FIFA 11 | X360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با سلام به همه ي دوستان .من هم طرفدار ساكر هستم هم فيفا . بدون قصد و غرض ميگم كه فيفا خوب شده اما انگار داري انيميشن بازي ميكني .انگار يه لايه عكس روي زمين چمن پياده شده ودر حال بازي هستي . با ال سي دي هم بازي ميكنم .شايد رو CRT بهتر باشه .آيا وقعا تصوير انيميشن مانندي كه من ميبينم را هم شما ميبينيد؟
احساس فوتبال طبيعي و محيط ورزشگاه اصلا به بازي كننده منتقل نميشه
لطفا دوستان با تجربه و اساتيد گيم باز نظر بدهند
ممنون
جالبه.چون من دقیقا احساس برعکس دارم.همیشه داشتم.همیشه به نظرم می اومد تو ساکر یه چیزی غیر واقعیه...

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
منم بازی رو گرفتم بازی تقریبا سخت تر شده و دیگه نمیشه نمایشی بازی کرد.طراحی صورت هم خیلی بهتر شده.
ولی من زیاد خوشم نیومد.البته طبیعی هست هر فیفایی میاد من نمیدونم چرا با قیلی خیلی بیشتر حال می کنم ولی به مرور زمان عاشق جدیده میشم.:d

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
منم بعد از یک عمر pes بازی کردن تو Pc امسال میخوام به فیفا کوچ کنم اما فیفا تو 360.(البته از فیفا 2005 خاطره خوبی دارم )
بازی هم غروب به دستم میرسه .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همگی چند سوال داشتم من الان دربخش career mode
هستم player دارم با داوید ویا میرم میخواستم بدونم چند فصل است؟ دعوت به تیم ملی و.. هست؟ ایا هنوز یک مراسمی برای اقای گلی و توپ طلا نذاشتن؟ بعد کار جدیدی .... به این بخش اضافه نگردن؟ امیدوارم این اخری منظورم فهمیده باشید

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان من چرا هر کاری می کنم نمیتونم بازیکن بخرم؟
باید صبر کنی فصل نقل و انتقالات بیاد بعد برای اون بازیکنایی که برای فروش گذاشتن هم باید پول زیادی بدی.
من تورس رو گرفتم 70 میلیون دادم سالانه هم 50 هزار تا دست مزد دادم.

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
بازی خوب شده تقریبا اما من یه سری ضعف میبینم.
1- پنالتی گرفتن داور بیش از حد شده.تقریبا توی هر بازی یا من پنالتی میدم یا حریف.!
2- توپ زیاد به دست بازیکنها میخوره و داور خیلی خطای هند میگیره..گرچه توی آپشن میشه off کرد خطای هند رو .
3- فاحش ترین چیزی که دیدم اینه >> اگر توپ از جناح راست توسط حریف سانتر بشه روی دروازه،دروازه بان از روی تیر یک حرکت نمیکنه!دفاع شما میمونه و فوروارد حریف که معمولا اون میتونه هد بزنه و احتمالا گل میشه.این حرکت احمقانه دروازبان رو حداقل توی 5 تا از بازی که کردم دیدم. میخواستم ببینم کسی با این مشکلات روبه رو شده؟
بعضی وقتا هم سایه زنیش خنده دار میشه.سنگینی توپ خوب شده...اما باید عادت کنیم بهش چون تمام فیفا ها توپ سبک بوده.
در کل نمره بالای قبولی رو میگیره.

راستی دروازبانها خیلی بهتر شدن.دیگه رو اعصاب قدم نیمزنن.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان چند سوال داشتم؟
1-نمیشه بازیکن خرید من تو فصل نقل و انتقالات هستم میتونم بازیکنم رو بفروشم یا به طور قرضی بدم اما نمیتونم بازیکن بخرم.
2-چطوری شوتهای کات دار بزنم ؟مثل فیفا 10 نمیشه زد.
3-موقع ضربات ایستگاهی چطوری با روی پا ضربه بزنم و همش با بقل پا و داخل پا نرنم؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
اگه سرعت دانلودت هم بالای 40 باشه بدون هیچ مشکلی با ایرانی ها میتونی بازی کنی...
ایول سرعتم 60 ـه پس بریم واسه آنلاین :d
مرسی
-چطوری شوتهای کات دار بزنم ؟مثل فیفا 10 نمیشه زد.
ایول خدا کنه نشه زد بازی رو مسخره کرده بود روی semi هم میذاشتی راحت گل میشد زد مسخره بازی شده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر