FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

HERO7293

کاربر سایت
Nov 14, 2010
97
نام
ABOLFAZL
پس شما ها حتما champions league رو حتما یادتون هست! فکر کنم ماله 2006_2007 بود! یا اینکه من فقط یه نسخشو بازی کردم! نمیدونم اونم جزو فیفا ها حساب میشه یا نه
ولی هرچی بود خیلی باحال بود!(اره دیگه اونم واسه EA بود):d
شوت های اون بازی رو هنوز من تو هیچ بازی ندیدم! اوووفففففف پسر روانی کننده بود!!!!!!
از اون بازی هایی بود که از هر نقطه از زمین احتمال گل زنی میرفت:d(البته من در باره ی نسخه ی PC حرف میزنم)

---------- نوشته در 01:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 PM ارسال شده بود ----------

UEFAChamp-EA20042005_XBOXBoxboxart_160w.jpg

uefacl07pcpftukeng_jpg_jpgcopyUK_boxart_160w.jpg

نه مثله اینکه نسخه های دیگری هم وجود داشت:d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
پس شما ها حتما champions league رو حتما یادتون هست! فکر کنم ماله 2006_2007 بود! یا اینکه من فقط یه نسخشو بازی کردم! نمیدونم اونم جزو فیفا ها حساب میشه یا نه
شوت های اون بازی رو هنوز من تو هیچ بازی ندیدم! اوووفففففف پسر روانی کننده بود!!!!!!
از اون بازی هایی بود که از هر نقطه از زمین احتمال گل زنی میرفت:d(البته من در باره ی نسخه ی PC حرف میزنم)

---------- نوشته در 01:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 PM ارسال شده بود ----------

UEFAChamp-EA20042005_XBOXBoxboxart_160w.jpg

uefacl07pcpftukeng_jpg_jpgcopyUK_boxart_160w.jpg

وای نگووووووووووووو.
خیلی بازی توپی بود.واقعا باهاش کیف کردم.یادمه همه ی دوستام بهم گفته بودن بخرمش.کلا ea بازی مناسبتی خوبی رو میزنه
من خودم کلا فیفا 2011 برام خاطره است چون کوچیک بودم و کلی بازی میکردم.

BaBa-T4Ghi

کاربر سایت
Apr 5, 2009
21
نام
ArMan
محمد تو چرا گیر دادی به اسم بازیکن،من کلا میگم خرید بازیکن در فیفا خیلی مشکله! مشکل که چه عرض کنم امکان پذیر نیست!
در مورد دو بازی تو یک روز،تو قسمت مربیگری این اتفاق می افته؟
چون من آلان رفتم دیدم،وقتی وارد قسمت کلندر(تقویم) میشی هیچ وقت دو تا بازی تو یک روز برگذار نمیشه!
بلکه اون تو یک هفته هست که دو تا بازی توش برگزار میشه! من این رو یقین دارم ومطمئنم شما دارین اشتباه میکنین!
مگر اینکه نسخه های ما با هم فرق داشته باشه که قطعا اینطور نیست :-"

هنوز کل تاپیک رو نخوندم تا ببینم کسی جوابتون رو داده یا نه
ولی برادر من شما که بحث از بودجه ی باشگاه میکنی ، بودجه پولیه که به حساب باشگاه میره! شما اون رو تا میتونی کم کنی هم هیچ مشکلی پیش نمیاد
شما پولی که هفتگی بازیکن میگیره رو باید افزایش بدی! اون مهمه تو خرید بازیکن
خیلی هم مشتاق بودی بازیکن به تیمت بیاد اون Weekly Ram رو تا حدی افزایش بده که Interesting باشگاه به 70 % برسه ! امکان نداره نیاد !

موفق باشید .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
هنوز کل تاپیک رو نخوندم تا ببینم کسی جوابتون رو داده یا نه
ولی برادر من شما که بحث از بودجه ی باشگاه میکنی ، بودجه پولیه که به حساب باشگاه میره! شما اون رو تا میتونی کم کنی هم هیچ مشکلی پیش نمیاد
شما پولی که هفتگی بازیکن میگیره رو باید افزایش بدی! اون مهمه تو خرید بازیکن
خیلی هم مشتاق بودی بازیکن به تیمت بیاد اون Weekly Ram رو تا حدی افزایش بده که Interesting باشگاه به 70 % برسه ! امکان نداره نیاد !

موفق باشید .

دقیقا، من هم اون درصد رو به بالاترین درصدی می رسوندم که دیگه افزایش دستمزد روش تاثیری نداشته باشه، بازیکن امکان نداشت نیاد. حتی وقتی دسته ی 3 انگلیس بودم، بازیکن لیگ برتری هم می تونستم بخرم (امتحان کردم خودم، ولی خوب نمی خریدم، چون همه پولم روی یه بازیکن هدر می شد). توی سویا هم که بودم رو هر کی دست گذاشتم نه نگفت! پول می شناسن این بازیکن ها! الان اتوئو رو ببین.

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67

وای نگووووووووووووو.
خیلی بازی توپی بود.واقعا باهاش کیف کردم.یادمه همه ی دوستام بهم گفته بودن بخرمش.کلا ea بازی مناسبتی خوبی رو میزنه
من خودم کلا فیفا 2011 برام خاطره است چون کوچیک بودم و کلی بازی میکردم.

کلاً EA Sports این 5 سری بازی رو داشته: (بازی هایی که توی [ ] هست فقط برای کنسول بوده و نسخه PC رسمی نداشته.)

FIFA International Soccer (94) - FIFA 95 - FIFA 96 - FIFA 97 - FIFA 98 Road to World Cup - FIFA 99 - FIFA 2000 - FIFA 2001 - FIFA 2002 - FIFA 2003 - FIFA 2004 - FIFA 2005 - FIFA 06 - FIFA 07 - FIFA 08 - FIFA 09 - FIFA 10 - FIFA 11 - FIFA 12

World Cup 98 - 2002 FIFA World Cup - [FIFA 06 Road to FIFA World Cup] - 2006 FIFA World Cup - [FIFA 10 Road to FIFA World Cup] - [2010 FIFA World Cup]

Euro 2000 - Euro 2004 - Euro 2008

UEFA Champions League 2004-2005 - UEFA Champions League 06-07

F.A. Premier League Stars 2000 - F.A. Premier League Stars 2001

FIFA Street (2005) - FIFA Street 2 (2006) - FIFA Street 3 (2008) - [FIFA Street 2012 (4)] 0

توی اینها FA Premier League Stars 2000 برای من از همه عجبیب تر بود تمام ورزشگاه های لیگ برتر انگلیس و حتی تمام داورهای انگلیس !!! رو داشت. اما مسخره این بود که با وجود اینکه ویژه انگلیس بود هر کاری می کردی نمی شد یه ضربه هد درست و حسابی زد. گرافیکش قابل قبول بود و لیسانس هاش هم کامل کامل ولی گیم پلیش افتضاح بود 10 روز بیشتر نتونستم بازی کنم انقدر بی نمک بود.

nc93600rqlp9r1cthug.gif

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
هنوز کل تاپیک رو نخوندم تا ببینم کسی جوابتون رو داده یا نه<br>
ولی برادر من شما که بحث از بودجه ی باشگاه میکنی ، بودجه پولیه که به حساب باشگاه میره! شما اون رو تا میتونی کم کنی هم هیچ مشکلی پیش نمیاد<br>
شما پولی که هفتگی بازیکن میگیره رو باید افزایش بدی! اون مهمه تو خرید بازیکن<br>
خیلی هم مشتاق بودی بازیکن به تیمت بیاد اون Weekly Ram رو تا حدی افزایش بده که Interesting باشگاه به 70 % برسه ! امکان نداره نیاد !<br>
موفق باشید .
<br>
<br>
مرسی از اهنماییت برادر.ولی باور کن WR قرار داد رو من حتی به 82% میرسوندم ولی باز هم نمی اومدند!!!<br>
البته این طور هم نبود اصلا بازیکن نتونسته باشم بخرم.چرا میخریدم! ولی معمولا بازیکن هایی که میخواستم رو نمیتونستم بخرم.<br>
اگر هم بازیکنی رو که میخواستم میخریدم،تمام بودجه باشگاه و دستمزد هفته ای رو باید بهش میدادم.اینطور دیگه بازیکن دیگه ای رو نمی تونستم بخرم.

کلاً EA Sports این 5 سری بازی رو داشته: (بازی هایی که توی [ ] هست فقط برای کنسول بوده و نسخه PC رسمی نداشته.)

FIFA International Soccer (94) - FIFA 95 - FIFA 96 - FIFA 97 - FIFA 98 Road to World Cup - FIFA 99 - FIFA 2000 - FIFA 2001 - FIFA 2002 - FIFA 2003 - FIFA 2004 - FIFA 2005 - FIFA 06 - FIFA 07 - FIFA 08 - FIFA 09 - FIFA 10 - FIFA 11 - FIFA 12

World Cup 98
- 2002 FIFA World Cup - [FIFA 06 Road to FIFA World Cup] - 2006 FIFA World Cup - [FIFA 10 Road to FIFA World Cup] - [2010 FIFA World Cup]

Euro 2000 - Euro 2004 - Euro 2008

UEFA Champions League 2004-2005 - UEFA Champions League 06-07

F.A. Premier League Stars 2000 - F.A. Premier League Stars 2001

FIFA Street (2005) - FIFA Street 2 (2006) - FIFA Street 3 (2008) - [FIFA Street 2012 (4)] 0

توی اینها FA Premier League Stars 2000 برای من از همه عجبیب تر بود تمام ورزشگاه های لیگ برتر انگلیس و حتی تمام داورهای انگلیس !!! رو داشت. اما مسخره این بود که با وجود اینکه ویژه انگلیس بود هر کاری می کردی نمی شد یه ضربه هد درست و حسابی زد. گرافیکش قابل قبول بود و لیسانس هاش هم کامل کامل ولی گیم پلیش افتضاح بود 10 روز بیشتر نتونستم بازی کنم انقدر بی نمک بود.

nc93600rqlp9r1cthug.gif

مرسی از لیستت حسین جان ولی world cup98 برای pc هم اومد،من یادمه ایران هم توش داشت.
این FA Premier League Stars برای من خیلی جالب بود آلان که شما گفتی من تازه فهمیدم ماله EA بود.
فقط یک سوال چرا نسخه جام باشگاه های اروپا دیگه نمیاد؟
یک چیز عجیب هم هست اینه که موندم چرا فیفا جام باشگاه اروپا رو با اینکه لیسانسشو داشت تو خود نسخه اصلی فیفا قرار نمیداد؟
آلانم دیگه کلا استفاده نمیکنه،فکر کنم دیگه لیسانس جام باشگاه های اروپا دسته کونامی هست.

آخرین ویرایش:

dashmoji

کاربر سایت
Mar 23, 2011
73
نام
مجتبی
fifa11 که عالی بود ولی یه bug های وحشتناکی داشت که حتی pes6 هم نداشت!
مثلا از نزدیک خط عرضی به دروازه بان پاس بدی بدو بدو میاد میخوره به تیرک گیر میکنه!:))
کلا من کلی bug از دروازه بان ها دیدم تو fifa11 ولی pes2011 کل بازی bug ه!
حتی راه رفتن بازیکنا!
کسی میدونه مشکلای چقدر از این bug ها تو fifa11 حل میشه؟

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
سلام دوستان
یه سوال fifa12 با fifa soccer 12 چه فرقی دارن؟
مرسی
FIFA 12 titled FIFA Soccer 12 in North America
یعنی فیفا 12 در آمریکای شمالی فیفا ساکر 12 نامیده می شود.

کلمه «فوتبال» در زمانی که برای توصیف یک بازی خاص بکار برده شود، می‌تواند هر یک از موارد بالا را داشته باشد. به همین دلیل، مناقشات دوستانه زیادی بروی اصطلاح «فوتبال» ایجاد شد. اول بخاطر آنکه در مناطق مختلف جهان انگلیسی زبان این اصطلاح به حالت‌های متفاوت مورد استفاده قرار می‌گرفت. بیشتر اوقات کلمه «فوتبال» جهت اشاره به قانون غالب فوتبال در یک منطقه مشخص مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در اکثر کشورهای انگلیسی زبان، کلمه «فوتبال» معمولاً اشاره به انجمن فوتبال دارد که بنام «ساکر» نیز خوانده می‌شود (این نام در ابتدا مختصر شده عامیانه کلمه «انجمن» بوده‌است). از ۴۵ کشور عضو فیفا که در آن انگلیسی زبان رسمی و ابتدائی است، فقط سه کشور ( کانادا، ساموا و ایالات متحده از کلمه «ساکر» استفاده می‌کنند و مابقی کلمه فوتبال را بکار می‌برند. (اگرچه فدراسیون فوتبال ساموا در واقع از هر دو نام استفاده می‌کند. در ماه می‌سال ۲۰۰۶ ساکر زلاند نو نام خود را به فوتبال زلاند نو تغییر داد.در استرالیا بخش حاکم نام «فوتبال» را بجای «ساکر» جایگزین و استفاده از آن را افزایش داد.(نامی که توسط اکثر استرالیا ئی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد) ولی این موضوع مناقشه ساز شد زیرا کلمه «فوتبال» بطور سنتی اشاره به قوانین فوتبال استرالیا و اتحادیه و لیگ راگبی داشت. لازم به توجه‌است که اعضای تیم انجمن فوتبال استرالیا هنوز بنام "ساکروس هاً شناخته می‌شوند.

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
من که دبوانه وا منتظر این بازیم !!
ولی یه باگ اعصاب خوردکن تو 11 بود که امیدوارم برطرف شده باشه
اونم اینه که با سانتر از یه جای زمین که بزنی از بالا سر دروازبان میره تو گل !!!
تو آنلاین اعصاب خردکن اینطور گل خوردن

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
در مورد دو باگی که دوستان گفتن:
فیفا 11 pc فیفا 10 ایکس باکسی و دیگه در فیفا 11 ایکس باکس این باگ ها رو شاهد نبودیم
پس خیالتون راحت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر