FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
اقا رقیب میطلبیم:d
کیا اینجا انلاین بازی میکنن؟اگه زیاد هستیم بیاید لیگ تشکیل بدیم.

اقای rezabazi این گیمرتگه منه.اد کن تا با هم بزنیم. lSPaRoHaVKl (اون خط ها که بقل اسمم L هستش :d )

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان کسی میدونه این گزارش عربی رو برایه 360 کجا میتونم کپیش گیر بیارم رویه ریجن pal کار میکنه؟؟؟ فایلی اپدیتی چیزی نداره بریزیم رو این بازیمون این گزارشگر اضافه شه

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
آقای HRD HIRAD شما که نسخه اروجینال گرفتی ، میشه بگی به غیر از گزارش عربی و انگلیسی چه گزارشگرهای دیگه ای هم داره ،تو رو خدا بگین تا سریع تهیه کنیم.
ببينيد بازي هاي ايكس باكس مثل ps3 نيست كه ارجينالش همه زبونها روداشته باشه من اين نسخه خودم رو از دبي آوردم كه پخش شده از طرف EA SPORT به بخش خاورميانه است به غير ا زاسرائيل كه زبون ابري هم داره حالا ايران رو كه ولش كلاً من از دبي خريدم كه زبان انگليسي و عربي داره همين زبانهاي ديگه هم نداره اما براي بازي با آفلاينم همين كپي ايران رو خريدم كه زبان انگليسي و هلندي و فرانسه داره و فقط من براي گزارشاش ازشون استفاده ميكنم . خودم دنبال نسخه اي هستم كه زبانهاي آلماني و اسپانيايي و ايتاليايي داشته باشه كه احتمالاً از اينترنت دانلودش ميكنم
پس دليل نميشه كه ديسك ارجينال خريدي تموم زبانه رو داشته باشه بلكه ماكروسافت تمام بازيهاش منطقه اي پخش ميشه اين رو هم بگم حتي ديسك ارجينال من حجمش 5.2 گيگ هست و اين كپي ها 6.1 گيگ به خاطره زبانها و مكالماتي هستند كه تو ديتا بيس بازي وجود دارند بر عكس PS3 كه همه زبونها روداره
من كلاً از زبون عربي خوشم نمياد ولي گزارش فوتبالش رو براتون تو يوتوب تو پستهاي قبليم گذاشتم خيلي حال ميده امتحانش مجانيه ببينيد حتماً

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
یه اتفاق/باگ جالب برای من پیش اومد :D
کریس رونالدو رو از رئال خریدم و مبلغش هم از بودجم کم شد، تو اون قسمت major stories هم رفتنش از رئال و اومدنش به تیمم درج شد، تو بخش ترنسفر لیست هم که میرم به عنوان بازیکنی که این فصل خریدمش و نمیتونم بفروشمش میاد ولی تو squad ام نیستش :D یعنی تیمه اصلی فرعی ریزیرو و غیره این بازیکن اصلا وجود نداره :D

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من میخوام تِرکهایی که تو بخش موسیقی بازی هستن رو دانلود کنم کسی میدونه ازکجا میشه گیر اورد؟

اینم لینک تمام موزیک های FIFA12 البته موزیک ویدئو !

همه رو دانلود کن به ما هم بده البته صوتی !

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام بچه ها بلا خره من هم با دفاع راه افتادم و دارم حال میکنم واقعا قلق داشت و وقتی یاد گرفتی بازی برات اسون میشه حالا می خوام برم لایو ولی نمیدونم کجا باید این 800 پوینت رو بخرجم یه نکته هم که از تجربه خودم هست بگم برای دفاع بهتر به قسمت toturial تو my fifa 2012 برین و تمریناتش رو انجام بدید تاثیر گذار ترین حرکتش هم حرکت joky هست یه سوال دیگه هم داشتم سرعت پاس رو از کجا میشه زیاد کنم کسی میدونه ؟ یه جا هست که نوشته xbox live بعد چند تا منو داره که اولیش readme cod هستش و 4 تای دیگه همونجا باید 800 پوینت رو بدم منوی دومیه یا سومی یا چهارمی ؟ :D

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام... من میخوام کد انلاین بازی رو بگیرم ولی موقع خرید از x360 live یه سری اطلاعات مثل postal code و... میخواد که قبول نمیکنه ... چیکار کنم ؟

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام... من میخوام کد انلاین بازی رو بگیرم ولی موقع خرید از x360 live یه سری اطلاعات مثل postal code و... میخواد که قبول نمیکنه ... چیکار کنم ؟

داداش باید 800 پویت بدی برو تو xboxlive همونجا که نوشته باید کد بدی گزینه زیریش فکر کنم نوشته prouches اینو انتخاب کن 800 پوینت رو بده برو حالشو ببر

راستی برو بچ من هم 800 پوینت رو دادم هر کی دوست داشت بیاد بازی حریف می طلبیم گیمر تگم اینه mammad shoter

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر