FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
نمی گرفت. الان که فعلا گرفته.
دوست عزیز این چیزیه که تو پیش نمایش بازی PES گفته شده :
یکی از مشکلاتی که همواه از اعتبار این سری کم می کند، لباس اصلی تیم هاست که همیشه یا ساخته نمی شدند و یا نصفه و نیمه طراحی می شدند. در برخی عناوین گذشته شاهد ساخته نشدن لباس اصلی برخی تیم ها مانند چلسی، آرسنال، منچستر یونایتد و ... بودیم. یکی از دست اندرکاران Konami طی مصاحبه ای صحبت از بهبود یافتن این مشکل کرده و گفته است لباس اصلی بیشتر تیم ها در بازی ساخته خواهند شد، اما طی خبری که چندی پیش انتشار یافت ، باز هم شاهد لایسنس نشدن تیم های معروف و بزرگ جهان مانند آرسنال، چلسی و لیورپول بودیم. از لیگ انگلستان تنها تیم های تاتنهام و منچستر یونایتد لایسنس شده هستند و از لیگ اسپانیا هم فقط تیم های رئال مادرید و بارسلونا !
PES همیشه در زمینه ی لیگ ها ضعف داشته و به نظر می رسد این نقص بزرگ را در PES 2012 هم به دوش می کشد. در برخی عناوین گذشته شاهد حضور چهار یا پنج نوع لیگ بودیم که اکثراً لیگ کشورهای انگلستان، اسپانیا، آلمان و ایتالیا بودند. در این عنوان هم پیش بینی می شود بار دیگر همین لیگ ها حضور پیدا کنند و لیگ جدیدی به بازی افزوده نشود. با وجود اینکه لیگ ها و البته تیم ها بسیار کم هستند و تمام تیم های ملی هم در بازی وجود ندارند، بیشتر آنها هم لایسنس شده نیستند و فقط 7 تیم ملی و 20 تیم باشگاهی لایسنس شده می باشند.
لطفا بیشتر توضیح بدید، بعد از اینها باز خبر جدیدی دادند؟:D
از همه ی عزیزانی هم که درباره ی یه بازیه دیگه اینجا مطلب گذاشتم پوزش میطلبم، منو عفو کنید ...

---------- نوشته در 03:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:52 PM ارسال شده بود ----------

آقا این عکسش خیلی قدیمیه؟:D
i56166_fifa-12-ea-sports-footbal-club.jpg

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:23 PM ارسال شده بود ----------

i56177_fifa-manager-12-sc2.jpg
این چی؟ اشتباه که نذاشتم؟ راستی اگه درست باشه، دوربین ها همین تکنولوژی رو دارن؟:D

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.دوستان من دانلود کردم یه نیمه بازی کردم اعصابم خورد شد اومدم بیرون!الان همه فیفایی ها میرزن سرم:Dنه به خاطر بازی فقط به خاطر اینکه نمیتونی از گیم پد تو بازی استفاده کنی اگه از گیم پد استفاده کنی بازی کرش میکنه و نمیتونی بازی کنی.منم مجبور شدم با کیبورد بازی کنم که اونم بعد چند دقیقه خسته شدم اومدم بیرون.کسی راه حلی برای این مشکل میشناسه؟!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا درست بگو ببینیم چیه مشکلش ؟ با این وضع قی پی ان کی میتونه بره یوثوب !
فقط امیدوارم فیفا 12 رو هایپ زدگی خراب نکرده باشه .

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
اون ویدئو که مال PES بود . ...
من بازی رو دانلود کردم نصب هم کردم ولی وقتی اجرا می کنم فقط FIFA12 رو نشون میده و از بازی میاد بیرون .. :( مشکل چیه ؟

اشکال بخاطر دسته بود . اگر دسته وصل هم باشه نمیشه بازی رو اجرا کرد.... من که یه نیمه با منچستر سیتی بازی کردم اصلا خوشم نیومد . بازی کند شده اصلا !!
_ من نمی دونم دمو چقدر باید محتوی اصلی بازی رو داشته باشه ولی این دمو که واقعا به درد نمی خوره . خیلی باگ داره و بیشتر هم مربوط به ایمپکت انجین هست . اصلا بعضی مواقع بازیکن ها به هم دیگه گیر می کنن :| . میگم نکنه امسال هم نسخه PC رو سمبل کرده باشن ؟ دموی X360 , PS3 چطور بوده ؟

آخرین ویرایش:

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
دوستان یه خبر جدید اومده تو PCGamer:

EA تایید کرده دمویی که ماله PC داده دو تا باگ داره.یکی اینکه اگه FIFA 11 نصب باشه ممکنه استارت نشه و یکی دیگه با بعضی گیم پد ها از جمله XBOX 360 و Logitech مشکل داره.واسه همین فعلا لینک دانلود دمو رو از صفحاتش پاک کردن.
EA گفته فردا دموی اصلاح شده رو برای دانلود میذاره.
ولی دوستانی که اینو دانلود کردن یا دارن میکنن ناراحت نباشن برای رفع این دو تا باگ راه حل وجود داره.

1-اگه فیفا نصبه :
یا پاکش کنید
یا یه TXT بسازید اسمش بذارید demofix.reg بعد داخلش این رو بنویسید REGEDIT4 بعد سیو کنید بیاید بیرون.روش دبل کلیک کنید (که Run شه) الان دیگه مشکلی نیست میشه بدون پاک کردن FIFA 11 بازی کنید.

2-اگه با دسستون مشکل داره:
ابتدا این فایل رو دانلود کنید (4-5 کیلو بایته) :
http://www.mediafire.com/file/yfyhuh6yzvwxu22/buttonDataSetup.rar
بعد زیپش رو باز کنید بریزید اینجا "Documents / FIFA 12"
حالا این مشکل هم رفع میشه

ولی در کل توصیه میشه بعدا یه بار دیگه نسخه اصلاحی رو دانلود کنید( پس اگه تا الان شروع نکردید بذارید فردا دانلود کنید بهتره!)

منبع : از من کی موثق تر؟ :d
اینجا :
HTML:
http://www.pcgames.de/FIFA-12-PC-236492/News/FIFA-12-PC-Demo-womoeglich-mit-schwerwiegenden-Problemen-Umfrage-844440/

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
الان مشکل اصلی فریم ریت ـــه ! با اینکه من سیستم قوی ای دارم ولی بازی روون احرا نمیشه .
تو چند تا فروم هم خوندم که با این سیستم دفاع جدید بردن تیم هایی مثل بارسلونا روی درجه Legendary غیر ممکن شده ! اورال مسی 95 ــه ! ژاوی و اینیستا 92 !! داوید ویا 91 !
من که از ذوقم سریع دانلود کردم ولی اینقدر دمو ضد حال بود که اصلا از خرید نسخه ی اورجینال پشیمون شدم . همون کرک شدش رو دانلود می کنم .. :/

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اون ویدئو که مال PES بود . ...
من بازی رو دانلود کردم نصب هم کردم ولی وقتی اجرا می کنم فقط FIFA12 رو نشون میده و از بازی میاد بیرون .. :( مشکل چیه ؟

اشکال بخاطر دسته بود . اگر دسته وصل هم باشه نمیشه بازی رو اجرا کرد.... من که یه نیمه با منچستر سیتی بازی کردم اصلا خوشم نیومد . بازی کند شده اصلا !!
_ من نمی دونم دمو چقدر باید محتوی اصلی بازی رو داشته باشه ولی این دمو که واقعا به درد نمی خوره . خیلی باگ داره و بیشتر هم مربوط به ایمپکت انجین هست . اصلا بعضی مواقع بازیکن ها به هم دیگه گیر می کنن :| . میگم نکنه امسال هم نسخه PC رو سمبل کرده باشن ؟ دموی X360 , PS3 چطور بوده ؟
این دمو همونیه که تو GC بازی میشد. فکر کنم دوروبر 50-60% بودش.

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
http://www.fifa-infinity.com/fifa-12-2/fifa-12-official-demo/

There is a fix to play the game with generic controllers: Go to Start-> Run-> (or maybe press the Windows button + R) -> type Regedit -> HKEY_CURRENT_USER ->System->CurrentControlSet->Control->MediaProperties->PrivateProperties->Joystick->OEM-> and there in some of the three folders you should find a file called OEMName->Right Click on it -> Modify.. ->Rename USB Gamepad to ” Logitech Cordless RumblePad 2 ” . After download this Xbox 360 controller files and paste them in your main FIFA 12 Demo folder (Download Here).

• Like
Reactions: green07

green07

کاربر سایت
Sep 17, 2007
129
دوستان من هم دمو رو بازی کردم و باید بگم بغیر از مشکل گیم پد هیچ مشکلی نداشتم .. مشکل گیم پد هم با اون دستور Regedit که دوستمون اون بالا گذاشت مشکلش حل شد..

برای من که اصلا باگ نداشت و به راحتی با بالاترین تنظیمات اجرا شد ..

بازی واقعا عالی شده .. بیشتر از اونی که فکرشو میکردم..

_ گیم پلی بهتر شده و حتی حرکت پابه توپ بازیکنا با FIFA11 فرق داره و راحت تره ..
_ گرافیک بهتر شده ..
_ شروع بازی تغیر کرده ..
_ انیمیشن های زیادی به بازی اضافه شده ..

_ سیستم دفاعی جدید هم واقعا خوبه ..البته یه کم طول میکشه تا بهش عادت کنی .. ولی همین که دکمه پرس مداوم رو برداشتن باعث میشه که تا آخر محو بازی بشی ..

_ شوت ها اصلاح شده و خیلی طبیعی تر شده .. یعنی فیزیک توپ موقع شوت زدن واقعا عالیه ..

_ یه امکان جالبی که برا بازی دیدم این بود که میتونی تنظیم کنی که خطای Hand هم داشته باشه و حتی میتونی تنظیم کنی که در محوطه جریمه داور خطای Hand رو پنالتی اعلام کنه یا نه ..

_ شادی بعد از گل هم کنترلش حرفه ای تر شده ..

_ یه مورد دیگه اینکه بعد از بازی میتونی صحنه های مهم بازی رو به صورت مجزا هم انتخاب کنی و ببینی ..

_ تنها عیبی که من میتونم بگم اینه که یه کم بازی سرعتش پایینه یعنی کُنده.. که البته بعد از چنتا بازی برات عادی میشه .. ولی امیدوارم توی نسخه نهایی بشه سرعت بازی رو هم تغییر داد..
_ سیستم پنالتی هم تغیر کرده .. من که نفهمیدم با دروازبان چطور شیرجه باید برم ..

_ یه نکته دیگه هم اینکه فابرگاس هنوز توی تیمه آرسناله ..

* و در کل اینکه بعد از اینکه چند روز دموی PES2012 رو بازی کردم ، الان که FIFA12 بازی کردم احساس شخصیت بهم دست داد و اینکه PES2012 یه شوخی بچگانه بیشتر نیست *

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر