FIFA 11 | X360

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
کلیپ دروازبانه جالب بود
ایده جالبی بودش

ولی گیم پلی از بازی بارسا رئال تغییر خاصی رو نشون نمی داد
البته فیفا 11 رو مثل فیفا وردکاپ بده بیرون فقط داوری عجیب غریبشو
و این باگ که وقتی توپ هوایی تو عمق میاد سمت مدافع بعضی وقتا یه لحظه استاپ می کنه که باعث میشه مهاجم توپ رو بگیره درست کنه اوکیه

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
کلیپ دروازبانه جالب بود
ایده جالبی بودش

ولی گیم پلی از بازی بارسا رئال تغییر خاصی رو نشون نمی داد
البته فیفا 11 رو مثل فیفا وردکاپ بده بیرون فقط داوری عجیب غریبشو
و این باگ که وقتی توپ هوایی تو عمق میاد سمت مدافع بعضی وقتا یه لحظه استاپ می کنه که باعث میشه مهاجم توپ رو بگیره درست کنه اوکیه

اگه مثل world cupبده بیرون که دیگه فاتحه فیفا اصلی خوندست به شخصه World cup2010رو لکه ننگ این سری میدونم در ضمن اون هم باگ نیست تو فوتبال واقعی چنین اتفاقی میافته ولی نه به این شدت.

تو World Cupاز وسط زمین توپ میومد دست روبن میشد همه رو حتی دروازه بان رو باهاش دریبل زد به نطر من World cup اصلآ طعم واقع گرایی فیفا های اصلی رو نمیداد .
فکر کنم یکی بخاطر گرافیک بهتر و یکی بخاطر In Air Rainbowزدن اینقدر طرفدار پیدا کرده!

یه باگی تو World cupبود این بود که با بازیکنی که سلکت شده هست میخاستی بری توپ سرگردان رو بگیری بازیکنی که دست CPUبود هم میرفت طرف توپ بعد دوتا بازیکن خودی به هم میخوردن میافتادن رو زمین توپ میومد دست حریف ! چقدر میخندیدیم به این تیکه !=))=))

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
این کلیپی که در نقش دروازه بان هستیم قضیه اش چیه؟میتونیم جای دروازه بان بازی کنیم.
دایال اپ هستم نمیتونم ببینم.

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
اگه مثل world cupبده بیرون که دیگه فاتحه فیفا اصلی خوندست به شخصه World cup2010رو لکه ننگ این سری میدونم در ضمن اون هم باگ نیست تو فوتبال واقعی چنین اتفاقی میافته ولی نه به این شدت.

تو World Cupاز وسط زمین توپ میومد دست روبن میشد همه رو حتی دروازه بان رو باهاش دریبل زد به نطر من World cup اصلآ طعم واقع گرایی فیفا های اصلی رو نمیداد .
فکر کنم یکی بخاطر گرافیک بهتر و یکی بخاطر In Air Rainbowزدن اینقدر طرفدار پیدا کرده!

یه باگی تو World cupبود این بود که با بازیکنی که سلکت شده هست میخاستی بری توپ سرگردان رو بگیری بازیکنی که دست CPUبود هم میرفت طرف توپ بعد دوتا بازیکن خودی به هم میخوردن میافتادن رو زمین توپ میومد دست حریف ! چقدر میخندیدیم به این تیکه !=))=))
بازی که کمتر از همه بین تمام بازیهام تونستم تحمل کنم همین world cup بود. به قول شما لکه ننگ بود.فقط فقط فقط واسه 1 روز اول خوب بود از روز 2 با ایران رو legendery به راحتی برزیل رو بردم . تیمای ضعیفتر که بحثشو نکن.برو بالای 6 تا..وقتی اینقدر آسون بود دیگه انگیزه ای واسه بازی نداشتمو پرتش کردم یه گوشه. البته چند تا نکته مثبت هم داشت.مثلا سانتر بهتر شده بود و هد زدنم همین طور.پنالتی هم بهتر بود. انیمیشناشم مثل تمام world cup های قبلی دل آدمو بعد 2 بار دیدن میزد. هنوز فیفا یکی 2 تا ضعف داره.یکی خطاست. اگه تو زمین خودت با لگد بری تو چشم بازیکن هم باز خیییییییییلی کم پیش میاد اخراج کنه!! دومیش اینه که به نظر من بازکنها نسبت به سایز زمین ریزن یا بهتر بگم زمین بزرگه.مثل اینکه هیچ فرقی تو سایز زمین نیوکمپ با مثلا یه جای کوچکتر نیست.همه جا یه اندازست و البته در بزرگترین حالت استانداردش. البته تو این تریلری که از این دیدم تو 11 اینش خوب شده. ولی بزرگترین ضعف فیفا اینه که بازیکنی مثل ابراهیموویچ به اندازه 3 تا مسی تو زمین ارزش داره. مثل تراکتور میمونه لامذهب!!! انگار ابراهیموویچ گوریل انگوریه و بقیه بازیکنها بیگلی بیگلی هستن که نمیتونن توپ رو بگیرن!!! کلا تو فیفا ارزش قدرت بدنی به مراتب بیشتر از تکنیک بازیکن هستش. تو فیفا10 هم که هد زدن معضلی بود و خیلی سخت میشد هد زد و تو چهارچوب بود. فیفا09 تو این زمینه خوب بود البته. یه مقدار هم برخورد توپ به تیردروازه رو کم کنن.زیادی میخوره به تیردروازه

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
به به
سلام بر داش مهدی گل
اقا امیدوارم مارو به یاد داشته باشی
خوبی دادا سلامتی ؟
هنوز لایو مایو هستی یا نه ؟
ما یه چند مدت شده اخر هفته ها با بچها پایه لایویم
به هر حال خواستم بگم زدی تو خال
وردکاپ از نگاه گرافیکی قشنگیده اما گیم پلی واقعا ضعیف کار کردن
خواستم نظر موافق خودمو بگم
گرچه ما نوب هستیم و چندان تو فیفا دستی نداریم
به هر حال نظر بدیم بدک نی

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
بازی که کمتر از همه بین تمام بازیهام تونستم تحمل کنم همین world cup بود. به قول شما لکه ننگ بود.فقط فقط فقط واسه 1 روز اول خوب بود از روز 2 با ایران رو legendery به راحتی برزیل رو بردم . تیمای ضعیفتر که بحثشو نکن.برو بالای 6 تا..وقتی اینقدر آسون بود دیگه انگیزه ای واسه بازی نداشتمو پرتش کردم یه گوشه. البته چند تا نکته مثبت هم داشت.مثلا سانتر بهتر شده بود و هد زدنم همین طور.پنالتی هم بهتر بود. انیمیشناشم مثل تمام world cup های قبلی دل آدمو بعد 2 بار دیدن میزد. هنوز فیفا یکی 2 تا ضعف داره.یکی خطاست. اگه تو زمین خودت با لگد بری تو چشم بازیکن هم باز خیییییییییلی کم پیش میاد اخراج کنه!! دومیش اینه که به نظر من بازکنها نسبت به سایز زمین ریزن یا بهتر بگم زمین بزرگه.مثل اینکه هیچ فرقی تو سایز زمین نیوکمپ با مثلا یه جای کوچکتر نیست.همه جا یه اندازست و البته در بزرگترین حالت استانداردش. البته تو این تریلری که از این دیدم تو 11 اینش خوب شده. ولی بزرگترین ضعف فیفا اینه که بازیکنی مثل ابراهیموویچ به اندازه 3 تا مسی تو زمین ارزش داره. مثل تراکتور میمونه لامذهب!!! انگار ابراهیموویچ گوریل انگوریه و بقیه بازیکنها بیگلی بیگلی هستن که نمیتونن توپ رو بگیرن!!! کلا تو فیفا ارزش قدرت بدنی به مراتب بیشتر از تکنیک بازیکن هستش. تو فیفا10 هم که هد زدن معضلی بود و خیلی سخت میشد هد زد و تو چهارچوب بود. فیفا09 تو این زمینه خوب بود البته. یه مقدار هم برخورد توپ به تیردروازه رو کم کنن.زیادی میخوره به تیردروازه

با بعضی از حرفات موافقم اما اون حرف ایبراهیموویچ رو کاملآ موافقم واقعآ توی World Cup با آلمان بازی کردن سخت بود چون مثل تراکتور پرس میکردن کلآ این مربوط میشه سیستم پرسینگ که امیدوارم بهتر بشه .
درمورد قدرت بدنی و تکنیک که تو فوتبال واقعی هم همینطوره قدرت بدنی خیلی مهمه (شما همین بازیکن های چلسی رو ببین آرشاوین با اینکه تکنیکی هست اما رد شدن از دفاع چلسی و گرفتن توپ از بازیکن های چلسی براش سخته ! )اما این هم غیر قابل قبوله که ایبراهیموویچ هر چقدر هم قدرت بدنی داشته باشه مثل تراکتور پرس میکنه و خسته هم نمیشه! اما بازیکن های تکنیکی هم تو ضد حمله های سریع و به هم ریختن خط دفاع خیلی کاربرد دارن . اینکه بدپرس میکنن و خسته نمیشن یا هر توپی رو که اراده کنی میتونی با بازیکن های با قدرت بدنی بالا بگیری واقعآ یه ضعف هست اما قسمت دوم جمله ات یه واقعیته!
تیر دروازه و سخت هد زدن هم یه پیشرفت بود تو 10نسبت به 09 نه پسرفت!:d

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
wc قابل تحمل بود نسبت به فیفا سریعتر و روان تر بود ولی شاسگولی دروازه بان ها و به هم خوردن دفاع ها رو اعصاب بود با هر تیمی اگه بازیکن باشی می تونی قهرمان بشی اونی که میگه جلو آلمان نمی شه بازی کرده حتما به خاطر این که چند بار لوله شده من خودم با آلمان بازی می کنم ولی کسی بوده که با اون پرسی که من می کنم منو لوله کنه فکر میکنم تو wc سانتر کردن خیلی بهتر از فیفا بود چمنشم که خیلی از فیفا بهتر بود اگه مشکل دروازه بان ها ومشکلات حرکات دفاع رو رفع کنند و یه خستگی واقعی داشته باشه که نشه با یه بازیکن از اول تا دقیقه 120 بدون خستگی دوید اون وقت عالی میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر