FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
امسال هر سه پلتفورم گیم پلی یکسانی خواهند داشت و ذکر شده گرافیک نسخه PC مقداری بهتر از نسخه های کنسولی هست .

خبر بعد اینکه EA Sports بخش LAN رو از فیفا 12 نسخه PC حذف کرده ! پس دیگه نمیشه با نسخه کرک شده مثل نسخه های قبل به کمک Gameranger بازی کرد . مگر اینکه راه دیگری پیدا کنند !

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
امسال هر سه پلتفورم گیم پلی یکسانی خواهند داشت و ذکر شده گرافیک نسخه PC مقداری بهتر از نسخه های کنسولی هست .

خبر بعد اینکه EA Sports بخش LAN رو از فیفا 12 نسخه PC حذف کرده ! پس دیگه نمیشه با نسخه کرک شده مثل نسخه های قبل به کمک Gameranger بازی کرد . مگر اینکه راه دیگری پیدا کنند !

راه دیگر راهیه که من انتخاب کردم ! من میخوام هم واسه پلی استیشن 3 هم واسه پی سی ، اریجینال بگیرم

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
راه دیگر راهیه که من انتخاب کردم ! من میخوام هم واسه پلی استیشن 3 هم واسه پی سی ، اریجینال بگیرم

توصیه میکنم واسه PC ارجینال نگیرید.من FIFA 11 رو واسه PC ارجینال گرفتم ولی به هیچ وجه نمیشه آنلاین بازی کرد.خیلی خیلی لگ داره.مشکل از نت نیست چون با همین نت تو Live یا PSN راحت بازی میکنم.مشکل مثل اینکه از تعداد و محل سرور های PC هست که با نت ایران حداقل جور در نمیاد.
بهتره رو همون PS3 بازی کنیم.

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
توصیه میکنم واسه PC ارجینال نگیرید.من FIFA 11 رو واسه PC ارجینال گرفتم ولی به هیچ وجه نمیشه آنلاین بازی کرد.خیلی خیلی لگ داره.مشکل از نت نیست چون با همین نت تو Live یا PSN راحت بازی میکنم.مشکل مثل اینکه از تعداد و محل سرور های PC هست که با نت ایران حداقل جور در نمیاد.

عجبزج !!!!!! حرفتون مخ منو به چالش کشید اینطور که نمیشه که b-)b-)

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
من فکر میکنم بازم یه فرق های کوچکی باشه بین نسخه کنسولی و pc درسته که گفتن impact engine و غیره در هر دونسخه هست ولی احتمالا یه تفاوت هایی دارن البته بعد از چند ماه که از عرضه بازی بگذره همه متوجه میشن همونطوری که من اینجا اومدم گفتم هردو نسخه رو تست کردم باهم فرق دارن مثلا تو نوع چرخش توپ موقع پاس دادن و شوت زدن ولی یه عده نزدیک بود به ما فحش بدن
ولی خوب اگه یکسان باشه واسه مولتی بازی کردن بهتر میشه و بهترین نسخه رو pc بازها هم میتونن داشته باشن.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا

راستش دوست من، اینطور نیست. توی Pro باهات موافقم. ولی باز انقدر حال می ده که من بازی می کنم. توی be a pro اصولا لگ که اصلا ندارم، اما یک ثانیه delay یا تاخیر دارم. اما با وجود این و اینکه بازیکنم از مال بقیه خیلی ضعیف تره، توی 18 بازی 13 گل زدم! خودم هم موندم چطوری! :d

اما head to head match یه وقت هایی گیر داره. اون بالا سمت چپ نشون می ده که سرعت کانکشن الان چطوریه با حریفت و اگه حتی دو تا روشن باشه، یعنی نارنجی باشه هم می شه بدون هیچ مشکلی بازی کرد. خیلی سرورهاشون خوبه الحق والانصاف. وقتی هم که قرمزه، یعنی یک چراغ روشنه، باز من با تیم عوض کردن می فهمم این دست لگ دارم یا نه، یعنی اگه تند تیم عوض کرد، یعنی خوبه، اگه نه زدم چپ مثلا، با تاخیر تیم عوض کرد، یعنی لگ دارم و ازون بازی میام بیرون.

به نظرم اگه کسی می تونه آنلاین بخره و اهل بازی کردنه، حتما بخره. لگ و تاخیر خیلی خیلی از gameranger کمتره و حالش صد برابر بیشتر.

FIFA 12 که اومد، بالافاصله بعد کنکورم، یعنی بهمن ماه، اون رو خواهم خرید b-)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب اولین باکس شات فیفا اومده که مال روسیه هستش. اینم لینکش
اینا هم دو تا خبر جدید که البته کاملا مطمئن نیستم که درست باشن. (در مورد لیسانس)
- تیمهای شیلی , ساحل عاج و کلمبیا تیم های جدیدی هستن که امسال اضافه شده اند.
- بازیکنان در منو های بازی به غیر از مدل 3 بعدی عکس واقعی هم خواهند داشت.

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
با سلام.
اینم چند تا عکس و یک تریلر جدید که مربوط به هم هستند.البته عکساش کیفیت خوبی ندارن ولی بازم از هیچی بهترن.
البته لینکشو میزارم چون نتونستم توی سایتی که آپلود میکنم،آپلودشون کنم نمیدونم واسه چی.بگزریم بازم ببخشید.
این لینک تریلر:
http://gamersyde.com/stream_fifa_12_trailer_accolades-22470_en.html
اینم عکساش:
http://gamersyde.com/gallery_16507_en.html
خوش باشین و امیدوار.نداشتن امیدواری بدترین گناه هست.

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
FIFA 12 will be the first in the series to be released in Arabic, with Essam El Shawaly and

Abdullah Mubarak Al-Harby providing the commentary.

http://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_12#Commentators

با توجه به اینکه امسال گزارش عربی با صدای دو گزارشگر مصری شبکه الجزیره اضافه شده و در نسخه خاورمیانه عرضه می شود.

احتمالاً چند تیم عربی در Rest of World اضافه می شود.

(یه جایی خوندم 4 تیم عربستانی 2 تیم اماراتی و 2 تیم قطری ولی یادم نمی آید کجا بود!)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر