یا 44 و سعی کن توپ تو دستت خودت نگهداری تا به قوله خودت تیکی تاکا نکنه

سیاوش جان اتفاقا به نظر من کار درستی کردن ! چون شما زمانی که داری تو کریر مود بازی میکنی باید اینو در نظر داشته باشی که تایم و شب و روز بازی های شما مثل یه لیگ

حرف درسته و اصولو و اقعیتم همینه امیر عزیز
ولی خودمون میگیم واقعیت نباید انقدر دیگه باری به واقعیت رسوندن تغییرات اینجنینی بدن
مثلا تو لالیگا 5 تا 10 درصد بازی ها تو روز هستش که نیمه دومشم شب میشه ولی اینجا اکثر بازیا برام تو روز بوده که من بشدت بازی کردن تو روز بدم میاد
ولی مهم نیست زیاد باهاش سر میکنیم :d

آره خوب راست میگی ! اینم حرفیه ...:)

---------- نوشته در 04:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:41 PM ارسال شده بود ----------

آخه برادر نادان من
کی من گفتم پرو بازی کردم که میگی برو بازی کن !!!!
در مورد این برخوردها مشکل عجیبی داره
متاسفانه در این چند سال
در هر سری یه باگ داشته که واقعا افتضاح کرده بازی رو
مثلا تو 10 : RB و شوت رو از هر جای زمین میزدی دروازبان عکس العمل خنده دار و مضحکی انجام میداد
من یادم نمیره که از فاصله ی حدود 40 متری یه شوت این مدلی زدم
توپ خورد به زانوی دروازبان رفت تو گل ( موارد متعدد اینجوری که البته تو سایت EA هم به عنوان نقص اعلام شده بود )

تو 11 هم : اگه با LB پاش عمقی میدادی
بهتر از تماشاچیان مدافعان بودند که توپ رو میدیدند و با چشم تا جلوی پای فوروارد بدرقه اش می کردند تا یه گل باحال بخورن
دیگه اصلا تو لایو برای ما شده بود سوژه خنده

اینایی که دارم می گم تجربه ی چندین سال فیفا بازی کردن من و در عین حال حقیقت محضه
مثل یه سری ها کم سن و سال هم نیستم که بیخودی فن بازی در بیارم و بیام بگم فلان و فلان

اصلا بحث پرو جداست .

تواین 12 هم همون روز اول متوجه شدیم که این سیستم برخورد به شدت به بازی لطمه زده

در بسیاری موارد دیدم که توپ رو از طرف می گیری
2 بار مثل گرگم به هوا از رو طرف می پره ( از این ور به اون ور )
آخرشم باز طرف پا میشه توپو بر میداره میره

شوت میزنی دروازبان دوباره توپ رو پاس میده به فوروارد میگه : یه بار دیگه امتحان کن :))

از پشت میری توپ از مهاجم بگیری پاش گیر می کنه به پشت پای مهاجم با مغز می خوره زمین

برخورد های جالب با هم تیمی های خودت حین بازی

و...

البته با همه این تفاسیر چاره ای هم نیست
و بهتر و جدیدتر از این بازی در حال حاضر چیزی نیست

نکات مثبت هم بسیار زیاد داره
که البته دوستان خودشون متوجه اند

اما به نظر من چون تازه دست به تغییرات عظیمی زده
این 12 فنا شد .

این نظرات هم مواردی بود که برای من و دوستان در چندین و چند مرتبه تکرار شد
و دوست ندارم کس یفکر کنه دنبال ایراد گرفتنم

امیدوارم دوستانی که در سمت ریاست Electroni Art هستند و پست بنده رو می خونن جبهه نگیرن .

دوست عزیز من متوجه نشدم طرف صحبت شما من بودم یا نه ! ولی به هر حال با اون قسمت صحبتهات در مورد برخوردهای فیزیکی عجیب و غریب کــــاملا موفقم !
چون واسه خودم خیلی اتفاق میوفته !! بازیکنای خودم میخوردن به هم و .... یا دفاع با دروازه بان قاطی می کنه و ...
ولی در کل بازم راضیم , چون حداقل EA نشون داده که داره تمام سعی خودشو میکنه و برای گیمر ارزش قائله ... سعی میکنه نوآوری کنه گرچه ایراداتی هم وارده بهش
که اونم تو سری 13 اصلاح میشه حتما ...

من به شخصه همیشه سعی میکنم تو کیفیت گیم نیمه پر لیوان رو ببینم و خوب اگر هم مقایسه ای انجام میشه یا نظری داده میشه نسبی هست ( نسبت به اون یکی فوتباله :)))
ولی متاسفانه دیگه نمیشه رو اون به عنوان نمونه ای قابل قیاس با فیفا حساب کرد ...

سلام
می دونید چیه؟من فیفا 2012 رو خریدم اما نتونستم بازی کنم یعنی از منو ش چیزی سر در نیاوردم برا خودم که عجیب بود حالا به ما بگید چطور برم تو بازی؟

.
من امروز بازی رو که اجرا کردم فکر میکردم گرافیک بازی(نگاه کلی که به بازی میکنیم) خیلی فرق داشته باشه ولی در کمال تعجب به نظرم از فیفا١١ پایین تر بود...منظورم گرافیک کلی بازی و رنگ بندیه

سلام دوستان من امروز بازی فیفا ١٢ رو خریدم راحت اجرا شد البته قبلش ال تی ٢ رو ریختم ولی بعضی ها میگن با ارور مواجه میشن و میگن اپدیت جدید داره فیفا١٢ و این حرفا
4.gif
...میگن داشبورد جدید داره فیفا؟...پس چرا واسه من راحت اجرا شد؟و اینکه عکس روی جلد بازی مگه نباید رونی باشه با یه نفر دیگه ؟پس چرا واسه من امروز خریدم عکس یه بازیکن بود به صورت سیاه و سایه؟عکس روی جلد و میگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
مهرداد جان بزارش رویه 45 یا 44 و سعی کن توپ تو دستت خودت نگهداری تا به قوله خودت تیکی تاکا نکنه

نه.قسمت پاس ارور رو هرچقدر زیاد کنی درصد پاسهای اشتباه میره بالا.
روی 65 بزاری خوب میشه
البته وقتی خواستی با تیمهایی مثل منچستر یا بارسا بازی کنی بزار رو همون 50 واقعی تره.

نه.قسمت پاس ارور رو هرچقدر زیاد کنی درصد پاسهای اشتباه میره بالا.
من خودم ریسکی کار میکنم. روی 80!! و البته Fast & Long ..
به درصد پاسهای اشتباه ربطی نداره ، به خود طرف ربط داره. اگه روی ریسکی میذاری ، باید انوع پاس رو مسلط باشی و بتونی سریع یارهات رو پیدا کنی..
اگه می خوای بازی رو اداره کنی ریسکی بدرد نمی خوره ولی اگه هدفت فقط گل زدن و حمله همه جانبه هستش ، ریسکی بهترین گزینه هستش!

من خودم ریسکی کار میکنم. روی 80!! و البته Fast & Long ..
به درصد پاسهای اشتباه ربطی نداره ، به خود طرف ربط داره. اگه روی ریسکی میذاری ، باید انوع پاس رو مسلط باشی و بتونی سریع یارهات رو پیدا کنی..
اگه می خوای بازی رو اداره کنی ریسکی بدرد نمی خوره ولی اگه هدفت فقط گل زدن و حمله همه جانبه هستش ، ریسکی بهترین گزینه هستش!
امیر اینایی که دوستان میگن یک جای دیگه هستش تو قاطی کردی:دی
برو تو بخش Setting و تو آخرین Tab یک جایی هست که می تونی درصد اشتباه تیم خودت یا حریف رو توی پاس و سانتر و شوت و این چیزا عوض کنی.
اونی که تو میگی که توی Custom Tactic هستش فکر کنم:دی

برو تو بخش Setting و تو آخرین Tab یک جایی هست که می تونی درصد اشتباه تیم خودت یا حریف رو توی پاس و سانتر و شوت و این چیزا عوض کنی.
راست میگی برهان :دی
من اصلا تا حالا این بخش رو ندیدم. یعنی میشه اشتباهات حریف ررو 100 بذاری؟:دی چه باحال!

یکی جوابمارو بده خوب

سلام
می دونید چیه؟من فیفا 2012 رو خریدم اما نتونستم بازی کنم یعنی از منو ش چیزی سر در نیاوردم برا خودم که عجیب بود حالا به ما بگید چطور برم تو بازی؟

توی قسمت کرکتر انگار داری تورنومت میری 10 سال نیاوردم توی بازی توی بازی میارم =یکی میزم هری بیرون میرم یا اگر کسی نزنم خودم خود به خود میفتم
:-$

یکی جوابمارو بده خوب

سلام

ببين توي صفحه اول منو گزينه KickOff رو انتخاب كن و بعد تنظيمات دلخواه(انتخاب تيم و اينا!) رو انجام بده برو تو بازي!

وای این کریر مودش چقدر قشنگ شده.
فعلا بعد از سه دوره ناکامی با رئال:dرفتم با من سیتی.ابنم بگم توی کریر با رئال بارسلونا و والنسیا و قوی ها رو کیبردم ولی از همه این تیم پکیده ها میباختم.برای همین خسته شدم و رفتم لیگ جزیره.
اولش به منچستر برای رونی پیشنهاد 90 تایی دادم و منچستر قبول کرد ولی امان از دست این رونی.دستمزدش 300 تا بود . منم بهش دستمزد 370 تایی پیشنهاد کردم ولی قبول نکرد.نمیدونم چش بود؟؟
راستی توی لیگ انگلیس همه ی تیم ها تیکی تاکا بازی نمیکنن و لیگش جذاب تره.توی اسپانیا لوانته از بارسا بهتر تیکی تاکا بازی میکرد ولی توی انگلیس خیلی بهتره.
یه نکته ی دیگه هم توی لیگ انگلیس وجود داره.توی مصاحبه های قبل از بازی اسم مربی تیم حریف نوشته شده.من یه بار علیه سرالکس حرف زدم:d.
کلا خیلی لیگ انگلیس رو بهتر درست کردن.
راستی بالاخره منم فیرپلی رو دیدم.:d
بهتون هم پیشنهاد میکنم ادیسون کاوانی و ام ویلا رو بگیرین.

• Like
Reactions: LES BLEUS

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or