FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
میشه بپرسم با چه تیمی به رونالدو پیشنهاد دادی ؟

چرا آقا جان میشه ، خوبم میشه
به خدا از همون نسخه اول مشتری فیفا بودن بلدم تاریخش رو :D
شما تو لیگ انگلیس بازی کن تا ببینی اینجوری هست یا نه !
تازه اینجاش جالبه که دو بازی روی یک فیلد میوفته و اصلا نمیفهمی که دو بازیه و گند میخوره تو برنامه ریزیت !

محمد تو چرا گیر دادی به اسم بازیکن،من کلا میگم خرید بازیکن در فیفا خیلی مشکله! مشکل که چه عرض کنم امکان پذیر نیست!
در مورد دو بازی تو یک روز،تو قسمت مربیگری این اتفاق می افته؟
چون من آلان رفتم دیدم،وقتی وارد قسمت کلندر(تقویم) میشی هیچ وقت دو تا بازی تو یک روز برگذار نمیشه!
بلکه اون تو یک هفته هست که دو تا بازی توش برگزار میشه! من این رو یقین دارم ومطمئنم شما دارین اشتباه میکنین!
مگر اینکه نسخه های ما با هم فرق داشته باشه که قطعا اینطور نیست :-"

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
خودت میگی با پول تیمش رو انتخاب میکنه
بالاخره من نمی فهمم چی میگی
فعلا که در نظرسنجی ها محبوب ترین هست

ببین دوست من.
پول مهم هست اما یک بازیکنی که هر چی داره از منچستر یونایتد داره باید خیلی احمق باشه پاشه بره منچستر سیتی !‌
اون که کارلوس توز بود این بلا سرش اومد ! وای به کریس رونالدو که همه منچستری ها عاشقشن.

ولی در کل من تا حالا تو فیفا بازیکن بزرگ برای تیمی نگرفتم چون عشقم اینه که از جوونا یک ستاره بسازم ، سوالاتمم برای اینکه به نتیجه برسم.

محمد تو چرا گیر دادی به اسم بازیکن،من کلا میگم خرید بازیکن در فیفا خیلی مشکله! مشکل که چه عرض کنم امکان پذیر نیست!
در مورد دو بازی تو یک روز،تو قسمت مربیگری این اتفاق می افته؟
چون من آلان رفتم دیدم،وقتی وارد قسمت کلندر(تقویم) میشی هیچ وقت دو تا بازی تو یک روز برگذار نمیشه!
بلکه اون تو یک هفته هست که دو تا بازی توش برگزار میشه! من این رو یقین دارم ومطمئنم شما دارین اشتباه میکنین!
مگر اینکه نسخه های ما با هم فرق داشته باشه که قطعا اینطور نیست :-"

اولا اینکه بنده به چیزی گیر ندادم به هر حال تو نقل انتقال اسم بازیکن و تیم هدف مهم هست دیگه ! نه ؟
مثلا طبیعی هست که مسی رو سخت بشه (یا حتی نشه) برای رئال خرید !
بعدشم شما تیم منچستر یونایتد رو در حالت منیجر بردار احتمالا در فصل اول و یا قطعا در فصل بعدی (که لیگ قهرمانان هم اضافه میشه) این اتفاق برای شما هم میفته.
در کلندر هم چیزی مشخص نیست ! فقط یک بازی رو نشون میده.
شما هم زیاد مطمئن نباش انقدر فیفا بازی کردم و سواد دارم که فرق یک روز رو با یک هفته بدونم !

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
حالا نمی دونم این اخرین تعقیر تحولات بازیکن هارا هم توش لحاط کردن یا نه مثل امدن فابرگاس به بارسا !!!!!!
آره حسین جن . همه نقل و انتقالات رو انجام میده خیالت راحت :D
حتی ترکیب تیمهارو هم بر اساس ترکیب امسالشون میچینه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
حالا نمی دونم این اخرین تعقیر تحولات بازیکن هارا هم توش لحاط کردن یا نه مثل امدن فابرگاس به بارسا !!!!!!

چیه حسین ؟‌ از همین الان داری نقشه میکشی بارسا رو تو فینال لیگ قهرمانان چجوری هشتبلکو کنی ؟ :D
با اومدن فابرگاس هم دیگه این تیم شد یه غول واقعی ! جون میده رو لجندری واسه لای باقالی پلو ! :))

ولی آره خیالت راحت ، هر نسخه جدید با آخرین تحولات ارائه میشه.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
ببین دوست من.
پول مهم هست اما یک بازیکنی که هر چی داره از منچستر یونایتد داره باید خیلی احمق باشه پاشه بره منچستر سیتی !‌
اون که کارلوس توز بود این بلا سرش اومد ! وای به کریس رونالدو که همه منچستری ها عاشقشن.

ولی در کل من تا حالا تو فیفا بازیکن بزرگ برای تیمی نگرفتم چون عشقم اینه که از جوونا یک ستاره بسازم ، سوالاتمم برای اینکه به نتیجه برسم.

اولا اینکه بنده به چیزی گیر ندادم به هر حال تو نقل انتقال اسم بازیکن و تیم هدف مهم هست دیگه ! نه ؟
مثلا طبیعی هست که مسی رو سخت بشه (یا حتی نشه) برای رئال خرید !
بعدشم شما تیم منچستر یونایتد رو در حالت منیجر بردار احتمالا در فصل اول و یا قطعا در فصل بعدی (که لیگ قهرمانان هم اضافه میشه) این اتفاق برای شما هم میفته.
در کلندر هم چیزی مشخص نیست ! فقط یک بازی رو نشون میده.
شما هم زیاد مطمئن نباش انقدر فیفا بازی کردم و سواد دارم که فرق یک روز رو با یک هفته بدونم !

برادر سو تفاهم نشه من قصد جسارت نداشتم در کل گفتم که خرید بازیکن سخته،این که بازیکنی از رئال به بارسا بره که کلا امکان پذیر نیست!
من هم الان 6 فصل هست که با بارسا دارم بازی میکنم هر سال قهرمان میشم،و سال بعد هم تو جام حذفی هستم و هم لیگ قهرمانان،یعنی بعضی وقت ها
3 بازی تو یک هفته انجام میدم.و تو کلندر کاملا بازی ها رو واسم مشخص کرده که مثلا بازی بعدی لیگ روزه یکشنبه هست بازی جام قهرمانان هم چهارشنبه
و جمعه بازی جام حذفی! واسه همینه که من از این مشکلی که شما داری تعجب کردم.حالا اگه شد یک عکس از کلندر میذارم.
در ضمن من هم فیفا رو از نسخه اولش بازی کردم به غیر از فیفا 2004 که خیلی چرت بود و نتونستم زیاد بازی کنم.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
حالا برعکس شما من انقدر از فیفا 2004 خاطره ی خوب دارم. بعد فیفا 2003 که قیافه ها برای اولین بار طبیعی شد ولی گیم پلی مضخرف، فیفا 2004 خیلی گیم پلی روونی رو ارائه می داد. یادش بخیر.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
حالا برعکس شما من انقدر از فیفا 2004 خاطره ی خوب دارم. بعد فیفا 2003 که قیافه ها برای اولین بار طبیعی شد ولی گیم پلی مضخرف، فیفا 2004 خیلی گیم پلی روونی رو ارائه می داد. یادش بخیر.

فیفا 2003 که عالی بود،ولی برای من 2004 یک ضد حال اساسی بود،نمره های 2004 هم اگه یادت باشه خیلی پایین بودند،گیم پلی بازی خیلی خشک بود و سرعت
بازی واقعا پایین بود.بهرحال سلیقه ای دیگه ;)

HERO7293

کاربر سایت
Nov 14, 2010
97
نام
ABOLFAZL
بابا شمام اینکاره اینا>:d<
من از2007 شروع کردم به فیفا بازیکردن اونوقت کلی هم ادعام میشه فیفا بازم:d اونوقت شما از 2003 تا الان دارین فیفا میزنین:-o
ایول دارین بابا:x

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
چیه حسین ؟‌ از همین الان داری نقشه میکشی بارسا رو تو فینال لیگ قهرمانان چجوری هشتبلکو کنی ؟ :D
با اومدن فابرگاس هم دیگه این تیم شد یه غول واقعی ! جون میده رو لجندری واسه لای باقالی پلو ! :))

ولی آره خیالت راحت ، هر نسخه جدید با آخرین تحولات ارائه میشه.

می خوام ببینم چقدر قوی شده با رئال براش نقشه بکشم :d
ولی جدا از شوخی اگه ابدیت باشه خیلی خوب میشه

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
این فیفا تنها مشکلش اینه که قیافه ی بازیکنا و استیلشون (به جز کریس و کاکا) خیلی ضایعس! ایشاالله تو FIFA 12 درست میشه!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
من از2007 شروع کردم به فیفا بازیکردن اونوقت کلی هم ادعام میشه فیفا بازم:d اونوقت شما از 2003 تا الان دارین فیفا میزنین:-o

من که اولین فیفام RTWC 98 بود و به جرات در کنار فیفا 11 بهترین عنوان فیفا بوده. صحنه های ورود به استادیوم هاش هنوز تو خاطرم هست.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad

یادش بخیر ! از زمانی که فیفا بود ما هم بودیم ‌:D

می خوام ببینم چقدر قوی شده با رئال براش نقشه بکشم :d
ولی جدا از شوخی اگه ابدیت باشه خیلی خوب میشه

آره همیشه بازی با بارسا لذت بخشه !
مخصوصا با منچستر که تو فینال جام قهرمانان بهش میخورم بازی جذاب میشه.

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
نوستالوژی یا زرشکولوژی دهه شصتی ها!

من که اولین فیفام RTWC 98 بود و به جرات در کنار فیفا 11 بهترین عنوان فیفا بوده. صحنه های ورود به استادیوم هاش هنوز تو خاطرم هست.

یادش بخیر ! از زمانی که فیفا بود ما هم بودیم ‌:D

بهترین صحنه ورود به استادیوم مال فیفا 99 بود که قیل از هر بازی یه ویدئو کوتاه از یکی از 19 استادیوم شهرهای زیر رو نشون می داد:
کپنهاگ - لیورپول - لندن - منچستر - موناکو - پاریس - دورتموند - مونیخ - روتردام - میلان - تورین - تروندهایم (نروژ) - لیسبون - گلاسکو - بارسلون - مادرید - گوتنبرگ - استانبول - کیف.

این بستگی به سن هر کسی داره هر کسی اولین فیفایی که کامل بازی کرده حتماً بهترین خاطره رو ازش داره. چون قبلش تجربه ای از بازی کامپیوتری فوتبال نداشته که بهش حال داده باشه! نوستالژی که میگن همینه دیگه. =((
من هنوزم ISSD 96 و FIFA 2000 رو بازی می کنم. (همین هفته هم فیفا 2000 بازی کردم هم فیفا 11!)

منم فیفا رو از 94 تا 97 با سگا از 98 تا 2011 با کامپیوتر بازی کردم. PES هم از PES 1 - 2002 با کامپیوتر بازی کردم. البته قبلاً International Superstar Soccer Deluxe -96 یا ISSD رو با سگا بازی کرده بودم. دومین بازی فوتبال کونامی بود.
اولیش ISS - 95 بود که فقط توی سوپرنینتیندو عرضه شد فکر نکنم توی ایران افراد زیادی بازی کرده باشند. من خودم بعداً با شبیه ساز بازی کردم. اما قابل مقایسه با ISSD نبود.

فیفا 94 خیلی بامزه بود وقتی داور می خواست بهت کارت بده می تونستی از دستش فرار کنی چند بار دور زمین دنبالت کنه. اولین بازی با لیسانس فیفا بود و اولین بازی بود که تیم منتخب جهان داشت. شادی پس از گلش هم خیلی باحال بود.

سوپر استار سوکر 96 هم اولین بازی گزارشگردار بود. واقعاً معرکه بود. کونامی به طور وحشتناکی از الکترونیک آرتز سر بود.
خیلی از المانهای کونامی در سال 96 رو هنوز هم توی فیفا 11 و پروساکر 11 میشه دید. مثل خستگی بازیکنان به صورت پنج صورتک قرمز - نارنجی - زرد - آبی - بنفش وقتی یه بازیکن بنفش بود اصلاً راه نمی رفت هر چند ثانیه یکبار دستشو میگذاشت روی زانو هاش نفس نفس می زد. یا رادار بازی و مدل موی بازیکنان در تیم ایتالیا موی باجو ، راوانلی و مالدینی کاملاً قابل تشخیصه. من اول به بازی ویدئویی فوتبال علاقه مند شدم و 4 سال بعد به خود فوتبال واقعی !

برای جوونترها ! این دوتا بازی سگا رو میذارم. ببینند ما پیرمردها ! چی بازی می کردیم! حجم این دوتا بازی روی هم با دو تا شبیه ساز هم 3 مگابایتم نیست.

FIFA.94.ISSD.96.rar 2.36 MB

شبیه ساز کنسول سگا

Gens 2.14 S (WGen).rar 463 KB

Fusion 3.64 (Kega Fusion) 2010.03.06.rar 310 KB

اینم تاپیک فیفا 2000 با گزارش فردوسی پور که اولین بازی با گزارش فارسی بود
(نه تنها اولین فوتبال بلکه اولین بازی کامپیوتری با دوبله فارسی)

فیفا 2000 بازسازی 90 فارسی

می دونم که به نظر بعضی ها این چیز ها نوستالژی نیست زرشکولوژیه.
وقتی سنتون به سی نزدیک شد خودتون هم یاد بازی های قدیمی می افتید.
آدم های نزدیک به پنجاه ساله ای رو می شناسم که الان هواپیمای آتاری بازی می کنند!

nc93600rqlp9r1cthug.gif

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
بهترین صحنه ورود به استادیوم مال فیفا 99 بود که قیل از هر بازی یه ویدئو کوتاه از یکی از 19 استادیوم شهرهای زیر رو نشون می داد:

اشتباه می کنی. مال Road to World Cup 98 بود. اصلا بعد اون دیگه این ویژگی رو نداشت هیچکدوم. یعنی اگرم داشته پس من یادم نیست و دارم اشتباه می کنم. ولی خوب یادمه صحنه های ورود به زمین مال فیفا 98 بود. بعد فوتبال سالنی شو یادته؟! وای عالی بود. تکنیک زدن ها، اون همه تیم اصلی، گزارشگرا اسم تیم ها رو می گفتن. اگه اشتباه نکنم Andy Gray که بود. John Motson هم بود. یکی دیگم بود.

اینم یه ویدیو که الان خودم آپلود کردم از intro های فیفا 98
http://mir.cr/QKNL2TQT

فیفا 99 من مِنوشو یادمه که متفاوت بود و گزارشگرش دروازه بان ها رو هم می گفت. مثلا می گفت طباطبایی!! دیگه یادمه هوای برفی داشت و اولین بار بود که می شد با تکل شیرجه ای توپ رو گل کرد!

فیفا 94 خیلی بامزه بود وقتی داور می خواست بهت کارت بده می تونستی از دستش فرار کنی چند بار دور زمین دنبالت کنه. اولین بازی با لیسانس فیفا بود
آره خوب یادمه. جلو گلر هم وای میستادی دو تا space می زدی با هد می زد تو گل. بازیکن هاشم سازنده های بازی بودن! لیسانس نداشت هنوز. H.Van Smeiter هنوز اسم مهاجم نوک هلند که سازنده ی این بازی بود یادمه. مهاجم برزیل هم یه اسم کوتاه داشت که یادم نیست و اونم اسمشو تو Credits می دیدم. اسمش بود Tonya یا یه همچین چیزی. (الان چک کردم، Tianno بود:d)

عکسشو پیدا کردم.
van_smeiter-300x236.jpg
jancotianno.jpg

فیفا 2000 فردوسی پور یادته؟! "دروازه بان ازین توپ هیچی نفهمید!" چقدر مسخرش می کردیم. بعد که ورژن اصلیشو بازی کردم دیدم گزارشگر اصلی هم همین رو می گه!!

من بچه بودم فقط کامپیوتر داشتم و سگا نداشتم و باسه همین این خاطراتی که از سگا گفتی رو یادم نیست. ولی تو این کلوپ ها که یه دستگاه بزرگ بود جلوش بازی می کردی یه کم بازی کرده بودم.

این بستگی به سن هر کسی داره هر کسی اولین فیفایی که کامل بازی کرده حتماً بهترین خاطره رو ازش داره. چون قبلش تجربه ای از بازی کامپیوتری فوتبال نداشته که بهش حال داده باشه! نوستالژی که میگن همینه دیگه.
راستش من به فیفا 2004 احساس خیلی خوبی دارم و اولین فیفام هم نبوده. البته الان هنوز بازی نمی کنم. با قضیه ی سن موافقم و از من سن بالاترها حتما از MGS هم خاطره دارن. من اون موقع مثلا 3 سالم بوده!

----------------------------------------------------------------------------------------------

اینو تو داشتم ویدیو پیدا می کردم که بذارم اینجا دیدم. خیلی عالیه! آی مُردم از خنده! =)) =))

FIFA 12:be the referee FIFA 13:be the lineman FIFA 14:be a fan FIFA 15:be Jimmy Jump FIFA 16:be the ball FIFA 17:be the grass FIFA 18:be the post FIFA 19:be Maradonas tie FIFA 20:be a bartender at a sports bar FIFA 21:be the camera man FIFA 22:be the commentator FIFA 23:be the clouds (be the rain and snow too) FIFA 24:be Messis Blackberry FIFA 25:be Sergio Ramos's hair FIFA 26:be the global warming (extra:be an earthquake,tsunami or tornando)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر