FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
قطعا نیست. فعلا تیمی مثل ژاپن هم در پرده ای از ابهام به سر می بره. ایران که هیچی/
از کی شنیدی اینو؟:D
راستی بالاخره معلوم شد گزارش عربی داره یا نه ؟
گزارش عربی میخوای چکار؟:D(البته این نطر شماست:) )
من خودمم شده 8 تا خوردم ولی تا آخر بازی میمنونم تو بازی
آفرین به این غیرت و صبر و حوصله، ای کاش همه مثل شما بودن ... :D
در هر حال با این کاراشون آنلاینو لوس کردند:)

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
از کی شنیدی اینو؟:D

گزارش عربی میخوای چکار؟:D(البته این نطر شماست:) )

آفرین به این غیرت و صبر و حوصله، ای کاش همه مثل شما بودن ... :D
در هر حال با این کاراشون آنلاینو لوس کردند:)

کدوم صبر.. 4 تا کیبورد عوض کردم 5 6 تا هم موس خورد کردم :d

.. اگه گیم رنجر اکانت دارید بیاید بزنیم. قبل از wcg

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

.. اگه گیم رنجر اکانت دارید بیاید بزنیم. قبل از wcg

من گيم رنجر دارم، اكانتم هم اغلب به اسم خودمه، كي ها بازي مي كني، فقط من يه چند ماهي هست كه بازي نكردم، فكر كنم يه 8 تايي بخورم :d

amirmasoudthr

کاربر سایت
Jan 11, 2011
22
حاجی بلد نیستی خوش حالی کنی باید بازیکن رو بچرخونی و خوش حالی کنی برای پیدا کردن خوش حالی ها منظورم اینه که چطوری خوش حالی مختلف انجام بدید باید بری تو منو داره اونجا دکمه هاش نوشته بعد میفهمی چه هیولایی بود فیفا 11

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
من ارجینال ندارم تا حالا با خارجی ها نزدم ببینم چطوری هستن..

تو گیم رنجر هم با هر کسی بازی نمی کنیم . با آشنا هم میزنیم. اصلا بیرون زدن تو کارشون نیست:d

من خودمم شده 8 تا خوردم ولی تا آخر بازی میمنونم تو بازی

نه تو گیم رنجر که رنکینگ نداره مهم نیست. تو بازی head to head آنلاین اما بعضی ها نمی خوان win streak شون خراب شه. ازین کارا می کنن. بعضی ها که تقریبا یعنی همه. یکی بود منو برد. بازی بعدی لولش کردم. بازی آخر نیمه اول 4 تا بهش زدم، دسته رو ول کرد همون نیمه اول رفت! نمی دونم چی بگم!

---------------

من 30 تا هم بخورم وای میستم. خیلی وقت ها هم برمی گردم. یه بار دقیقه 70 گل پنجم رو خوردم شد 5-2! گزارشگره گفت game over andy? absolutely, there is no way back بعد بازی رو دقیقه 90 5-5 کردم. وقت اضافه گل ششم رو زدم یارو مودمشو کشید بیرون!! انقده من ازین داستانا داشتم که نگو.

---------- نوشته در 06:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:55 PM ارسال شده بود ----------

حاجی بلد نیستی خوش حالی کنی باید بازیکن رو بچرخونی و خوش حالی کنی برای پیدا کردن خوش حالی ها منظورم اینه که چطوری خوش حالی مختلف انجام بدید باید بری تو منو داره اونجا دکمه هاش نوشته بعد میفهمی چه هیولایی بود فیفا 11

گل می گی! دمت گرم.

آخرین ویرایش:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
ژاپن که نیست. ایران هم تحریمه. واضحات رو از کسی نمی پرسن.
نه منظورم یه چیز دیگه بود، اما مهم نیست بیخیال:D
عجب !:D پس چرا نمیگی اینو؟:D:D
باید بری تو منو داره اونجا دکمه هاش نوشته ...
اسمش Celebrations بود فکر کنم :D (محض یادآوری اگه اون لحظه یادتون نیومده بوده ...;) )

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
قطعا نیست. فعلا تیمی مثل ژاپن هم در پرده ای از ابهام به سر می بره. ایران که هیچی/

چرا نیست ؟
----------------------------------
راستی بالاخره معلوم شد گزارش عربی داره یا نه ؟

به همون دلیلی که لیگ آلمان توی PES نیست. لیسانس تیم ملی و باشگاه های ژاپنی رو به طور کامل و اختصاصی کونامی خریده.

گزارش عربی رسمی هم داره گزارشگرهایش هم مصری هستند مال شبکه الجزیره. برای همین هم تیم مصر هم به بازی اضافه شده.

این زبان هار رو داره:

انگلیسی - فرانسوی - آلمانی - ایتالیایی - اسپانیایی (اسپانیا) - اسپانیایی (مکزیک) - پرتغالی (پرتغال) - پرتغالی (برزیل) - هلندی - سوئدی - لهستانی - مجارستانی - چکی - روسی - عربی

در یک کار عجیب لیگ های ترکیه و جمهوری چک هم به دلیل اختلاف مالی حذف شده ! ولی گالاتاسرای به Rest of World اضافه شده.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان یک سوال چرا فیفا دیگه جام قهرمانان اروپا رو نداره؟ نه داخل خودش هست نه دیگه یک نسخه جداگانه میده؟
یعنی امتیاز این هم دسته کونامی هست؟

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
دوستان یک سوال چرا فیفا دیگه جام قهرمانان اروپا رو نداره؟ نه داخل خودش هست نه دیگه یک نسخه جداگانه میده؟
یعنی امتیاز این هم دسته کونامی هست؟

شما این پست و چند پست پایینشو بخوانید :

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41074&p=1571879&viewfull=1#post1571879

کیبرد رو منم خراب کردم. ولی موس چه ربطی به بازی فیفا داره ؟

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
شما این پست و چند پست پایینشو بخوانید :

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41074&p=1571879&viewfull=1#post1571879

کیبرد رو منم خراب کردم. ولی موس چه ربطی به بازی فیفا داره ؟

وقتی محکم بزنی روی میز . موس بره 1 متر هوا.. فکر کنم سالم برسه پایین=)):d

شوحی کردم هنوز کیبورد خراب نکردم.......

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
اقا لايسنسش از ٢٠٠٩ تا ٢٠١٣ دست كوناميه.
از کجا میدونی دوست عزیز؟:D به ما هم بگی Source شو ممنونت میشیم :)
شوخی کردم هنوز کیبورد خراب نکردم......
شما چرا با کیبورد بازی میکنین؟:) منظورم اینه که درسته نسخه PC هست، اما با دسته Joistick خیلی حال میده، مخصوصا آنالوگ دار ...
حتما دارم اشتباه میکنم، چون بعیده هیچ کدومتون از دسته جویستیک استقاده نکرده باشین ... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر