FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
14عکس جدید از بازی
با حضور Tim Cahill, Gerard Pique, Xabi Alonso, Jack Wilshere, Nani and Keisuke Honda.

http://translate.google.com/translate?u=http://www.fifavoetbal.net/nie uws%2F1169-FIFA-12-Veertien-screenshots-van-coverstars-.html&hl=en&langpair=auto|en&tbb=1&ie=ISO-8859-1
متن پنهان:

آخرین ویرایش به وسیله Benz11؛ امروز در 03:41 PM

خلاصه برات بگم. دیگه لینک نذار!

البته، عکس ها عالی ان!

F3AR

کاربر سایت
Jul 30, 2011
12
این شادی بعد از گل که دست خودمونه واقعا ایده بیخودی بود توی فیفا 11...اصلا اگه نخواهیم شادی بازیکن رو انجام بدیم باید چکار کنیم..حتما باید بشینیم تا بازیکن بره تو تور دروازه؟؟؟؟

واقعا بعد گل زدن خیلی مسخره میشه ، صاف میرن میخورن به تور دروازه ، اصلا در شان فیفا 11 نبود این قسمتش...

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
بعدی اینکه بیان و یه همتی به خرج بدن و چهره هارو بهتر بسازن...من طرفدار اینتر میلان هستم وقتی قیافه دیگو میلیتو رو توی فیفا 11 میبینم از انتخاب تیم اینتر پشیمون میشم...این قضیه در مورد بازیکنان دیگه ای مثل هیگوایین و خیلی بازیکنای دیگه هم صدق میکنه...

منم طرفدار اینترمیلانم. بله چهره ی لوسیو و میلیتو خیلی بد کار شده، ولی بقیه ی چهره ها از ورژن قبلی خیلی بهتر شدن. مایکون که انگار خودشه و (مرحوم) اتوئو و باقی بازیکن ها هم عالی کار شدن.

این شادی بعد از گل که دست خودمونه واقعا ایده بیخودی بود توی فیفا 11...اصلا اگه نخواهیم شادی بازیکن رو انجام بدیم باید چکار کنیم..حتما باید بشینیم تا بازیکن بره تو تور دروازه؟؟؟؟

عجب حرفی زدی! همه ی مزه ش به همونه. آقارو! معلومه اصلا نتونستی ازش استفاده کنی! فوق العادست! خوشت هم نیومد مجبور نیستی بری تو گل. یه نگاه به help ّبازی بندازی جوابتو می گیری. شادی نمی خوای؟ L1+R1! به همین سادگی!

گارد ایستاد پشت توپ خیلی از بازیکنا خیلی مسخرس...مثلا کریس رونالدو دیگه انقدر پاهاشو باز نمیکنه...این نحوه ایستادن پشت توپ در هنگام ضربات کرنر هم چندان جالب نیست...

واقعا به نظرت زیاد باز نمی کنه؟
Real+Valladolid+v+Real+Madrid+La+Liga+mf1S0tHtUybl.jpg

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
از دوستان کسی میتونه به من تضمین بده که نسخه PC این بازی یعنی فیفا 12 با نسخه کنسولیش فرقی نداشته باشه....
راستش چندتا تریلر از گیم پلی ازش تو یوتوب دیدم کفم برید اما بروبکس داشتن با اکس باکس بازی میکردن ترسیدم که شاید نسخه کنسولش بهتر باشه؟؟؟

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

عجب حرفی زدی! همه ی مزه ش به همونه. آقارو! معلومه اصلا نتونستی ازش استفاده کنی! فوق العادست! خوشت هم نیومد مجبور نیستی بری تو گل. یه نگاه به help ّبازی بندازی جوابتو می گیری. شادی نمی خوای؟ L1+R1! به همین سادگی!
دوست عزیز اخه خیلی ضایس که همش وقتی گل بزنی چند نفر بیافتن دنبالت...بعدش جالب اینجاست که مثلا شما هنگام شادی بازیکن رو هدایت کنی به مرکز زمین بعد یکدفه میبینی یک انیمیشن میاد که بازیکن کنار دروازس و داره یه جور دیگه شادی میکنه که اصلا جالب نیست...در کل مطمئنم دوستان دیگه هم از این قضیه خوششون نمیاد کما اینکه من تو تریلر های فیفا 12 دیدم که شادی پس از گل توسط خودمون رو برداشتن...به نظرم خیلی خوب شد...

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE

دوست عزیز اخه خیلی ضایس که همش وقتی گل بزنی چند نفر بیافتن دنبالت...بعدش جالب اینجاست که مثلا شما هنگام شادی بازیکن رو هدایت کنی به مرکز زمین بعد یکدفه میبینی یک انیمیشن میاد که بازیکن کنار دروازس و داره یه جور دیگه شادی میکنه که اصلا جالب نیست...در کل مطمئنم دوستان دیگه هم از این قضیه خوششون نمیاد کما اینکه من تو تریلر های فیفا 12 دیدم که شادی پس از گل توسط خودمون رو برداشتن...به نظرم خیلی خوب شد...

دادا شادی هاش رو وقتی داره میدوه شک راست رو تکون بدی یا بقیه یا چند تا دکمه رو ترکیب کنی خیلی باحاله
hahano-smiley.gif

green07

کاربر سایت
Sep 17, 2007
129
از دوستان کسی میتونه به من تضمین بده که نسخه PC این بازی یعنی فیفا 12 با نسخه کنسولیش فرقی نداشته باشه....

آره داداش .. خیالت راحت .. هزار بار این دیود راتر بدبخت گفته .. توضیح کاملش رو هم میتونی توی سایت خوده فیفا پیدا کنی ..
حتی من توی یکی از مصاحبه های دیوید راتر خوندم که گفته بود ممکنه موتور Impact engin توی PC بهتر هم باشه به دلیل پردازنده بهتر ..

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
راستش چندتا تریلر از گیم پلی ازش تو یوتوب دیدم کفم برید اما بروبکس داشتن با اکس باکس بازی میکردن ترسیدم که شاید نسخه کنسولش بهتر باشه؟؟؟

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

شما نتونستی لذت ببری ازش. کافیه یاد بگیری فرمول هاشو، اون وقت عطشت برای گل زدن بیشتر می شه از قبل، چون همش دنبال اجرای این شادی ها هستی.

بعدشم فکر نمی کنم حذف کنن. تو فیفا 10 که بود. تو فیفا 11 خیلی بهتر و منطقی تر شد. دلیلی برای حذفش نیست وقتی همه ازش لذت می برن. من اولین باره تو یه فروم این حرف رو می شنوم.

---------- نوشته در 11:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 AM ارسال شده بود ----------

عمرا نمیشه گل نخورد..
باید زیاد بزنی بهش که دیگه حال شادی نداشته باشه=))

من اصولا خیلی کم گل می خورم. ولی موافقم که باید زیاد بزنی. آخه یه چیز دیگه هم هست. من به این نتیجه رسیدم نباید زیاد بزنی. مثلا اگه نیمه اول بازی هم 4 تا جلو بیفتی، طرف دیگه دسته رو ول می کنه می ره! به خدا کلافه می شی بس که ****زاده هستن اینا! می رن و تو باید همینطور با خودت بازی کنی. آخرش هم برد رو به تو نمی ده. حوصلت سر می ره مجبوری از بازی بیای بیرون. اونوقته که حریفت 3-0 برنده میشه! یعنی من از 10 تا بازی آنلاین 9 تاش اینطوری میشه برام. بعد پیش خودم گفتم *** پدر رنکینگ. می رم بازی آنلاین بدون رنکینگ می کنم. بازی اول گل اول رو زدم، طرف از بازی رفت بیرون! اصلا هیچکس تحمل باخت رو نداره. حتی تحمل نداره عقب بیفته.

---------- نوشته در 11:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:57 AM ارسال شده بود ----------

اامیدوارم تیم ملی ایران هم توش باشه
9k=

قطعا نیست. فعلا تیمی مثل ژاپن هم در پرده ای از ابهام به سر می بره. ایران که هیچی/

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
قطعا نیست. فعلا تیمی مثل ژاپن هم در پرده ای از ابهام به سر می بره. ایران که هیچی/
چرا نیست ؟
----------------------------------
راستی بالاخره معلوم شد گزارش عربی داره یا نه ؟

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343

---------- نوشته در 11:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 AM ارسال شده بود ----------

من اصولا خیلی کم گل می خورم. ولی موافقم که باید زیاد بزنی. آخه یه چیز دیگه هم هست. من به این نتیجه رسیدم نباید زیاد بزنی. مثلا اگه نیمه اول بازی هم 4 تا جلو بیفتی، طرف دیگه دسته رو ول می کنه می ره! به خدا کلافه می شی بس که ****زاده هستن اینا! می رن و تو باید همینطور با خودت بازی کنی. آخرش هم برد رو به تو نمی ده. حوصلت سر می ره مجبوری از بازی بیای بیرون. اونوقته که حریفت 3-0 برنده میشه! یعنی من از 10 تا بازی آنلاین 9 تاش اینطوری میشه برام. بعد پیش خودم گفتم *** پدر رنکینگ. می رم بازی آنلاین بدون رنکینگ می کنم. بازی اول گل اول رو زدم، طرف از بازی رفت بیرون! اصلا هیچکس تحمل باخت رو نداره. حتی تحمل نداره عقب بیفته.

---------- نوشته در 11:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:57 AM ارسال شده بود ----------

/

من ارجینال ندارم تا حالا با خارجی ها نزدم ببینم چطوری هستن..

تو گیم رنجر هم با هر کسی بازی نمی کنیم . با آشنا هم میزنیم. اصلا بیرون زدن تو کارشون نیست:d

من خودمم شده 8 تا خوردم ولی تا آخر بازی میمنونم تو بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر