FIFA 11 | X360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

نقد و بررسی این عنوان را در صفحه اصلی سایت مطالعه نمایید.
دستتون درد نکنه ولی اون پاراگراف اول ایراد داشت.چون نقد x360 هست و فیفا 10 رو این کنسول خیلی پیشرفت کرده.البته می دونم به اینکه منظورتون pc بود را نوشتید ولی وقتی نقد برای 360 هست فکر کنم اون مورد بی مورد بود.(چی گفتم؟)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید

نقد و بررسی این عنوان را در صفحه اصلی سایت مطالعه نمایید.
اقا منم نقد خوندم خوب بود اما ای کاش اقا برهان مینوشتش چون دموشم ایشون نوشته بود میشد بهتر باهاش ارتباط برقرار کرد
اما یه انتقادم داشتم شما جوری درباره بازی نوشتید که انگار فیفا اصلا تو اوج نبوده و تازه به اوج رسیده درصورتی که همین شماره 10 فوتبال کاملی بود و 11 کاملترش کرد
البته الان دیدم نقد از سایت پاک شده اما خب خواستم نظرم گفته باشم

• Like
Reactions: гадюка

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
کسی میدونه این نقل و انتقالات چطوریه؟؟؟؟
من هر بازیکنی میخوام بخرم چه تو لیست فروش باشه چه نباشه نمیتونم بخرمش یه پیغامی میاد که نمیدونم چیه هر چی هم بازیکنانم رو به طور قرضی به باشگاه های دیگه میدم تا لیستم خالی بشه بازم فایده نداره نمیشه بازیکن خرید.
هر کی فهمید باید چه کار کرد به ما هم بگه ممنون میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بازی رو امروز گرفتم در یک کلام مشت محکمی بود بر دهان یاوه گویانb-)
گیمپلی از هر نظر پیشرفت کرده گرافیک بازی عالیه فیسها رو فوق العاده دراوردن هوش مصنوعی رسما کچل میکنه ادمو رو لجندری! و این همونیه که من میخواستم:x
منوها هم خوب کار شدن و فضای خوبی دارن تنها ایراداتش بنظر من تغییر نکردن انیمیشنهای کارت دادن داوره ای کاش برای این بخش انیمیشن های جدید طراحی میشد یه مقدارهم بوت روم محدود شده خصوصا اینکه فقط 3تا بوت از نایک هست که کمه بنظرم وباقیش هم ادیداسه بیشتر درکل امتیاز من به بازی 9.5 از 10 هست
میریم که یه سال تموم ازش لذت ببریم
پ.ن:این شاهکار جدید 800 مایکروسافت پوینت هم واقعا حال گیریه)x

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
بازی رو امروز گرفتم در یک کلام مشت محکمی بود بر دهان یاوه گویانb-)
گیمپلی از هر نظر پیشرفت کرده گرافیک بازی عالیه فیسها رو فوق العاده دراوردن هوش مصنوعی رسما کچل میکنه ادمو رو لجندری! و این همونیه که من میخواستم:x
منوها هم خوب کار شدن و فضای خوبی دارن تنها ایراداتش بنظر من تغییر نکردن انیمیشنهای کارت دادن داوره ای کاش برای این بخش انیمیشن های جدید طراحی میشد یه مقدارهم بوت روم محدود شده خصوصا اینکه فقط 3تا بوت از نایک هست که کمه بنظرم وباقیش هم ادیداسه بیشتر درکل امتیاز من به بازی 9.5 از 10 هست
میریم که یه سال تموم ازش لذت ببریم
پ.ن:این شاهکار جدید 800 مایکروسافت پوینت هم واقعا حال گیریه)x
سلام اقا معراج
حاجی نظرت راجبه سنگینیه توپش چیه؟ تو شوت کردن انگار سبک به نظر میاد اما هنگام پاسکاری انگار سنگینه خیلی در هنگام پاسکاری به چشم میاد خیلی عالی شده میخوام ببینم حاجی نظره شما در مورده سنگینیه توپش چطور نمیدونم شاید اینجور به چشمه من میاد
راستی جریانه این پوینته مگه کاره ea نیست برایه ps3 اینجور مشکلی نداره ؟ من فکر کردم ea این 800 پوینت گذاشته که کسی بازی دسته دو نگیره
خوب وقتی بازی کپی باشه یه جور دسته 2 حساب میشه دیگه :d
اره اینو میدونم بد منظورم گفتم منظورم اینه که برایه ps3 همچین چیزی هست اونجا چی کم میکنه؟پول باید بدی دیگه یا بازی اصلی که کد داشته باشه کدش بزنی

آخرین ویرایش:

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
فوق العاده بود فیفا11 یعنی حرف نداشت فقط قسمت منیجر مود چون تغییر کرده و یه سری آیتم ها حذف شده گیج کننده شده!!! توپم موقع شوت زدن خیلی سبکه کاش سنگین تر بود اما کلا بازی فوق الهاده ای شده این سری دست سازندش درد نکنه :D

mehrangh57

کاربر سایت
Mar 7, 2010
19
نام
mehran
با سلام به همه ي دوستان .من هم طرفدار ساكر هستم هم فيفا . بدون قصد و غرض ميگم كه فيفا خوب شده اما انگار داري انيميشن بازي ميكني .انگار يه لايه عكس روي زمين چمن پياده شده ودر حال بازي هستي . با ال سي دي هم بازي ميكنم .شايد رو CRT بهتر باشه .آيا وقعا تصوير انيميشن مانندي كه من ميبينم را هم شما ميبينيد؟
احساس فوتبال طبيعي و محيط ورزشگاه اصلا به بازي كننده منتقل نميشه
لطفا دوستان با تجربه و اساتيد گيم باز نظر بدهند
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر