FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
نمیدونم اسم نسخه pc را میشه fifa 12 گذاشت ؟چون فکرکنم fifa 11 کنسول باشه.
البته میشه گفت نسخه fifa 10 به خاطر پورت موتورپایه مثل کنسول به روز رسانی نشده بوده اما امسال نمیشه این حرف را زد و ea sports وقت کافی داشته نسخه pc را به کنسول برسونه اما ممکن عمدی این کار صورت نگیره.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
والا من که هم X360 دارم هم PC تفاوت چندانی در فیفا ۱۱ ایندو ندیدم.
فقط امیدوارم این بازی یعنی فیفا ۱۲ توجه بیشتری به PC داشته باشه و قدرت این دستگاه به بهترین شکل استفاده کنه.

خواب دیدم خیر باشه :d

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
با سلام.
بچه ها من میخواستم یه سوالی بپرسم که میدونم جاش اینجا نیست ولی هیچ پست دیگه رو پیدا نکردم و بهترین جارو اینجا تشخیص دادم.بازم از همه معذرت میخوام.حالا سوالم:
سوالم اینه که سایتی یا مغازه ای چیزی سراغ دارین که بشه بازی فیفا 12 رو(هنگام اومدنش) به صورت اورجینال خرید (در ضمن بگم که دنبال CD KEY نیستم بازیرو با پک کاملش میخوام).اگه راهی میدونین دریغ نکنین بگین.مطمئن هم باشه(منظورم اینه سرم کلاه نره) (سایت خارجی هم بود عیبی نداره.)
راستی اهل گرگانم.اگر هم اینجا نمیتونید جواب بدید اینم ایمیلمpap71_45@yahoo.com بی زحمت با موضوع بازی اورجینال جوابتونو بفرستید.اگه جواب بدید یه دنیا ممنون میشم ازتون.:)
بازم ازتون معذرت میخوام اگه سوالم رو در این پست پرسیدم.
به امید سلامتی همتون فعلا خداحافظتون.:)

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
با سلام.
بچه ها من میخواستم یه سوالی بپرسم که میدونم جاش اینجا نیست ولی هیچ پست دیگه رو پیدا نکردم و بهترین جارو اینجا تشخیص دادم.بازم از همه معذرت میخوام.حالا سوالم:
سوالم اینه که سایتی یا مغازه ای چیزی سراغ دارین که بشه بازی فیفا 12 رو(هنگام اومدنش) به صورت اورجینال خرید (در ضمن بگم که دنبال CD KEY نیستم بازیرو با پک کاملش میخوام).اگه راهی میدونین دریغ نکنین بگین.مطمئن هم باشه(منظورم اینه سرم کلاه نره) (سایت خارجی هم بود عیبی نداره.)
راستی اهل گرگانم.اگر هم اینجا نمیتونید جواب بدید اینم ایمیلمpap71_45@yahoo.com بی زحمت با موضوع بازی اورجینال جوابتونو بفرستید.اگه جواب بدید یه دنیا ممنون میشم ازتون.:)
بازم ازتون معذرت میخوام اگه سوالم رو در این پست پرسیدم.
به امید سلامتی همتون فعلا خداحافظتون.:)

کاملا کار درستی میکنی دوست عزیز.منم پارسال cd key مثلا اورج COD OPS رو از همین سایتها خریدم که بعد از 1 هفته steam بازی رو پاک کرد و دستمون هم به هیچ جا بند نبود.پیشنهاد من به شما اینه که یا اگر از خارج از کشور کسی رو دارین بگین براتون بیارن چون هزینه ش اینطوری با قیمت جهانیش یکی میشه (معمولا 60 $) و از فروشگاهای داخل کشور بخواید خرید کنید حدود 10 تومن هزینه ش براتون بیشتر میشه موفق باشی.;)

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
کاملا کار درستی میکنی دوست عزیز.منم پارسال cd key مثلا اورج COD OPS رو از همین سایتها خریدم که بعد از 1 هفته steam بازی رو پاک کرد و دستمون هم به هیچ جا بند نبود.پیشنهاد من به شما اینه که یا اگر از خارج از کشور کسی رو دارین بگین براتون بیارن چون هزینه ش اینطوری با قیمت جهانیش یکی میشه (معمولا 60 $) و از فروشگاهای داخل کشور بخواید خرید کنید حدود 10 تومن هزینه ش براتون بیشتر میشه موفق باشی.;)

لطفا میتونی بگی این فروشگاه های داخل کشور کجا هستند؟(سایتی ندارند؟)(البته اگه مطمئنی که فروشگاه های مطمئنی هستند) چون من اطلاعی از فروشگاه های داخل کشور ندارم.اگر هم اینجا نمیتونی بگی میتونی به ایمیلم بفرستی.توی پست قبلیم ایمیلم رو گفتم.
بازم ممنون از نظرت و پیشنهادی که دادی.:):x
بقیه بچه ها هم اگه چیزی میدونن دریغ نکنن بگن.:question:
ممنون از همه ی بچه ها و این سایت خوب.^:)^:)>-
تا درودی دیگر بدرود.:-h

آخرین ویرایش:

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
من که فکر نمیکنم امسال تغییر زیادی تو بازی ببینیم.مثله فیفا 09 که خیلی خوب بود ولی تو 2010 گند زدن بش.شاید فقط یه چندتا باگ رو برطرف کنن و یه چیزای کوچیک اضافه کنن:dخداییش هر چی فیفا 11 بازی میکنم سیر نمیشم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر