FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
من این Euro 2012 رو نصب کــردم ، نمیدونم بخاطر این که پچ های بازی هم باهاش نصب شده بازی تغییر کرده ، یا کُلا خود Euro 2012 رو با این تغییرات ارائه دادن .
ولی تفاوتش با نسخه ی اولیه ی Fifa 12 خیلی زیاده .
خیــلی خوب شده آقا ، خیلی
میتونم بگم مشکلات Impact Engine به "صفر" رسیده ، اصلا تو هم نمیرن ، برخورد ها در حد "مرگ" طبیعی شده ، استایل بازیکنا و شوت زدن و پاس دادن و هد زدن و ... همه تغییر کردن و خیلی هم خوب شُدن.
رفلکس دروازه بان ها خیلی خیلی بهتر شُده.
خود بازی به شدت نرم تر شده و البته کمی هم سُرعت بازی بالا رفته .
یعنی برای اولین بار از بازی کردن یه بازی فوتبال توی این نسل "لذت بُردم" . عـــالی شُده بازی ، عــــالی .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
میتونم بگم مشکلات Impact Engine به "صفر" رسیده ، اصلا تو هم نمیرن ، برخورد ها در حد "مرگ" طبیعی شده ، استایل بازیکنا و شوت زدن و پاس دادن و هد زدن و ... همه تغییر کردن و خیلی هم خوب شُدن.
رفلکس دروازه بان ها خیلی خیلی بهتر شُده.
خود بازی به شدت نرم تر شده و البته کمی هم سُرعت بازی بالا رفته .
یعنی برای اولین بار از بازی کردن یه بازی فوتبال توی این نسل "لذت بُردم" . عـــالی شُده بازی ، عــــالی .
اشکان این تغییرات فقط تو قسمت یورو 2012 اعمال شده،یا کلاً خود ِ فیفا 12 رو هم شامل میشه؟!
یعنی با نصب این بازی فیفا 12 هم تغییرات توش اعمال میشه؟

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
اشکان این تغییرات فقط تو قسمت یورو 2012 اعمال شده،یا کلاً خود ِ فیفا 12 رو هم شامل میشه؟!
یعنی با نصب این بازی فیفا 12 هم تغییرات توش اعمال میشه؟
تغییرات یورو جدا هست ولی به همراه این dlc یه پچ هم نصب میشه که ایرادای بازی رو تا حدود کمتر میکنه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
تغییرات قسمت Euro خیلی خیلی بیشتر هستند ، حتی مدل سازی پیراهن ها هم فرق میکنه
چمن خیلی طبیعی تر شُده
تماشاگرا به شدت زنده تر و پویا تر شُدن . البته این مورد توی قسمت Fifa 12 هم هست .

پاس دادن واقعا بهتر شُده ، از همه مهمتر دیگه اصلا خبری از اون باگ های ایمپکت انجین نیست . همینو به عنوان فیفا 13 به من بدن راضیم ، هم گرافیک خیلی خوب تر شُده ، هم گیم پلی عالیه.

lordsajad

کاربر سایت
Feb 21, 2012
13
دوستای عزیز سلام.ببخشید دستم به دامنتون.یک کار بسیااااار ضروری دارم.اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم.واقعا درگیرم کرده.
من تو کریر مود فیفا 12 وقتی به یک جایی از فصل میرسم فورا از کل بازی میپره بیرون.هر چقدر هم که تکرار میکنم همین اتفاق تکرار میشه.
چیکار کنم؟؟؟ممنون میشم بگید.خوااااهش میکنم

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
سلام. EURO 2012 رو بازی کردم. خیلی خوب شده. FIFA 12 که عالی بود. ولی یه سری ایراد داشت که اینجا برطرف شده. سرعت بازی یکم زیادی بالا بود که اینجا درست شده. پاسکاری و حرکات بازیکنا طبیعی تر شده. IMPACT ENGINE خیلی بهتر شده. کلا جو بازی خیلی خوب و طبیعی شده. شده اون چیزی که میخواستم. بعضی وقتا FIFA 12 اعصابمو خورد میکرد ولی بازی کردن با EURO 2012 واقعا واسه من حداقل لذت بخشه.;)

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
دوستان کسی میتونه چند تا نکته بدرد بخور برای قسمت کریر مود بگه؟
الان یکی از بازیکنام 1 نمره از Over all ش کم شده چیکار کنم که به حالت اول برگرده؟
اتفاقا خیلیم بهش بازی میدم ولی...

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان کسی میتونه چند تا نکته بدرد بخور برای قسمت کریر مود بگه؟
الان یکی از بازیکنام 1 نمره از Over all ش کم شده چیکار کنم که به حالت اول برگرده؟
اتفاقا خیلیم بهش بازی میدم ولی...

رفیق این قسمت رو اصلا بازی نکن روانیت میکنه

یعنی با من کاری کرده که روزی ۱۵۰۰ بار به EA فحش میدم ! )x
ببین انقدر غیر منطقی ساخته شده که خدا میدونه ! همون سال اول با منچستر بودم رونی ، ویدیچ ، والنسیا و اورا جدا شدن !
با غیرت تر از اینا تو منچستر نیست !!!!!!!!!! حالا هر چهارتاشون به درک اسکولز رفته لیورپول باورت میشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ :-o
اصلا مسخرست ! خنده داره ! نمیدونم چی بگم ! حالم بهم میخوره از این برنامه ریزی مسخرشون !‌

lovelyreza

کاربر سایت
Sep 24, 2009
40
رفیق این قسمت رو اصلا بازی نکن روانیت میکنه

یعنی با من کاری کرده که روزی ۱۵۰۰ بار به EA فحش میدم ! )x
ببین انقدر غیر منطقی ساخته شده که خدا میدونه ! همون سال اول با منچستر بودم رونی ، ویدیچ ، والنسیا و اورا جدا شدن !
با غیرت تر از اینا تو منچستر نیست !!!!!!!!!! حالا هر چهارتاشون به درک اسکولز رفته لیورپول باورت میشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ :-o
اصلا مسخرست ! خنده داره ! نمیدونم چی بگم ! حالم بهم میخوره از این برنامه ریزی مسخرشون !‌

برای اینکه بازیکناتون از تیمتون نرن باید قبل از اینکه قراردادشون تموم بشه باهاشون تمدید کنی
اگه هم یکی با اینکه قرارداد داره ولی گیر داده میگه میخام برم باید تو کنفرانس های مطبوعاتی ازش تعریف کنی
من با این 2 روش تا حالا بازیکنی رو از دست ندادم

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
برای اینکه بازیکناتون از تیمتون نرن باید قبل از اینکه قراردادشون تموم بشه باهاشون تمدید کنی
اگه هم یکی با اینکه قرارداد داره ولی گیر داده میگه میخام برم باید تو کنفرانس های مطبوعاتی ازش تعریف کنی
من با این 2 روش تا حالا بازیکنی رو از دست ندادم
یه وقت هایی بدون هماهنگی با آدم تیم رو ترک می کنن. خبرشو تو اخبار می خونی که فلان بازیکنت رفت! قراردادش هم کلی مونده بود.

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام من میخوام roster رو اپدیت کنم پچ یا چیزی هست که بشه باهاش اینکارو کرد سرور ea که تعطیله
اصلا میشه roster رو اپدیت کرد ؟ مثلا میخوام oscar رو ببرم چلسی ولی پیداش نمیکنم ..........

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها من یه مشکلی در فیفا 12 در هنگام اجراش توی ویتدوز 7 دارم.هنگامی که بازی رو اجرا میکنم بازی بالا میاد ولی در هنگامی که منوی اصلی بازی میاد فریم بازی به شکل وحشتناکی میاد پایین.من با همچین مشکلی در ویندوز XP هم داشتم ولی وقتی به 2 USB جلوی کیس دوتا جویستیک نصب میکنم فریم درست میشه ولی در این ویندوز 7 همچین اتفاقی نمیفته.
البته بگم که من بازی رو در 7 نصب نکردم و دارم از همون فایل بازی نصب شده در XP بروی 7 استفاده میکنم.آیا امکان داره مشکل از دایرکست یا بروز رسان گرافیک باشه؟

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
به خاطر کپی کردن نرم افزار اکس باکس المیپور هست
اگه دسته ها عوض شدن یک بار نرم افزار را اجرا کن و بعد برو داخل بازی

کاربر mahmoudi به خاطر کمکت دستت درد نکنه اون مشکل درست شد.ولی الآن یه مشکل دیگه دارم اونم اینه که الان فایل های formation ها و همه بازیکن های ترکیب اصلیم و هفت عدد ذخیره ثابت تیمم توی career mode پریده.(یعنی همشون رو با عدد 10 نشون میده و هرجاهم روشون میری از بازی میپره بیرون).همه سیو هام رو از داکیمنت وین XP به وین سون کپی کردم.
به نظرت مشکل از کجاست؟ بقیه بچه ها هم اگه چیزی میدونید بگید.

........................................................................................................
بچه ها درست شد.رفتم از هردو بخش squads و career mode یه سیو جدید گرفتم درست شد. (از بازی داخل وین XP یه سیو جدید گرفتم و توی 7 ریختم و در فیفا لودشون کردم درست شد.) *این رو نوشتم که اگه کسی با همچین مشکلی برخورد کرد بدونه چیکار باید کنه* فعلا روز خوش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر