FIFA 12 ~ Online

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
Fifa 12 بازیش XGD2 هست و خودش 100% و اصلا برنر مکس نمیخواد فقط باید Stealth باشه!
در مورد وصل شدن و Check Stealth هم به این جا ها مراجعه کن:
http://forum.bazicenter.com/thread9817/
http://forum.bazicenter.com/thread27815/
در مورد حرف آخرت هم:
برو باو:D=))

مــرســی دوســت عــزیــــز بــابـــت راهــنــمــایــی تــون ♥ :x
مــن بــه لایــو مــتصــل شــــدم !!! ولــی واســــه ایــن 800 پــویــنــت بــایــد چــیکــار کــنــم ؟!! ( مــن فــکــر می کـــردم از هــمــین G هـایــی کــه وســط بــازی هــا مـیـگــیـرم میــتــونــم اســتفــاده کــنــم !!! :d) ولــی مــثــل ایــن کـــه از ایــنـهــا نــمیــشـــه !!! /:)
الان بــایـــد چـــیـــکــار کــنــم ؟؟؟ از کــجــا ایــن پــونـت هــا رو تـهــیــه کــنــم ؟!:-/
اگــه ســایــتـی، لیــنـکــی هــست کـه ایـن پــویــنــت هــا رو مــیــفــروشــه لطــفـا بــهــــم بــگــیــد، اگــه گــفــتـنــش ایــنــجــا مـجــاز نیــسـت، لــطــفــا پــیــغــام خــصــوصــی کــنــیــد ( فــقـط خــواهـشــا ســایـــت فـروش پــویــنـت مــطــمــئــن بــاشــه ) ♥

راســتـی ایــن هــم از گــیــمــر تــگ مــن :
:p

HamidReza8

دوســت داشــتــیــن ادد کــنــیــن ♥ خــوشــحــال مــیــشـــم ♥
:x>:d:d

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
مــرســی دوســت عــزیــــز بــابـــت راهــنــمــایــی تــون ♥ :x
مــن بــه لایــو مــتصــل شــــدم !!! ولــی واســــه ایــن 800 پــویــنــت بــایــد چــیکــار کــنــم ؟!! ( مــن فــکــر می کـــردم از هــمــین G هـایــی کــه وســط بــازی هــا مـیـگــیـرم میــتــونــم اســتفــاده کــنــم !!! :d) ولــی مــثــل ایــن کـــه از ایــنـهــا نــمیــشـــه !!! /:)
الان بــایـــد چـــیـــکــار کــنــم ؟؟؟ از کــجــا ایــن پــونـت هــا رو تـهــیــه کــنــم ؟!:-/
اگــه ســایــتـی، لیــنـکــی هــست کـه ایـن پــویــنــت هــا رو مــیــفــروشــه لطــفـا بــهــــم بــگــیــد، اگــه گــفــتـنــش ایــنــجــا مـجــاز نیــسـت، لــطــفــا پــیــغــام خــصــوصــی کــنــیــد ( فــقـط خــواهـشــا ســایـــت فـروش پــویــنـت مــطــمــئــن بــاشــه ) ♥

راســتـی ایــن هــم از گــیــمــر تــگ مــن :
:p

HamidReza8

دوســت داشــتــیــن ادد کــنــیــن ♥ خــوشــحــال مــیــشـــم ♥
:x>:d:d
پیغام خصوصی فرستادم!

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
lمن 800 پوینت خریدم و وارد کردم.
آقا یکی سریع به من پاسخ بده خواهشا.من تازه وارد لایو شدم.می خوام برم فیفا بازی کنم میگه : enable fifa 12 online pass
بعدش 4 تا گزینه است که یکیش اینه: redeem code for fifa 12 online pass
چی کار کنم؟

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
lمن 800 پوینت خریدم و وارد کردم.
آقا یکی سریع به من پاسخ بده خواهشا.من تازه وارد لایو شدم.می خوام برم فیفا بازی کنم میگه : enable fifa 12 online pass
بعدش 4 تا گزینه است که یکیش اینه: redeem code for fifa 12 online pass
چی کار کنم؟
همین گزینه
redeem code for fifa 12 online pass
رو بزن بعد کدی که واسه فیفا رو خریدی رو بریز توش همین دیگه برو حال کن منو اد کنی
khelane

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
همین گزینه
redeem code for fifa 12 online pass
رو بزن بعد کدی که واسه فیفا رو خریدی رو بریز توش همین دیگه برو حال کن منو اد کنی
khelane

اونو زدم فایده نداشت ولی مور آبشن را زدم درست شد.
بلد نیستم اد کنم.تو اد کن.
miladsaw

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
اونو زدم فایده نداشت ولی مور آبشن را زدم درست شد.
بلد نیستم اد کنم.تو اد کن.
miladsaw
عزیز واسه اد کردن باید دکمه ایکس باکس گوید همون دکنه وسط دسته رو بزنی اونجا برو تو بخش فرند (دوستان )در بالاش نوشته add friend اونحا اسم منو وارد کنی تموم میشه
من اد میکنم امشب فقط واسه اینده بهتون گفتم به دردتون میخوره
موفق باشید

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
آقا من پوینت هم زیاد دارم ولی چند روزیه نمیتونم چیزی بخرم. همین online pass یا چیزای دیگه.
همش پیغام میده که:

[h=1]Can't retrieve information from Xbox LIVE,
Status code: 80153410[/h]جریانش چیه؟

30NA-R

کاربر سایت
Jan 27, 2011
1
سلام
من هم اکانت gold دارم [h=1]800
ms_points_icon.png
دارم ولی این error میده:[/h]Can't retrieve information from Xbox LIVE,
Status code: 80153410
اگه میتونید کمکم کنید.ممنون

shahabz_74

کاربر سایت
Dec 5, 2011
39
نام
شهاب
سلام
من هم اکانت gold دارم 800
ms_points_icon.png
دارم ولی این error میده:

Can't retrieve information from Xbox LIVE,
Status code: 80153410
اگه میتونید کمکم کنید.ممنون
داداش ما هم این مشکلو داریم.شما اگه برا آواتار یا تو این مایه ها چیزی برو از XBox.com بگیر اگر آنلاین پس میخوای دیگه تو این شرایط بدبختیم فقط ویی پیی انن به دادمون میرسه.دیگه اینجا بحث نکن برو http://forum.bazicenter.com/thread63202/

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان من برای اولین بار میخوام فیفا رو لایو بازی کنم اون قسمت ازمایشی مجانی رو میگه باید accept terms of ea accunt بکنی یه چیزی تو این مایه ها چی کار باید کرد؟؟؟؟ البته تو fifa 11 اینو میگه تو 12 هم اینجوری خواهد شد؟

ferreroir

کاربر سایت
Jul 7, 2012
13
لطفا یک نفر به من بگه این پوینت ایکس‌باکس چیه و داشتنش چه امکاناتی بهمون میده، همچنین واسه بازی کردن فیفا ۲۰۱۲ لایو مثل اینکه باید کد خاصی‌ داد که اونم باید خرید ، اما ازکجا و چنده؟

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
لطفا یک نفر به من بگه این پوینت ایکس‌باکس چیه و داشتنش چه امکاناتی بهمون میده، همچنین واسه بازی کردن فیفا ۲۰۱۲ لایو مثل اینکه باید کد خاصی‌ داد که اونم باید خرید ، اما ازکجا و چنده؟

سلام
این پوینت ها حکم پول نقد شما رو در محیط لایو بازی میکنه هرچی بیشتر بهتر فرضا میخوای یه لباس واسه اواتارت بخری میگه 50 پوینت شما هم میدی و خریدید همین مثل دنیای فعلی خودمون امکانات چه عرض کنم این روزها شما پول داشته باشی هر کاری میکنی اینجا هم همیطوره هر چیز جدیدی اومد میتونی بخری تماشا کنی و ....کلی چیزای دیگه
واسه فیفا هم یه 800 پوینتی میخواد وقتی پوینت رو خریدی یه کد هست وارد میکنی و 800 پوینت به پروفایلت واریز میشه بعد میری تو فیفا اونجا از شما انلاین پسس میخواد شما با این 800 پوینت میتونی انلاین پسس رو بخری و فیفا رو اورجینال کنی بعد برو حال کن همین
اگه اومدی وفیفا بازی کردی بیا یه کم کارت دارم ببینم چند مرده ..:d..هستی b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر