FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من که فکر نمیکنم امسال تغییر زیادی تو بازی ببینیم.مثله فیفا 09 که خیلی خوب بود ولی تو 2010 گند زدن بش.شاید فقط یه چندتا باگ رو برطرف کنن و یه چیزای کوچیک اضافه کنن:dخداییش هر چی فیفا 11 بازی میکنم سیر نمیشم:d

همیشه گفتن به ترکیب برنده نباید دست زد،فیفا دیگه طراحی یک گیم پلی عالی دستش اومده فکر نکنم تو این نسخه به غیر از رفع عیوب و باگ ها و بیشرفت گرافیک کار خاصی انجام بده.
فیفا 11 واقعا لذت بخش بود و هنوز هم همون تازگی روز اول رو داره.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
همیشه گفتن به ترکیب برنده نباید دست زد،فیفا دیگه طراحی یک گیم پلی عالی دستش اومده فکر نکنم تو این نسخه به غیر از رفع عیوب و باگ ها و بیشرفت گرافیک کار خاصی انجام بده.
فیفا 11 واقعا لذت بخش بود و هنوز هم همون تازگی روز اول رو داره.

با سیاستی که من تو این چند سال دیدن از EA ، از فیفا ۱۲ فقط توقع دارم پست رفت نکنه :d خداوکیلی فیفا ۱۰ نسبت به فیفا ۰۹ پسرف داشت !
فکر کنم سیاست EA از این پس به این شکل باشه که هر زمان که نسخه کنسول ارتقاع خاصی پیدا کرد ، دو یا شایدم سه نسخه بعد PC هم یه تکونی میدن البته خیلی از امکانات کنسول رو توش قرار نمیدن !!! :|

ولی بچه ها من دو تا آرزوی فوتبالی دارم :d خیلی وقت بود دلم میخواست اینجا مطرح کنم

۱ـ دوست دارم داور باشم.
۲ـ دوست دارم ۱۰ به ۱۰ در نقش یه هافبک بازی کنم.

به نظرتون کی برآورده میشه ؟ :d

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
والا من که هم X360 دارم هم PC تفاوت چندانی در فیفا ۱۱ ایندو ندیدم.
فقط امیدوارم این بازی یعنی فیفا ۱۲ توجه بیشتری به PC داشته باشه و قدرت این دستگاه به بهترین شکل استفاده کنه.

خواب دیدم خیر باشه :d

مطمعنی 360 داری؟؟؟؟ :D
فیفا 11 رو کنسول گیم پلیش خیلی فرق داشت!!!!!!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
والا من که هم X360 دارم هم PC تفاوت چندانی در فیفا ۱۱ ایندو ندیدم.
فقط امیدوارم این بازی یعنی فیفا ۱۲ توجه بیشتری به PC داشته باشه و قدرت این دستگاه به بهترین شکل استفاده کنه.
نسخه-ی PC بازی FIFA 11 دقیقا نسخه-ی کنسولی FIFA10 بود .
تفاوت دو نسخه خیلی زیاده ولی باز خوبه EA نسخه-ی FIFA 10 کنسولی رو پورت کرد و مثل سالهای گذشته اون بازیه مسخره رو عرضه نکرد .
احتمالا FIFA 12 روی PC همون نسخه-ی 11 کنسول هستش ( شاید هم همون نسخه-ی 10 ! )

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
یک خبر خوب برای pc gamer های عزیز و اون اینکه امسال طبق گفته های سازنده سری جدید فیفا یعنی اقای " دیوید روتر " ورژن pc شبیه ساز fifa 12 با نسخه های کنسولی یکسان خواهد بود

به عبارت دیگر امسال هر سه پلتفورم یکسان هستند !

David Rutter: Yes, as a line producer I am finally able to supervise the work on all three versions of the FIF-y and I can assure you that we work hard and do what we can to this year edition of the PC was exactly the same as the Xbox 360 and PlayStation 3
منبع

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
یک خبر خوب برای pc gamer های عزیز و اون اینکه امسال طبق گفته های سازنده سری جدید فیفا یعنی اقای " دیوید روتر " ورژن pc شبیه ساز fifa 12 با نسخه های کنسولی یکسان خواهد بود

به عبارت دیگر امسال هر سه پلتفورم یکسان هستند !

David Rutter: Yes, as a line producer I am finally able to supervise the work on all three versions of the FIF-y and I can assure you that we work hard and do what we can to this year edition of the PC was exactly the same as the Xbox 360 and PlayStation 3
منبع

خدا عمرتو زیاد کنه.:praying:
عجب خبری دادی.فقط خدا کنه یه فکری واسه این تنظیمات کنترل کیبورد روی PC هم کنن.:praying::praying::praying:
زنده باشی حال کردم با این خبرت.دمت جیز.>:d<>:d<>:d<>:d<:d:d:hug:
هی.....:bash::bash:\m/:excited::guitar::guitar::guitar::happy::thumbsup:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مطمعنی 360 داری؟؟؟؟ :D
فیفا 11 رو کنسول گیم پلیش خیلی فرق داشت!!!!!!

آره عزیز این یکی رو کاملا مطمئنم. :d
گفتم که تفاوت چندانی ندیدم ،‌ تفاوت که وجود داره فکر کنم برای من مشخصترینش گل زدن از روی سانتر هست که رو کنسول خیلی بهتر هست و رو PC خیلی سخت تر و خیلی غیر واقعی تر.
البته این نظر شخصیه منه.

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
با سیاستی که من تو این چند سال دیدن از EA ، از فیفا ۱۲ فقط توقع دارم پست رفت نکنه :d خداوکیلی فیفا ۱۰ نسبت به فیفا ۰۹ پسرف داشت !
فکر کنم سیاست EA از این پس به این شکل باشه که هر زمان که نسخه کنسول ارتقاع خاصی پیدا کرد ، دو یا شایدم سه نسخه بعد PC هم یه تکونی میدن البته خیلی از امکانات کنسول رو توش قرار نمیدن !!! :|

ولی بچه ها من دو تا آرزوی فوتبالی دارم :d خیلی وقت بود دلم میخواست اینجا مطرح کنم

۱ـ دوست دارم داور باشم.
۲ـ دوست دارم ۱۰ به ۱۰ در نقش یه هافبک بازی کنم.

به نظرتون کی برآورده میشه ؟ :d
داور رو خوب اومدی ... تو ذهنم بازی فوتبال تبدیل میشه به اکشن... کلی مانور میشه روش داد... مثلا اینکه بهت پیشنهاد رشوه بدنو... خیلی جالب میشه !!!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
داور رو خوب اومدی ... تو ذهنم بازی فوتبال تبدیل میشه به اکشن... کلی مانور میشه روش داد... مثلا اینکه بهت پیشنهاد رشوه بدنو... خیلی جالب میشه !!!

دیگه ادونچرش نکن دیگه =))
رشوه چیه ؟! :d مسخره بازی میشه اینجوری.

فقط خوده حالت قضاوت و سپس نمره دادنش اضافه شه خیلی با حال میشه. :x*

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
دیگه ادونچرش نکن دیگه =))
رشوه چیه ؟! :d مسخره بازی میشه اینجوری.

فقط خوده حالت قضاوت و سپس نمره دادنش اضافه شه خیلی با حال میشه. :x*
:)) منظورتو فهمیدم،شوخی بود... جو اخیر فیفا و فساد مالیش گرفته منو...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر