FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
دیشب واقعا از دست این فیفا شگفت زده شدم و =((=((=(( !!!
تو بخش career mode رئال بهم پیشنهاد داد ، بعد از انجا م تغییرات و خرید و فروش بازیکنان جدید ، در حالی که مشکل مالی هم نداشتم ، خود Board در واپسین دقایق کریس رونالدو رو گذاشت تو لیست فروش !!!!!!:-o دفعه ی اول بارسا 65 میلیون پیشنهاد داد که قبول نکردم ولی بعدش در کمال ناباوری من نوشت با 90 میلیون فروخته شد به منچستر یونایتد !!!! :-o:-o:-o:-o
بابا این چه وضعشه ؟؟؟!!!! بهترین بازیکنم رو به صورت خود جوش فروختن !!!:)):d)x)xاوزیل هم که همون بازی اول برای نمیدونم چندماه مصدوم شد !! حالی من چه گلی به سر بگیرم ؟؟ اولین باریه در طول این چند ساله که من فیفا بازی میکنم یه دفعه اینطوری خود بازی یه بازیکن رو میفروشه ، ولی آخه دلیلش چیه ؟؟؟ .... البته نا گفته نماند ، چند روز قبل از فروش رونالدو بعد از یه بازی؛ وقتی صحبت های بعضی بازیکنان رو مینویسه یه نوشته بلند بالا از طرف رونالدو نوشت که من گیج حواسم نبود زود کلید ok رو زدم و نخونده متن رو رد کردم ؛ نمیدونم ناراضی بوده خودش ، میخواسته بره ؟؟ آخه چه مرگته مردک تو رئال که همه جوره وضعت خوبه !!!! :))=)))x)x>:)

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
آقا این رو که نصب می گنیم Crash میشه!
اصلا بازی اجرا نمی شه!
محل نصب رو داخل fifa 12\game می ریزم
چی کار گنیم؟
خودم هم تست کردم ظاهرا بازی باید قبل از نصب این dlc آپدیت بشه که فقط نسخه اوریجینال این قابلیت رو داره و اونایی که اوریجینال ندارن نمیتونن از این dlc استفاده کنند،احتمالا یک نسخه کامل بازی بیاد که این روش باشه
اگر بازی کرش میکنه کرک بریزید دوباره به حالت قبل برمیگرده و dlc غیر فعال میشه
دانلود کرک Reloaded

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,244
نام
محمد حسین
سلام من از یه سایت دیگه دان کردم بعد ادرس fifa 12/game رو میدم یه پیغام خطا میده ولی زبونش بهم ریخته هست و من متوجه نمیشم اگه کسی میدونه چه جوریه کمک کنه ممنون میشم

jojoyi

کاربر سایت
Feb 14, 2006
124
سلام من از یه سایت دیگه دان کردم بعد ادرس fifa 12/game رو میدم یه پیغام خطا میده ولی زبونش بهم ریخته هست و من متوجه نمیشم اگه کسی میدونه چه جوریه کمک کنه ممنون میشم

زبونش چینیه!
باید روی دکمه وسط کلیک کنی!
ولی crash می گنه! تا crack اصلی نیومده!

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
من این نسخه ای که دوستمون صفحه ی قبل گذاشتن رو دانلود کردم اما بازی کرش میشه.پچ فیکس دانلود ها رو دانلود کردم بازی دیگه اجرا هم نمیشه!

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
من این نسخه ای که دوستمون صفحه ی قبل گذاشتن رو دانلود کردم اما بازی کرش میشه.پچ فیکس دانلود ها رو دانلود کردم بازی دیگه اجرا هم نمیشه!

فک کنم باید قیدشو زد چون هیچ کدوم از تیم های هکر قوی هم اقدامی نکردن:(

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
فک کنم باید قیدشو زد چون هیچ کدوم از تیم های هکر قوی هم اقدامی نکردن:(

خوب, بازی رو دوباره نصب کردم بعد پچ رو, درست شد و بازی اجرا شد اما چندتا مشکل عجیب داره!مثلا بعد از اتمام بازی برنمیگرده به منو و توی لود گیر میکنه یا وارد منیجر ماد نمیشه!اما اصلی ترینش!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر